Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 82
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » RODINNÉ DOMY HAAS FERTIGBAU - dřevostavby, ta nejlepší možnost řešení vašeho bydlení na míru

RODINNÉ DOMY HAAS FERTIGBAU - dřevostavby, ta nejlepší možnost řešení vašeho bydlení na míru

AGbydleni.cz v rámci rozšíření svých služeb podepsalo smlouvu o zastoupení s firmou Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., součástí rodinné firmy Haas Group, působící v oboru montovaných dřevěných staveb již více než 40 let. DŘEVOSTAVBY - RODINNÉ DOMY. Naši klienti si tedy mohou vybírat ze široké nabídky několika desítek typových dřevostaveb. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Jsou energeticky úsporné, nízkoenergetické, pasivní, aktivní, s téměř nulovou spotřebou energie – to všechno jsou přívlastky domů, které tato firma svým klientů nabízí. AGbydleni.cz opět sází na spojení s profesionály. Najdeme vám pozemek a zprostředkujeme vám stavbu domu na klíč. Pokud vás nabídka oslovila, kontaktujte nás.

 
AGbydleni.cz v rámci rozšíření svých služeb podepsalo smlouvu o zastoupení s firmou 
Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., součástí rodinné firmy Haas Group, působící v oboru montovaných dřevěných staveb již více než 40 let. 
DŘEVOSTAVBY - RODINNÉ DOMY. Naši klienti si tedy mohou vybírat ze široké nabídky několika desítek typových dřevostaveb. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Jsou energeticky úsporné, nízkoenergetické, pasivní, aktivní, s téměř nulovou spotřebou energie – to všechno jsou přívlastky domů, které tato firma svým klientů nabízí. AGbydleni.cz opět sází na spojení s profesionály. Najdeme vám pozemek a zprostředkujeme vám stavbu domu na klíč. Pokud vás nabídka oslovila, kontaktujte nás.
 

Instinkt 1

Instinkt půdorys