Zpět na přehled

Pronájem prostor pro obchodní a služební činnost, Masarykovo náměstí, Rokycany

Evidenční číslo: 818
Typ: Řadový
Adresa: Masarykovo náměstí, Střed, Rokycany
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

AG bydleni.cz, Vám nabízí pronájem ojedinělého objektu s prostory k podnikání. Objekt má prostornou výlohu a velký dvůr, kam bez potíží zajede i velké nákladní auto. Objekt stojí na velmi frekventovaném místě přímo na náměstí a v centru města Rokycany, okres Rokycany.

Jedná se o dvoupodlažní, částečně podsklepený objekt s půdním prostorem. Betonové základy, zděné konstrukce. Betonové základy s keramickou krytinou nebo linem. K nemovitosti náleží bezproblémový vlastní přístup ze dvora, který je zabezpečen vraty a k dispozici nákladní výtah. Dvůr má zpevněný povrch a je o rozměrech šířka 4 m a délka 28 m. Nájemce může využít i uzamykatelnou garáž, ať již pro parkování vozidla nebo jako další skladovací prostor.

Nájemce má k dispozici obchodní prostor v přízemí (236 m2) a prvním patře (249 m2). V přízemí se nachází obchodní prostor, technické zázemí, vlastní sociální zázemí, kuchyňka a prodejní pult. V patře se nachází další obchodní prostor, který může být vhodný pro jakoukoliv další obchodní a služební činnost, tedy obchod, kavárna, bistro, výroba, kanceláře, služby, ordinace atd. Obchodnímu záměru se meze nekladou. Doporučujeme jako stabilní podnikatelský záměr či investici se stabilní klientelou. Tento obchodní prostor je strategicky výhodný, zaručuje stabilní proud zákazníků a má vysoký potenciál pro podnikání. Pokud se rozhodnete využít tohoto prostoru, můžete očekávat výhody z velké frekvence a širokého spektra zákazníků.

V minulém roce proběhla rekonstrukce střechy. Napojení na veškeré IS. Nemovitost se sestává z obchodních prostorů s vlastním vstupem. Předmětem pronájmu je prodejna s vlastním vstupem, soc. zařízení, soc. zázemí, výlohami, inž. sítěmi - kanalizace, plyn, voda, tel., el. 230/400 V. Na celý objekt jsou pravidelné revize veškerých technických sítí, stavební i technická dokumentace, objekt není zatížen dluhy, exekucí ani břemeny, možnost dalších stavebních úprav.

Do současnosti zde fungovala zavedená prodejna nábytku (25 let). Prostory jsou volné ihned. Energie se přepisují na nájemce. Pronajímatel požaduje kauci ve výši 2 nájmů + odměna RK.

Více informací u makléřky.

Základní údaje

Evidenční číslo818
Typ nemovitostiKomerční nemovitosti
UpřesněníObchodní prostor
Typ prodejepronájem
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cenainformace v RK
MěnaKč/měs
Složení cenyvčetně právního servisu, + provize RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaMasarykovo náměstí, Střed, Rokycany
AdresaRokycany, Střed
GPS latitude49.742433
GPS longitude13.596618

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovyŘadový
Inž. sítěVoda, pitná, 400V, Internet, Plyn, Kanalizace
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Pošta
Dopravní spojeníDálnice, Autobus, Silnice, Vlak
Možnosti topeníLokální plynové
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceInternet
OkolíObchodní, Obchodní a obytná
Elektro400V

Plochy

Obchodní485 m2

Podlaží, počty místností

Podlaží objektu3. podlaží
Počet NP2

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková