Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 70
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, Rodinné domy, 5+1 1350 m² Úboč,okres Domažlice

Prodej, Rodinné domy, 5+1 1350 Úboč,okres Domažlice, Ev.č.: 00195

boč 1
Barak 35
Barak 13
boč 2
Barak 5
Barak 18
Barak 27

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cenainfo v RK
cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaÚboč
OkresDomažlice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná208 m²
Plocha podlahová208 m²
Plocha pozemku1.350 m²
Plocha zastavěná186 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Agbydlení Vám nabízí zprostředkování prodeje vesnického stavení v malebné obci Úboči na Domažlicku. Předmětem prodeje je: hlavní patrová budova o zastavěné ploše 90 m2 (obytná zóna, kterou lze rozšířit); vedlejší stavení technického charakteru a zahrádka.
Po vstupu vraty na zpevněný dvůr nás zaujme majestátný ořešák. Vpravo za obytným domem navazuje další stavení spíše technického charakteru (2 garáže, kovodílna, stará truhlárna, a jiné).
Dvůr končí velkou průchozí stodolou. Za stodolou se nachází zahrádka. Tady pozemek končí. Zahrádka nabízí klid a pěkný výhled na okolní krajinu. Ze zahrádky lze vycházet dále na louky a do lesů. V blízkosti rostou šípky a houby. Lze provozovat cykloturistiku, turistiku a jiné aktivity.


V rodinném domě provedl současný majitel rekonstrukce v letech 2017-2019. Topení zabezpečuje ústřední topení pomocí radiátorů napojených na kotel Dakon (určen na dřevo i uhlí). Ohřev vody zabezpečuje nový elektrický bojler, který je umístěn v technické místnosti vedle koupelny. V 1. patře se nachází 3 menší místnosti s chodbičkou a dále půda. Dům má novou střešní krytinu, původní dřevěná okna (některá z nich mají izolační skla). Na pozemku je i plynová přípojka (plyn momentálně zde nevyužíván, lze jej ale zavést přímo do domu). Dům je napojen na obecní vodovod. Na pozemku je i vlastní studna s vodou.
Koupi této nemovitosti spíše doporučujeme zájemci, který by rád spojil bydlení s podnikáním nebo nějakou živností na tomto místě. Možnosti využití tohoto stavení k podnikatelským účelům: truhlárna, tesařská výroba, sušárna nebo sušička dřeva, výroba palivového dřeva, autodílna, kovodílna. Nebo třeba jiný druh podnikání jako je chov koní nebo jiných zvířat. Případně po dalších úpravách lze zřídit penzion nebo menší ubytovací turistické (nebo cykloturistické) zařízení.
Dále potencionální výhodou obytné zóny je mít 1 byt nahoře (v domě) a pronajímat jej, díky čemu by mohl nový vlastník třeba platit hypotéku. A dolní část domu si ponechat pro vlastní užití a bydlení. V rámci našich služeb nabízíme možnost zajištění financování nejvýhodnější formou.
V okolí nejbliží pracovní příležitosti: v Domažlicích, v Klatovech, nebo v Německu (Furth im Wald, Cham).