Nacházíte se: AG bydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, pozemky pro bydlení, 1501m² ,Švihov ,Kamýk okres Klatovy

Prodej, pozemky pro bydlení, 1501 ,Švihov ,Kamýk okres Klatovy, Ev.č.: 00681

stažený soubor (1)
k2
k1
stažený soubor (7)
k3
k4
k5

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
+420 777 311 150
[email protected]
Cena1 600 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŠvihov - Kamýk
OkresKlatovy
Plocha pozemku1.501 m²
zobraz vybavení
Popis

AGbydleni.cz Vám ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízí zprostředkování prodeje pozemku o výměře 1501 m2 ve Švihově,části Kamýk v okrese Klatovy.
Pozemek je zařazen do územního plánu města pro stavbu rodinného domu nebo rekreačního objektu kdekoliv na pozemku vyjma cca 300 m2 nezastavitelné přírodní plochy v zadní části pozemku,který lze využít na skladování dřeva, kompostování trávy nebo parkoviště.S firmou ČEZ je předběžně projednána možnost elektrické přípojky ze sloupu na hranici pozemku. Zdroj pitné vody nutno řešit vrtem a kanalizaci ČOV. Firmu na zajištění v obou případech doporučíme přímo z lokality. K pozemku,který má mírný sklon na západ vede asfaltová komunikace s minimálním provozem a celoroční údržbou.
Koupi této nemovitosti doporučujeme zájemcům o trvalé bydlení či rekreaci v romantickém prostředí kopců,údolí a lesů. Pozemek je velmi vhodný např. k výstavbě srubového domu.
Vzdálenost od Plzně je 32 km,od Klatov 14 km, vzhledem k projektu výstavby čtyřproudé komunikace Plzeň-Klatovy se jedná o velmi zajímavou lokalitu s časově krátkým dojezdem z obou měst. V blízkosti se nachází známý Vodní hrad Švihov, kde se natáčel film Tři oříšky pro Popelku.
Doporučujeme prohlídku této velmi zajímavé nemovitosti.
Zájemcům zajistíme nejvýhodnější formou financování nejen nákupu pozemku, ale i projektu výstavby trvalého nebo rekreačního bydlení.