Zpět na přehled

Prodej obchodního prostoru a stavební parcely ve městě Blovice, Plzeň - jih

Evidenční číslo: 704
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Americká, Blovice, Plzeň-jih
Cena: 9 100 000Kč
9 100 000Kč

Popis nemovitosti

Hledáte prostory k obchodní činnosti či bydlení v zavedeném místě centra města?

AG bydleni.cz, Vám nabízí prodej ojedinělého objektu s prostory k podnikání a zároveň i bydlení. Objekt stojí na na frekventovaném místě přímo u náměstí, na vlastním pozemku přímo v centru města Blovice, okres Plzeň - jih. K nemovitosti navíc náleží vlastní zahrada. Pozemek ve tvaru písmena "L" s vlastním přístupem o celkové výměře 452 m2. V dosahu jsou inženýrské sítě jako elektřina, vodovod a kanalizace. K pozemku je zajištěn přístup po obecní komunikaci a dále prostřednictvím věcného břemena s právem chůze a jízdy. Stavební parcela se nachází v zastavěné oblasti mimo hlavní dopravní tepny. Dle územního plánu je pozemek v ploše smíšené obytné městské, kde je přípustná výstavba bydlení ve více bytových obytných domech nízkopodlažních městského nebo příměstského typu a polyfunkčních bytových domech nízkopodlažních s integrovaným občanským vybavením a dále bydlení individuální v rodinných domech městského typu.

Jedná se o dvoupodlažní, nepodsklepený objekt s půdním prostorem s možností výstavby bytové jednotky. Betonové základy, zděné konstrukce, příčky ze SDK desek. Okna a vchodové dveře jsou plastové. Betonové základy s keramickou krytinou.

V přízemí se nachází zavedená prodejna krmiv, chovatelských a zahradnických potřeb. Doporučujeme jako stabilní podnikatelský záměr či investici se stabilní klientelou. Tento obchodní prostor je strategicky výhodný, zaručuje stabilní proud zákazníků a má vysoký potenciál pro podnikání. Pokud se rozhodnete využít tohoto prostoru, můžete očekávat výhody z velké frekvence a širokého spektra zákazníků.

Ve druhém patře se nachází další obchodní prostor, který může být vhodný pro jakoukoliv další obchodní a služební činnost, obchod, kavárna, bistro, výroba, kanceláře, služby, ordinace či zásilkovna atd. Obchodnímu záměru se meze nekladou. V tomto patře se nachází obchodní prostor, technické zázemí, chladící box, sociální zázemí, prodejní pult. Velmi dobré možnosti parkování a zásobování.

Půdní prostor nabízí možnost výstavby atraktivního půdního prostoru. Nabízená nemovitost je situována nad 1. NP. Na nemovitosti je položena nová střešní krytina. Napojení na veškeré IS technicky možné.

Nemovitost se sestává z obchodních prostorů s vlastním vstupem a dále půdního prostoru vhodného pro bydlení, který má též vlastní vstup. Jedná se o stavbu kolaudovanou v r. 2010. Předmětem prodeje je prodejna s vlastním vstupem, soc. zařízení, soc. zázemí, výlohami, inž. sítěmi - kanalizace, plyn, voda, tel., el. 230/400 V, zab. zařízení. Plně zatepleno, nízké náklady na provoz. Na celý objekt jsou pravidelné revize veškerých technických sítí, stavební i technická dokumentace, objekt není zatížen dluhy, exekucí ani břemeny, možnost dalších stavebních úprav.

Více informací u makléřky.

Základní údaje

Evidenční číslo704
Typ nemovitostiKomerční nemovitosti
UpřesněníObchodní prostor
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostC - úsporná
Podle vyhláškyVyhláška č. 78/2013 Sb.

Cena a údaje k ceně

Cena9 100 000
Měna
Složení cenys poplatky, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaAmerická, Blovice, Plzeň-jih
AdresaBlovice
GPS latitude49.58227
GPS longitude13.539834

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítěStudna, Voda, pitná, Plyn, Internet, 400V, 230V, Kanalizace, Voda, užitková
Vybavenost okolíŠkolka, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Úřady
Dopravní spojeníSilnice, Vlak, Autobus
Možnosti topeníPodlahové, Lokální plynové
VodaStudna, Dálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
OkolíObchodní, Obchodní a obytná, Obytná, Venkovská, Průmyslová, Komerční
Elektro400V, 230V

Plochy

Obchodní237 m2

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková