Zpět na přehled

Prodej nemovitosti k bydlení, podnikání a včetně stavební parcely ve městě Blovice, Plzeň - jih

Evidenční číslo: 705
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Americká, Blovice, Plzeň-jih
Cena: 9 100 000Kč
9 100 000Kč

Popis nemovitosti

Hledáte prostory k obchodní činnosti či bydlení v zavedeném místě centra města?

AG bydleni.cz, Vám nabízí prodej ojedinělého objektu s prostory k bydlení a zároveň i podnikání. Objekt stojí na na frekventovaném místě přímo u náměstí, na vlastním pozemku přímo v centru města Blovice, okres Plzeň - jih. K nemovitosti navíc náleží vlastní stavební parcela.

Předmětem prodeje je půdní prostor o velikosti 117 m2 vhodný pro bydlení, který má samostatný vstup a je připraven k dokončení. Nabízená nemovitost je situována ve 2. NP. Napojení na veškeré IS technicky možné, sítě jsou do objektu vytaženy - kanalizace, plyn, voda, elektřina. K nemovitosti náleží vlastní zahrada za domem ve tvaru písmena "L" s vlastním přístupem o celkové výměře 452 m2, na které je dle územního plánu přípustná výstavba rodinného domu. Přestože se nemovitost nachází v centru města, na zahradě si užijete klid a pohodu. Dle územního plánu je pozemek v ploše smíšené obytné městské, kde je přípustná výstavba bydlení ve více bytových obytných domech nízkopodlažních městského nebo příměstského typu a polyfunkčních bytových domech nízkopodlažních s integrovaným občanským vybavením a dále bydlení individuální v rodinných domech městského typu.

Nemovitost má 2. NP. Jedná se o stavbu kolaudovanou v r. 2010. Celý objekt kompletně zasíťovaný inž. sítěmi - kanalizace, plyn, voda, tel., el. 230/400 V. Na nemovitosti je položena nová střešní krytina. Plně zatepleno, nízké náklady na provoz. Na celý objekt jsou pravidelné revize veškerých technických sítí, stavební i technická dokumentace, objekt není zatížen dluhy, exekucí ani břemeny, možnost dalších stavebních úprav.

V přízemí se nachází zavedená prodejna krmiv, chovatelských a zahradnických potřeb. Prodejna je vybavena soc. zařízením, soc. zázemím, výlohami, inž. sítěmi - kanalizace, plyn, voda, tel., el. 230/400 V, zab. zařízením a dále vlastním vstupem. Doporučujeme jako stabilní podnikatelský záměr či investici se stabilní klientelou. Tento obchodní prostor je strategicky výhodný, zaručuje stabilní proud zákazníků a má vysoký potenciál pro podnikání. Pokud se rozhodnete využít tohoto prostoru, můžete očekávat výhody z velké frekvence a širokého spektra zákazníků.

Ve druhém patře se nachází další obchodní prostor, který může být vhodný pro jakoukoliv další obchodní a služební činnost, obchod, kavárna, bistro, výroba, kanceláře, služby, ordinace či zásilkovna atd. Obchodnímu záměru se meze nekladou. V tomto patře se nachází obchodní prostor, technické zázemí, chladící box, sociální zázemí, prodejní pult. Velmi dobré možnosti parkování a zásobování.

Více informací u makléřky.

Základní údaje

Evidenční číslo705
Typ nemovitostiDomy
UpřesněníRodinný dům
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní
En. náročnostC - úsporná
Podle vyhláškyVyhláška č. 78/2013 Sb.

Cena a údaje k ceně

Cena9 100 000
Měna
Složení cenyvčetně DPH, včetně právního servisu, s poplatky, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaAmerická, Blovice, Plzeň-jih
AdresaBlovice
GPS latitude49.58227
GPS longitude13.539834

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítěVoda, pitná, Plyn, Internet, 400V, Kanalizace, 230V, Voda, užitková, Studna
Vybavenost okolíÚřady, Školka, Škola, Supermarket, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení
Dopravní spojeníSilnice, Vlak, Autobus
Možnosti topeníPodlahové, Lokální plynové
VodaStudna, Dálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová, Dlážděná, Zpevněná
OkolíPrůmyslová, Obytná, Obchodní a obytná, Obchodní, Komerční, Venkovská
Elektro400V, 230V

Plochy

Užitná458 m2
Podlahová458 m2
Zahrada452 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP2

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková