Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 86
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, Domy na klíč, 95m² - Dolany

Prodej, Domy na klíč, 95 - Dolany, Ev.č.: 513

Fotka 8
Fotka 9
Fotka 7
Foto

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cena2 549 000 Kč
cena domu včetně pozemku vč.DPH, včetně provize
KategorieDomy na klíč
LokalitaDolany
OkresKlatovy
Velikost3 pokoje
Plocha užitná95 m²
Plocha pozemku969 m²
Plocha zastavěná115 m²
Počet podlaží1
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
G
zobraz vybavení
Popis

Prodej RD na klíč 3+kk (4+kk) na pozemku o výměře 969m2 ,Dolany okres Klatovy AGbydleni.cz Vám nabízí zprostředkování prodeje výstavby RD 3+kk na zajištěném pozemku o výměře 969 m2 v Dolanech okres Klatovy.Pozemek leží v okrajové části obce u koupaliště.Napojení na elektřinu, směsnou dešťovou kanalizaci a obecní vodovod.Při návrhu tohoto zděného bungalovu bylo naším cílem zaměřit se především na kombinaci jednoduchého dispozičního řešení a zároveň plnohodnotné formy bydlení. Vnější rozměry 10,64m x 8,34m s užitnou plochou 71,7m2 (zastavěná plocha domu je 88,7m2) jsou předurčené ke snadnému osazení domu na velikostně skromném pozemku. Navržený objekt lze jakkoliv přetáčet, zrcadlit nebo měnit tak, jak si klient přeje.Nízké náklady na pořízení jsou jednoznačným a nezanedbatelným argumentem, proč si pořídit tento dům, stejně tak i jeho energetická úspora již ve standardu. V závislosti na užitné ploše domu je již v základním provedení sociální zařízení koncipováno samostatnou koupelnou a WC spojené s technickou místností. Ze vstupní chodby je vstup do samostatného pokoje a dále do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem. Do ložnice je vstup z obývacího pokoje.
S kvalitními zabudovanými standardy a široké škále výběru barevností Vám nebude dělat problém najít ty správné kombinace, které Vás budou obklopovat po celou životnost stavby. Založení domu – tedy odvodněná základová konstrukce domu je tvořena zateplenou železobetonovou základovou deskou tl. 200 mm vč. ležatých rozvodů vody, elektro a kanalizace, které jsou vytaženy k hraně domu. Konstrukční řešení obvodových stěn je ve standardu z pórobetonových tvárnic tl. 250 mm zateplené fasádním polystyrenem tl.120 mm, vnitřní nosné stěny a příčky jsou též pórobetonové. Okenní a obvodové dveřní výplně jsou tvořeny z plastových šestikomorových profilů TROCAL s izolačními Trojskly. V tomto spojení spolu se sádrokartonovým podhledem vč. vatového zateplení o tl. 260 mm a krovem-sbíjeným vazníkem, střešní krytinou z betonových tašek a pozinkovanými klempířskými prvky tvoří již ve standardu velice kompaktní, tepelně komfortní a staticky pevný celek pro bezproblémové užívání domu. Kompletní vybavení koupelny a WC, plovoucí podlahy a dlažby spolu s vnitřními dveřmi a obložkami jsou samozřejmou součástí standardu všech našich domů.
Dům může též korespondovat rozměrově velmi výhodnou „půdní“ plochou, kterou lze využít např. ke skladování věcí, které se denně nepoužívají.
Další možností je vybudování kryté přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli, kryté parkovací stání s pergolou, nebo jen pro oživení fasády instalaci velmi oblíbených venkovních obkladových pásků. Díky tomu Vám tento dům zaručí líbivé, ekonomické a velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu.Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby „na klíč“ a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 6 měsíců.Při návrhu tohoto zděného bungalovu bylo naším cílem zaměřit se především na kombinaci jedn