Nacházíte se: AG bydleni.cz » Náš tým

Představujeme Vám

DSD_9859ub
Roman Hnojský
majitel realitní kanceláře, certifikovaný realitní makléř a jednatel společnosti

tel: +420 733 525 748   email: [email protected]

Roman Hnojský  po 20 letech na nejrůznějších pozicích u významného výrobce keramiky v ČR využil počátkem roku 2010 nabídku rozvíjející se realitní sítě Dumrealit.cz na založení vlastní franšízové pobočky Dumrealit.cz/Tuti nejprve v Chlumčanech a Přešticích, poté i v Plzni, kde po určité době provedl fúzi s dalším kolegou v síti Petrem Brožem na jednu silnou kancelář Dumrealit.cz/Classic. V roce 2015 přesněji 7.12.2015 si splnil sen a po zralé úvaze založil vlastní realitní kancelář AGbydleni.cz nejprve s pobočkou pouze ve Stříbře, od června 2017 v Plzni a od ledna 2021 i v Rokycanech. Kromě vlastních realitních obchodů plní ve firmě i funkci manažera a vedoucího pobočky ve Stříbře. K 31.12.2020 realizoval 212 vlastních úspěšných prodejů nemovitostí a svoje zkušenosti se snaží přenášet i na členy vlastního týmu, který si  sám tvoří a klade vysoké nároky na morální kredit členů a zejména jejich lidský přístup i kvalitu odvedené práce. Svoji kvalifikaci rozšířil i o Certifikaci profesionální způsobilosti a Certifikaci oceňování věcí nemovitých, na které vlastní i ŽO. Reality přijal do svého života jako výzvu i styl života .
Motto: ,,Vždy pro Vás najdu řešení."
 
 
PLZEŇ - ČÁSTKOVA 1977/73

Baruška Choulíková
Mgr. Barbora Choulíková
právník a VIP realitní makléř

tel: +420 604 289 096   email: [email protected]

Mgr. Barbora Choulíková je realitní makléřka, právnička, která po vystudování právnické fakulty v roce 2012 pracovala jako koncipientka v advokátní kanceláři v Plzni, kde mimo jiné nabyla značné zkušenosti v oboru realitního práva. Dále pracovala jako ref3D0A4852 aerentka veřejných zakázek pro příspěvkovou organizaci a také jako právnička Krajského úřadu v Plzni. V roce 2018 se rozhodla nastoupit do menší realitní kanceláře AGbydleni.cz a toto rozhodnutí učinila zejména při vynikající zkušenosti s touto kanceláří při prodeji vlastního bytu. Až v této kanceláři dostala příležitost využít svých právnických znalostí a předností nacházet výzvy a být užitečná. Při realizaci obchodů čerpá i z vlastních zkušeností, které jí pomohly pochopit, že její práce není jen o prodeji nemovitostí, ale i o pochopení klienta, že nemovitost není jen dům či byt, ale i kus života a řada vzpomínek s ním spojených. Každý obchodní případ je výzvou a odměnou je spokojený prodávající i kupující. Specializuje se na pronájem i prodej pozemků, domů a bytů převážně v lokalitě Plzeň - jih. Znalost regionu je nesmírně důležitá a jedině tak lze klientům poskytnou ten nejlepší realitní servis.   
Motto: ,,Každý prodej nemovitosti má svůj příběh a já se vždy snažím, aby to byl příběh se šťastným koncem."
 
 
 
foto
Mgr. Petra Janouškovcová
realitní specialista
tel: +420 773 488 004   email: janouskovcova@agbydleni.cz
 
"Mojí prací je realizace prodeje či pronájmu nemovitosti rychle a bezpečně. Mým cílem je spokojený klient, který může očekávat profesionální jednání a komplexní realitní služby, které vycházejí z mých dlouholetých zkušeností v oblasti realizace pronájmu a prodeje nemovitostí. Nabízím etické a otevřené jednání. Pro své klienty dělám maximum možného. Proto se na mě můžete s důvěrou obrátit".
 
 
 

Martina
Mgr. Martina Opatrná
VIP realitní makléř

tel: +420 602 300 050   email: [email protected]

Martina Opatrná, po absolvování Pedagogické fakulty v Plzni (1990), pracovala v oboru pouze krátce. Začátky porevolučního podnikání zažila v reklamní firmě ACCEPT a následně v marketingovém a propagačním oddělení Plzeňského Prazdroje. Spolu se svým manželem založila v roce 1996 cestovní kancelář, která se specializovala na příjezdovou turistiku klientů z německy mluvící zemí. Během 15 let vznikla na české trhu významná incomingová agentura, která zajišťovala smlouvy mezi hotely v ČR a největší evropskou CK, World of TUI, včetně zajišťování kompletního servisu pro klienty. Postupně se přidal i prodej zájezdů českých a německých CK. V posledních letech masivní nárůst přímého prodeje přes hotelové portály a nezávislé weby zapříčinil řadu změn na trhu cestovního ruchu. Bylo třeba na situaci reagovat a jít dál. Spojením s realitní kanceláří AGbydleni.cz tak vznikla nová příležitost, jak využít dosavadní znalosti a kontakty a získat kreativní a smysluplnou práci, na kterou byla zvyklá. Dnes se specializuje zejména na pronájmy nemovitostí nebo prodeje domů, bytů, pozemků či komerčních prostor. Zajímá ji interiérový design a netradiční využití prostoru a pro klienty zajišťuje interiérové poradenství. Razí zásadu individuality každého klienta a jeho specifických požadavků na bydlení.
Motto:,, Domov nejsou pouze stěny, ale je to místo, kde by měl každý čerpat sílu pro „boj s každodenností“. Proto je výběr nemovitosti tak důležitý a je třeba mu věnovat maximální úsilí. Když se mi to povede, je to přidaná hodnota pro mne i klienta.“
 
 
 
Luděk Brada
Luděk Brada
realitní specialista

tel: +420 734 632 130   email: [email protected]
 
Luděk Brada jako makléř prošel s majitelem kanceláře i působením v Dumrealit.cz a je tedy služebně nejstarším členem týmu. Za svoji realitní praxi již realizoval více než 100 zakázek se specializací na pronájmy všech druhů nemovitostí v Plzni a na Přešticku. Svůj potencionál vidí zejména v komunikačních schopnostech a časové flexibilitě o víkendech.
Motto: ,,Bez nás starost, s námi radost!"
 
 
 
Jirka
Jiří Hrnčíř
realitní specialista
tel: +420 775 662 549   email: [email protected]
 
Realitní činnosti jsem se začal věnovat v roce 2016, a to při zaměstnání. Velmi rychle jsem získal spoustu spokojených klientů, kteří se ke mně s důvěrou vracejí. Tyto úspěchy mě motivovaly k tomu, abych se realitní činnosti začal věnovat naplno. Samozřejmostí je pro mě spolehlivost, férové jednání a maximální nasazení pro představy klienta.
 
 
 

Představujeme Vám
Marcela Zmeškalová
asistentka realitní kanceláře

tel: +420 721 635 021   email: [email protected]

 
 
STŘÍBRO - MÁNESOVA 447
 

DSD_9741ub
Barbora Langmajer
realitní specialista 

tel: +420 735 022 616   email: [email protected]

Vystudovala jsem obchodní akademii a nyní se věnuji obchodu naplno, a sice obchodu s realitami. Jsem velmi komunikativní a empatická osobnost a díky výbornému týmu firmy AGbydleni.cz, jehož jsem součástí, i vašim vhodným poradcem v oblasti nákupu, prodeje i pronájmu nemovitostí. Těším se na naší budoucí spolupráci.
 

     

Představujeme Vám
Vladimír Drmota
realitní specialista

tel: +420 602 117 646   email: [email protected]
 
Realitnímu zprostředkování se věnuji s přestávkami od r. 2006. Začátkem roku 2021 jsem přijal zajímavou nabídku spolužáka ze střední školy Romana Hnojského a začal s ním spolupracovat v jeho společnosti AGbydleni.cz s.r.o. Na pobočce ve Stříbře působím jako realitní specialista v příjemném kolektivu a svým klientům nabízím flexibilitu, zkušenosti a zejména profesionalitu.
 

 

 

Představujeme Vám
Jitka Malá, DiS.
Asistentka realitní kanceláře

tel: +420 777 311 150

 
ROKYCANY 
 
 
Představujeme Vám
Mgr. Zuzana Klotzová
hypoteční a realitní specialista
tel: +420 705 107 631   email: [email protected]
 
V oboru hypoteční specialista pracuji od roku 2004. Hlavním cílem mé práce  je vyřízení hypotečního úvěru na koupi nemovitosti, vyřízení spotřebitelských  úvěrů. Mým hlavním krédem  je spokojený klient, který si převezme klíče od jeho vysněné nemovitosti . Vzhledem k tomu, že financování je úzce spojené  s realitními službami , od června 2020 jsem rozšířila obor i o prodej a pronájem nemovitostí. Jsem velice ráda za každého spokojeného a usměvavého klienta . A ještě větší radost mi udělá , když moji práci ocení tím, že doporučí moje služby svým přátelům a kolegům.
 
 
 

Představujeme Vám
Pavla Matoušková
realitní specialista

tel: +420 603 819 595   email: [email protected]

Realitní činností jsem se již zabývala v minulosti, jako svojí další prací k mému hlavnímu zaměstnání. Protože jsem měla možnost plnit svým klientům sny o jejich bydlení, rozhodla jsem se, že se vrhnu do světa realit naplno. Vždy jsem chtěla dělat práci, která dává smysl. Pomáhám řešit svým klientům jejich zásadní životní rozhodnutí a to vše bez starostí.
Motto: „Můžeš dělat cokoliv a uspěješ - pokud to budeš dělat celým svým srdcem."
 
 
 
 
Představujeme Vám

Milada Stáňová
realitní specialista

tel: +420 604 242 494     email: [email protected]

Díky tomu, že  jsem více než 20 let zastávala manažerské pozice, jsem se naučila vžít do situace různých lidí a toto se stalo mojí životní náplní. Spokojenost mých klientů mě vždy naplňovala, a to bylo hlavním důvodem mé profesní změny. Jako vedoucí pobočky v Rokycanech jsem si splnila svůj sen. Díky svým zkušenostem dokáži pomáhat profesionálně i lidsky a dovést naše klienty k jejich snu o bydlení. Moje krédo je čestnost, spolehlivost a otevřenost. Budu se těšit, že i vy se stanete našim klientem.

 

 
 
DSD_0067upv
Iveta Rojková, DiS.
realitní specialista
tel: +420 604 942 357   email: [email protected]
 
Základy realitní činnosti jsem získala při správě bytového domu v Plzni. Naučila jsem  jednat s klienty , zadávat nájemní smlouvy, řešit souvislosti spojené s nemovitostí. Tato činnost mi dala jistý základ v odvětví realit, ujištění, že různorodá a akční práce s lidmi, je to, v čem bych se chtěla více realizovat. Jsem otevřená novým možnostem, ráda komunikuji s lidmi a zároveň naslouchám jejich potřebám. Nejlepší klient je spokojený klient, a proto  dělám svoji práci na  maximum. Jednám  na rovinu a férově. Díky tomu vždy dojdu ke svému cíli. To vše mě naučila i nelehká práce s klienty a pacienty na začátku mé profesní kariéry ve zdravotnictví.