Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 103
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Služby

Služby

RODINNÉ DOMY HAAS FERTIGBAU - dřevostavby, ta nejlepší možnost řešení vašeho bydlení na míru

AGbydleni.cz v rámci rozšíření svých služeb podepsalo smlouvu o zastoupení s firmou Haas Fertigbau Chanovice s.r.o., součástí rodinné firmy Haas Group, působící v oboru montovaných dřevěných staveb již více než 40 let. DŘEVOSTAVBY - RODINNÉ DOMY. Naši klienti si tedy mohou vybírat ze široké nabídky několika desítek typových dřevostaveb. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Jsou energeticky úsporné, nízkoenergetické, pasivní, aktivní, s téměř nulovou spotřebou energie – to všechno jsou přívlastky domů, které tato firma svým klientů nabízí. AGbydleni.cz opět sází na spojení s profesionály. Najdeme vám pozemek a zprostředkujeme vám stavbu domu na klíč. Pokud vás nabídka oslovila, kontaktujte nás. více »

Nové trendy v prezentaci vaší nemovitosti - videoprohlídky, natáčení videa dronem

Chcete svoji nemovitost prezentovat profesionálním způsobem? Zapomeňte na inzerci na podřadných serverech a využijte trendů, které pro naše klienty v oblasti realit sledujeme. Videoprohlídky nebo natáčení videa a pořizování fotografií nemovitostí dronem výrazně ovlivňuje zájemce o koupi neb o pronájem nemovitosti. Veškeré nabízené služby jsou pro naše klienty zdarma. AGbydleni.cz=tak trochu jiná realitka. https://www.youtube.com/watch?v=JTmCyBCBf8c více »

AGbydleni.cz - rozšiřujeme činnost o interiérové poradenství a realizaci interiérů

"Není pravda, že domov jsou stěny ohraničující prostor. Je to místo, odkud přesahuje navenek naše duše. Pokud i vy hledáte cestu ke svému prostoru, budu ráda, pokud společně objevíme vše, co máte rádi a co je pro vás dobré. Jen to je totiž cesta ke spokojenému domovu." Makléřka Martina Opatrná se v AGbydleni.cz věnuje i interiérovému poradenství a realizaci interiérů. více »

Služby

Kromě standartních i nadstandartních realitních služeb poskytujeme a zajišťujeme: více »