Nacházíte se: AG bydleni.cz » Úvod » Slovo majitele ...

Slovo majitele ...

Vážení klienti, návštěvníci našich stránek.

tn2_obrazek_103Přijal jsem se svým týmem nelehký úkol přesvědčit veřejnost o tom, že realitní kanceláře mají v naší republice stejně jako jinde v civilizovaných a rozvinutých zemích svoje místo. Po dlouhých letech zkušeností v jedné z největších realitních sítích v ČR jsem dospěl k osobnímu rozhodnutí, že chci reality dělat jinak což pro mě i ostatní členy týmu znamená nejít cestou kvantity, ale kvality, nejít cestou zaběhlých postupů, dogmat a stereotypu.

Pokud máte zdravotní problémy- navštívíte lékaře, pokud je má Váš domácí mazlíček- spěcháte k veterináři. Připadá Vám to zcela samozřejmé. Pokud budete potřebovat vyřešit cokoliv v záležitosti bydlení chceme, aby pro Vás bylo samozřejmé navštívit nás. Jsme nízkonákladovou realitní kanceláří. Dokázali jsme díky zkušenostem, systému a organizaci i zastupitelnosti snížit režijní náklady na provoz, což má pozitivní vliv zejména na cenu služeb, která je při stejné nebo vyšší kvalitě v průměru o 25% nižší než u konkurence. Udržujeme se limit zakázek na jednoho makléře a tím časovou kapacitu pro každou zakázku. Jsme členy Asociace realitních kanceláří ČR, která členství v asociaci podmiňuje profesionální prací, dobrými referencemi a odbornými znalostmi. Disponujeme certifikací profesní způsobilosti, certifikací a ŽO na oceňování nemovitého majetku a máme jako realitní kancelář pojištěnu profesní způsobilost a majetek klientů v limitu 5.000.000,-Kč. Ruku na srdce, která z RK, které jste již svěřili prodej svého majetku nebo od které chcete, aby Vás při prodeji zastupovala, Vám tyto záruky nabízí.

Vycházíme vstříc klientům prací o sobotách a nedělích, ve všední dny i po jejich pracovní době, poradenství poskytujeme zcela zdarma. Na naše první nezávazné schůzky nedocházíme s vědomím, že pro nás je podstatný podpis jakékoliv smlouvy a nejlépe té výhradní. Vždy dokážeme vlastníkům nastavit možnou tržní cenu, dokážeme vysvětlit rizika spojená s prodejem "svépomocí", stanovíme strategii prodeje v závislosti na konkrétním případě. Je pro nás běžné zajistit služby i dohodou a bezesmluvně. Případné návrhy všech dokumentů spojených s prodejem zasíláme minimálně 48 hodin před podpisem k posouzení. Věříme, že našich spokojených zákazníků bude přibývat.

Já i celý tým AGbydleni.cz  jsme zde, abychom splnili Vaše očekávání, naplnili Vaše sny, ušetřili Váš čas a finanční prostředky.

ROMAN  HNOJSKÝ 
jednatel společnosti, majitel realitní kanceláře a certifikovaný realitní makléř

POBOČKA STŘÍBRO

Vladimír Drmota - realitní specialista

Barbora Langmajer - realitní specialista

Jitka Malá, DiS. - asistentka realitní kanceláře

POBOČKA PLZEŇ

Luděk Brada - realitní specialista  

Jiří Hrnčíř - realitní specialista

Mgr. Barbora Choulíková - VIP realitní makléř 

Mgr. Petra Janouškovcová - realitní specialista 

Mgr. Martina Opatrná - VIP realitní makléř 

Marcela Zmeškalová - asistentka realitní kanceláře 

POBOČKA ROKYCANY

Mgr. Zuzana Klotzová - hypotéční a realitní specialista

Pavla Matoušková - realitní specialista

Iveta Rojková, DiS. - realitní specialista 

Bc. Milada Stáňová - realitní specialista

Realizované zakázky
Máme úspěšně vyřešeno

obrazek_81 obrazek_82 obrazek_83 obrazek_84 obrazek_85 obrazek_86 obrazek_87