mail

24.11.2021

Dobrý den pane Hnojský,

děkuji celé Vaší firmě za profesionální a rychlý průběh prodeje nemovitosti a přeji hodně úspěchů v další činnosti.
 
s pozdravem Zdeněk Jindřich

mail

13.9. 2021

Chtěla bych moc poděkovat Jitušce a Romanovi, byli oba skvělý, pomohli mne oba moc, byla jsem už na dně a oni mne pomohli k vysněnému snu, v novém bytě je mne konečně fajn, díky Jituš, jsem velice spokojená. 

mail

28.7.2021

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři AGbydlení Stříbro zvláště pak p.Malé a p.Hnojskému za bezvadné služby a osobní přístup při realizaci koupě bytu. Až budu potřebovat služby realitní kanceláře určitě se na vás zase  s důvěrou obrátim. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.

S pozdravem R.Honzlová

mail

26.7.2021

Dobrý den, ahoj, chci se podělit o naší zkušenost s realitní kanceláří AG Bydlení se sídlem ve Stříbře a s prací pana Romana a paní Jitky. S přítelem vlastníme byt který jsme se po neúspěšném pronajmutí na vlastní pěst rozhodly dát právě na starost RK. Musím říct že když jsem pak zjistil že mě to vlastně nic nestálo jen vybrat nájemníka z velkého zástupu lidí tak jsem byl až velmi mile překvapen jak jsem to mohl mít krásně jednoduché. Když vezmu jak jsme museli jít klasické kolečko najít smlouvu o pronájmu někde na internetu asi bylo to nejjednodušší a tam začíná kámen úrazu, jakou? aby byla aktuální, aby se člověk někde nenapálil atd. Teď je cena kolik se pohybují pronájmy kolem, abych nechtěl málo nebo naopak moc. Za mě nejhorší přepis energií ,když vidím reklamu v televizi jak je to strašně jednoduché tak si říkám jestli mám stejného dodavatele. A teď už jen to dobré, první návštěva v RK velice profesionální přístup pana Romana řekli jsme si co nabízíme a co čekáme. Paní Jitka s milou tváří uvařila kávu a celkově dodává místu pozitivní náladu všemu kolem. Další setkání bylo už v bytě vše nafoceno a sepsáno, ( ani jsem netušil jak jde obyčejný byt tak hezky nafotit)ráno jsem měl návrh inzerátu který byl na první dobrou. A pak už jsem jen čekal koho dostaneme na výběr do nájmu. Návrh smlouvy také bez chyby pak následoval podpis s nájemníkem a přepis energií s jedním popisem vše zařízeno s milou pomocí paní Jitky která vše zařídila. Osobně dávám 1* je super potkat lidi kteří svojí práci dělají jako pan Roman profesionálně a mile a dobře jako paní Jitka.

S pozdravem T a M Eliášovi Stříbro.

mail

22.6.2021

Já vám děkuji moc za krásnou spolupráci..Skvěly přistup a lidskost...až pojedeme do Stříbra tak určitě se stavím...Ještě jednou moc děkuji. Kdyby jste měla cestu kolem klidně se stavte ...

Krásný den a ještě jednou moc děkuji Bajusová  (pronájem domu Touškov - poděkování pro asistentku pobočky Stříbro- Jitku Malou)

mail

17.3.2021

Děkujeme za rychlý, s vysokou profesionalitou, provedený tržní odhad ceny.

klient S. z Ostravy

mail

6.3.2021

Dobrý den pane Hnojský, potvrzuji, že jsem včera obdržel na účet kupní cenu. Tím je naše společná akce ukončena. Rád bych vám touto cestou chtěl poděkovat za čas a práci, kterou jste mi věnoval. Spolupráce byla dle mého názoru perfektní. Děkuji. Rád bych vás pozval v létě v Plzni někam do hospody na takové  závěrečné  zhodnocení.

Petr BENEŠ ( prodej domu Hostín u Vojkovic, okr. Mělník)

mail

"Oceňuji vstřícnost v osobním jednání, řešení připomínek ke KS a celkový průběh transakce."

 Marie Hasalová

mail

"S vaší prací při prodeji naší nemovitosti jsem byl velmi spokojen. Vaše jednání s námi všemi bylo vstřícné, včasné a přesné. Ani jeden z nás pěti sourozenců neměl vůči vám žádné záporné připomínky. Vaše vystupování je vůči klientům milé a příjemné. Nemám žádných výhrad proti vaší provedené práci při prodeji naší nemovitosti a ještě jednou děkuji za všechny zúčastněné." 

S pozdravem váš bývalý klient Pavel Pour.

mail

"Mezi makléři vyjímečně seriózní a profesionální přístup s lidským faktorem.Přímé jednání s ohledem na úplnou spokojenost klienta."  

Václav Metzka Praha (prodej bytu 1+kk Guldenerova ul.,Plzeň-Východní Předměstí)

mail

"Dobrý den,pana Hnojského mohu jen doporučit,seriózní člověk s osobním přístupem.Byl jsem velmi spokojen."  

Tomáš Hodl Plzeň (prodej domu Schwarzova ul.,Plzeň-Jižní Předměstí)

mail

"Pan Roman Hnojský je profesionál,který klientům vychází maximálně vstříc."

Bc.Marta Rohmová (prodej bytu 3+1,Brožíkova ul.Stříbro)

mail

"..velice ochotný, snažil se klientům co nejvíce pomoci s vyřízením úkonů." 

Mgr.Michal Hrubý (prodej rodinného domu Blovice-Hradiště,Poplužní ul.)

mail

"..spolehlivý,flexibilní,profesionální přístup." 

Mgr.Kateřina Kaslová,Příchovice (prodej chaty Vstiš u Dobřan)

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně