mail

Děkujeme paní Jitce Malé, asistentce realitní kanceláře, za pomoc při výběru podnájmu. Její empatický přístup, skvělá komunikace a chuť opravdu člověku pomoc a najít pro něj to nejvhodnější bydlení je úžasná. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně pracovních úspěchů

E.O., Stříbro

mail

Spolupráce s panem Hnojským a paní Malou při prodeji naší chalupy byla perfektní a dostalo se nám nadstandardních služeb. Nejenom že vše probíhalo v režii RK , my jsme pouze dodávali faktické podklady, ale dostalo se nám lidského až kamarádského přístupu. Za organizaci prodeje děkujeme, za přístup děkujeme dvakrát, AG bydlení jednoznačně doporučuji.
Petr B.,Praha

mail

Se službami p. Hnojského a p. Malé při prodeji poloviny nemovitosti jsem byla velmi spokojená a nemohu nic vytknout. Jejich služby byly profesionální a rychlé.VŠ 

mail

16.5.2022

Vážená paní Malá, 

 
děkuji Vám za pomoc a podporu při získání pronájmu a děkuji za slevu z poplatku za zprostředkování, budu Vás všude chválit.
Ještě jednou děkuji a přeji krásný den
V. K.

mail

1.3.2022

Dobrý den, spolupráce s AGbydlení byla super, rychlý a přátelský přístup. Paní Malá a pan Hnojský nám se vším poradily a pomohly. Mohu jen každému doporučit AGbydlení.

Jaroslav V.

mail

26.2.2022

Dobrý den , 

spolupráce s Vámi byla naprosto úžasná. Chtěla bych zde vyzdvihnout hlavně Vaše profesionální a přátelské chování. Dále musím podotknout, že pracujete rychle, spolehlivě, pečlivě a dokážete si poradit s jakýmkoli vzniklým problémem. Vaši práci děláte precizně a vždy s úsměvem na tváři. 
Ještě jednou děkuji za spolupráci
Michaela D. 

mail

23.2.2022

Dobrý den,

vaše práce a spolupráce s klienty je super.
Velice pohodové a příjemné jednání.
Cokoliv bylo třeba vždy jste dodali a komunikovali.
Ochota,přímé jednání,a i práce navíc. (pomoc při převodu energií,to je nadstandard 😉)
Jednání s realitním makléřem,který vše vysvětlí a asistentka ho zastoupí v době jeho nepřítomnosti za mě super spolupráce.
 
S pozdravem
Edita K. K.
 
mail

23.2.2022

Dobrý den paní Malá,

moc děkuji Vám i panu Hnojskému za rychlé zprostředkování pronájmu mého bytu.

Vážím si rychlého férového jednání a vašich služeb včetně zajištění pojištění bytu a přepisu energií na nájemce.

Pro pronajmutí nemovitosti mi stačilo jen kontaktovat vaši realitní kancelář, pak už jste vše zařídili vy a během 14 dní od prvního kontaktování se nájemce stěhoval. Paráda, takhle si představuju profesionální služby.

 Ať se vám daří i nadále a máte spoustu spokojených klientů

krásné dny

Hana B.

 
 
mail
2.2.2022
Kompletní servis, férové jednání. Naprostá spokojenost s postupem a průběhem prodeje naší nemovitosti. 
Od jasné počáteční dohody, prezentace inzerátu, prováděných prohlídek po právní služby v ceně provize.
Zařídili vše za nás, včetně služeb nad rámec naší dohody.
RK rozhodně doporučuji.
Jarmila P., Cheb
 
 
 
mail 
10.1.2022
 
„Realitního makléře pana Hnojského a jeho kancelář AG bydlení.cz doporučuji všem, kteří hledají solidní zastoupení při prodeji nemovitosti. Po jeho první návštěvě, kdy se seznámil s prodávanou nemovitostí došlo k sepsání smlouvy, která zahrnovala maximální servis za velmi výhodných podmínek. Následovala prezentace, návštěvy se zájemci, prověřování zájemců, právnický servis, rezervační smlouva, sepsání kupní smlouvy i vklad do katastru nemovitostí a mnoho dalších nezbytných úkonů včetně jeho snahy, aby byl spokojený jak prodávající, tak kupující. Pan Hnojský byl vždy ochotný, řešil vše rychle, profesionálně, se znalostí trhu. Je na něj absolutní spolehnutí. Po stránce odbornosti nelze panu Hnojskému nic vytknout, ale navíc pro jeho lidský, slušný a přátelský přístup se stalo z každé naší pracovní schůzky i příjemné setkání, na které jsem se vždycky těšila. O to se také přičinila velkou měrou spolupracovnice pana Hnojského paní Malá. Oběma moc děkuji. Zvolit AG bydlení.cz a nechat se zastupovat panem Hnojským bylo jedním z mých nejlepších rozhodnutí a proto příští prodej nebo koupě zase s nimi. “
Jana Ch. , Kamýk 
 
mail

24.11.2021

Dobrý den pane Hnojský,

děkuji celé Vaší firmě za profesionální a rychlý průběh prodeje nemovitosti a přeji hodně úspěchů v další činnosti.
 
s pozdravem Zdeněk J.

mail

13.9. 2021

Chtěla bych moc poděkovat Jitušce a Romanovi, byli oba skvělý, pomohli mne oba moc, byla jsem už na dně a oni mne pomohli k vysněnému snu, v novém bytě je mne konečně fajn, díky Jituš, jsem velice spokojená.  L.J.

mail

28.7.2021

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři AGbydlení Stříbro zvláště pak p.Malé a p.Hnojskému za bezvadné služby a osobní přístup při realizaci koupě bytu. Až budu potřebovat služby realitní kanceláře určitě se na vás zase  s důvěrou obrátim. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.

S pozdravem R.H.

mail

26.7.2021

Dobrý den, ahoj, chci se podělit o naší zkušenost s realitní kanceláří AG Bydlení se sídlem ve Stříbře a s prací pana Romana a paní Jitky. S přítelem vlastníme byt který jsme se po neúspěšném pronajmutí na vlastní pěst rozhodly dát právě na starost RK. Musím říct že když jsem pak zjistil že mě to vlastně nic nestálo jen vybrat nájemníka z velkého zástupu lidí tak jsem byl až velmi mile překvapen jak jsem to mohl mít krásně jednoduché. Když vezmu jak jsme museli jít klasické kolečko najít smlouvu o pronájmu někde na internetu asi bylo to nejjednodušší a tam začíná kámen úrazu, jakou? aby byla aktuální, aby se člověk někde nenapálil atd. Teď je cena kolik se pohybují pronájmy kolem, abych nechtěl málo nebo naopak moc. Za mě nejhorší přepis energií ,když vidím reklamu v televizi jak je to strašně jednoduché tak si říkám jestli mám stejného dodavatele. A teď už jen to dobré, první návštěva v RK velice profesionální přístup pana Romana řekli jsme si co nabízíme a co čekáme. Paní Jitka s milou tváří uvařila kávu a celkově dodává místu pozitivní náladu všemu kolem. Další setkání bylo už v bytě vše nafoceno a sepsáno, ( ani jsem netušil jak jde obyčejný byt tak hezky nafotit)ráno jsem měl návrh inzerátu který byl na první dobrou. A pak už jsem jen čekal koho dostaneme na výběr do nájmu. Návrh smlouvy také bez chyby pak následoval podpis s nájemníkem a přepis energií s jedním popisem vše zařízeno s milou pomocí paní Jitky která vše zařídila. Osobně dávám 1* je super potkat lidi kteří svojí práci dělají jako pan Roman profesionálně a mile a dobře jako paní Jitka.

S pozdravem T a M E. Stříbro.

mail

22.6.2021

Já vám děkuji moc za krásnou spolupráci..Skvěly přistup a lidskost...až pojedeme do Stříbra tak určitě se stavím...Ještě jednou moc děkuji. Kdyby jste měla cestu kolem klidně se stavte ...

Krásný den a ještě jednou moc děkuji B.   (pronájem domu Touškov - poděkování pro asistentku pobočky Stříbro- Jitku Malou)

mail

17.3.2021

Děkujeme za rychlý, s vysokou profesionalitou, provedený tržní odhad ceny.

klient S. z Ostravy

mail

6.3.2021

Dobrý den pane Hnojský, potvrzuji, že jsem včera obdržel na účet kupní cenu. Tím je naše společná akce ukončena. Rád bych vám touto cestou chtěl poděkovat za čas a práci, kterou jste mi věnoval. Spolupráce byla dle mého názoru perfektní. Děkuji. Rád bych vás pozval v létě v Plzni někam do hospody na takové  závěrečné  zhodnocení.

Petr B. ( prodej domu Hostín u Vojkovic, okr. Mělník)

mail

"Oceňuji vstřícnost v osobním jednání, řešení připomínek ke KS a celkový průběh transakce."

 Marie H.

mail

"S vaší prací při prodeji naší nemovitosti jsem byl velmi spokojen. Vaše jednání s námi všemi bylo vstřícné, včasné a přesné. Ani jeden z nás pěti sourozenců neměl vůči vám žádné záporné připomínky. Vaše vystupování je vůči klientům milé a příjemné. Nemám žádných výhrad proti vaší provedené práci při prodeji naší nemovitosti a ještě jednou děkuji za všechny zúčastněné." 

S pozdravem váš bývalý klient Pavel P.

mail

"Mezi makléři vyjímečně seriózní a profesionální přístup s lidským faktorem.Přímé jednání s ohledem na úplnou spokojenost klienta."  

Václav M. Praha (prodej bytu 1+kk Guldenerova ul.,Plzeň-Východní Předměstí)

mail

"Dobrý den,pana Hnojského mohu jen doporučit,seriózní člověk s osobním přístupem.Byl jsem velmi spokojen."  

Tomáš H. Plzeň (prodej domu Schwarzova ul.,Plzeň-Jižní Předměstí)

mail

"Pan Roman Hnojský je profesionál,který klientům vychází maximálně vstříc."

Bc.Marta R. (prodej bytu 3+1,Brožíkova ul.Stříbro)

mail

"..velice ochotný, snažil se klientům co nejvíce pomoci s vyřízením úkonů." 

Mgr.Michal H. (prodej rodinného domu Blovice-Hradiště,Poplužní ul.)

mail

"..spolehlivý,flexibilní,profesionální přístup." 

Mgr.Kateřina K.,Příchovice (prodej chaty Vstiš u Dobřan)

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně