Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 100
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Pronájem, výroba,obchod 122m² - Žížkova ulice,Stříbro

Pronájem, výroba,obchod 122 - Žížkova ulice,Stříbro, Ev.č.: 00087

pe 23
Pe33
Pe13
IMG-4608
IMG-0423
IMG-0424
IMG-0426

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cena16 000 Kč za měsíc
+nájem strojů a vybavení+ spotřeba elektřiny,uhlí a vody
KategorieVýroba
LokalitaŽižkova, Stříbro
OkresTachov
Plocha užitná122 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

AGbydleni.cz Vám exkluzivně nabízí pronájem zavedené pekárny i s obchodními prostorami na prodej vyrobeného pečiva přímo v historickém centru města Stříbra. Provozovna se skládá z prodejny se zázemím o ploše 35 m2, pekárny o ploše 46 m2, skladu na mouku o ploše 32 m2 a šatny se sociálním zázemím, cca 9 m2 vše v I.NP domu,vchod do prodejny přímo z rušné ulice. V pekárně je veškeré vybavení pro provoz, dále 1 elektrická pec + pec na tuhá paliva. K jejich uskladnění je možno využít sklepní prostory. Výhodné pro zájemce, kteří by se neomezovali pouze lokalitou Stříbra. Nájem je ve výši 16 000,-/měs. + pronájem strojů a vybavení + spotřeba energií .
Tradice samotné pekárny sahá k roku 1992, ale její hlavní chlouba, klasická roštová pec na uhlí, je mnohem starší, odhadem z roku 1910. Sedmadvacet let historie pekárny je vypečeným důkazem toho, že poctivé řemeslo nevymizelo a poctiví lidé jej ocení.Peče se zde zásadně bez chemie, podle klasických receptur, jen to nejkvalitnější čerstvé pečivo, zejména pravý kvasový chléb, nejrůznější rohlíky, bagety, preclíky, koláče ovocné i malované, vánočky, mazance, pečivo z lineckého těsta, nejrůznější ovocné řezy, štrůdly… jen se sliny sbíhají.V pekárně máme vše připravené pro to, aby poctivý pekař mohl rovnou přijít a začít péct to nejpoctivější pečivo. Součástí výrobních prostor je plně funkční roštová pec, velká míchačka se 2 dížemi, malá míchačka pro menší množství těsta, dělička, rohlíkovačka, kynárna, elektrická pec, válecí a pracovní stoly, vozík na chleba, stojan na plechy a mnoho dalšího. Skladové prostory skýtají dostatečný prostor v podobě regálů a odkladných ploch včetně místa pro mouku a dále také mrazáky a lednice.
Prodejní prostory jsou taktéž komplet vybaveny, samozřejmostí je prodejní pult, nové regály na vystavené zboží či registrační pokladna. Součástí celého výrobně-prodejního komplexu je samozřejmě i sociální zařízení včetně sprchového koutu a šatny.Začátek provozu po dohodě stejně tak i prohlídky této zakázky.Velmi vhodné pro zájemce zejména z Plzně a okolí a z okresu Tachov s doporučením rozvozu části výrobků právě do Plzně, kde by nebyl problém s prodejem .Využijte služeb realitního makléře se znalostí lokality.Informační údaje o spotřebě energií a výši rezervační zálohy na dotaz.