Prodáno/Pronajato

Zpět k nabídce

Pronájem bytu 3+1 ve městě Hořovice

Evidenční číslo: 216
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Zámecká, Hořovice, Beroun
Cena: 16 000Kč/měs
16 000Kč/měs

Popis nemovitosti

Nabízím k pronajmu krásný, prostorný byt o dispozici 3+1, který se nachází skoro u náměstí ve městě Hořovice. Byt s terasou(10,8m2) a celkové užitné ploše cca 100m2 se pronajímá bez nábytku a je k nastěhování od poloviny června. Bytová jednotka se nachází v 1NP domu nad kavárnou a výhoda je v tom, že v domě nebudete mít žádné sousedy, takže si můžete tady užívat svůj klid a dolu si skočit pro nějakou dobrůtku)
Po schodech nahoru vlevo najdete hlavní vchod do bytu, pote vcházíte do prostorného obýváku s jídelním koutem, který je oddělen od kuchyni. Kuchyň je zařízena kuchyňskou linkou. Z obývací místnosti vlevo najdete 2 neprůchozí pokoje a z obou dvou pokojů máte vchod na krásnou terasu se stolkem a 2 křesly. V ložnici navíc je vlastní šatník. Další pokoj můžete využívat dle vlastních potřeb, momentálně je to pracovna. Při vchodu do bytu vpravo najdete koupelnu s vanou.
WC je samostatné.
Celková cena je 16.000,- Kč, včetně záloh na energie ve výši 6.000,- Kč (elektřina, voda, služby). Vratná kauce: 10.000 Kč. Realitní služby 10.000 + 21% DPH. Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem.
Ve městě Hořovice máte veškerou občanskou vybavenost, jako třeba škola, školka, gympl, obchody, obecní úřad, lékařství atd.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Zámecká, Hořovice, Beroun
Cena obsahuje bez DPH, + provize RK

Plochy

Plocha lodžie: 10m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Přízemí
Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Vybavení objektu

Lodžie, Parkování

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Kompletní síť obchodů a služeb

Další údaje

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize, Telefon

Máte otázku?