Zpět na přehled

Prodej zemědělské stavby a stavebního pozemku o celkové velikosti 1624 m2, Erpužice, okres Tachov

Evidenční číslo: 686
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Erpužice, Tachov
Cena: 1 100 000Kč
1 100 000Kč

Popis nemovitosti

Od 1.9.2023 možnost čerpání dotace 1 000 000,- Kč na rekonstrukci objektů v rámci dotačního titulu "Oprav dům po babičce". S vyřízením žádosti Vám pomůžeme.

Naše realitní kancelář AGbydleni.cz, s.r.o. pro Vás připravila zajímavou nabídku v lokalitě Erpužice, okres Tachov. K prodeji nabízíme zemědělskou stavbu o zastavěné ploše 270 m2. Dále je předmětem prodeje stavební pozemek. Celková prodávaná plocha včetně plochy zastavěné je 1624 m2. Dle územního plánu obce je zahrada určena pro bydlení v rodinných domech a venkovských usedlostech. Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům o max. 2 NP plus podkroví. Pozemek je rovinatý a slunný, má obdélníkový tvar, nachází se ve velmi klidné lokalitě obce v blízkosti již stojících rodinných domů a dalších pozemků využívaných jako zahrady. Pozemek lze připojit na všechny inženýrské sítě (voda z obecního vodovodního řadu či vlastní studny, veřejná kanalizace, elektřina).

Obec Erpužice má základní občanskou vybavenost - školku, potraviny, obecní úřad, knihovnu, hostinec, je zde dobrá dostupnost autobusem, nejbližší vlaková zastávka v obci Trpísty (3 km). Jedná se o pozemek, kde je v blízkosti řada cyklostezek, pěších stezek, vyhlídkových a odpočinkových míst. Obcí je vedena cyklotrasa a nachází se v blízkosti turistické trasy. Ke sportu slouží travnaté fotbalové hřiště a antukové hřiště. Nemovitost se také nachází 20 km od vodní nádrže Hracholusky s možností letních rekreačních aktivit. Nemovitost je v osobním vlastnictví.

Zemědělská stavba je označená číslem popisným, nemovitost je spíše k demolici. Na pozemku se nachází velká dvojgaráž.

Jedná se o jedinečné a klidné místo s nádherným výhledem do okolí, které je vhodné k relaxaci a odpočinku, ale zároveň i k trvalému bydlení. S ohledem na velikost a umístění pozemku se jedná o unikátní plochu pro výstavbu rodinného bydlení, které poskytne budoucímu majiteli soukromí a klid.

Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti. S ohledem na umístění nemovitosti se podobné nabídky objevují a budou objevovat již velmi omezeně.

Základní údaje

Evidenční číslo686
Typ nemovitostiDomy
UpřesněníRodinný dům
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena1 100 000
Měna
Složení cenyvčetně DPH, včetně právního servisu, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaErpužice, Tachov
AdresaErpužice
GPS latitude49.806089
GPS longitude13.036875

Vlastnosti, volby

Umístění v obciKlidná část obce
Konstrukce budovySmíšená
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítěVoda, pitná, Voda, užitková
VybaveníZahrada
Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Silnice
VodaStudna
KomunikaceZpevněná
OkolíObytná, Venkovská
Elektro400V

Plochy

Užitná270 m2
Podlahová270 m2
Zahrada1 624 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková