Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 61
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej souboru nemovitostí,výroba,sklad o zastavěné ploše 1055 m2 na pozemku 2973 m2,Nádražní ulice,Bochov okres Karlovy Vary

Prodej souboru nemovitostí,výroba,sklad o zastavěné ploše 1055 m2 na pozemku 2973 m2,Nádražní ulice,Bochov okres Karlovy Vary, Ev.č.: 00236

7
1
3
5
10
11
2

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cenacena k jednání
možnost návrhu ceny, včetně provize, cena k jednání
KategorieVýroba
LokalitaBochov
OkresKarlovy Vary
Plocha užitná1.333 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

AGbydleni.cz Vám zprostředkuje prodej souboru nemovitostí pro výrobu, montáž a sklad v Nádražní ulici v Bochově, okres Karlovy Vary.
Nabídka zahrnuje původní cihlový objekt sýpky postavený asi před 150 lety s původním krovem zrekonstruovanou střechou, plastovými okny, novými rozvody topení a elektřiny v CU a vody v plastu, s nákladním výtahem se třemi podlažími, kdy to nejhořejší je půdní vestavba a novou střešní krytinou Zastavěná plocha tohoto objektu je 288 m2 a užitná 636 m2.S touto stavbou tvoří funkční celek /objekty jsou stavebně propojeny/ zděná přízemní novostavba s vazníkovou střechou též zánovní plechovou krytinou, s montážními dílnami, lakovnou, garáží, kancelářemi, kuchyňským koutem, jídelnou a sociálním zařízením pro zaměstnance. Druhý objekt v naší nabídce má zastavěnou plochu 767 m2 a užitnou plochu 697 m2. Napojení na městskou vodu, kanalizační šachta s možností napojení končí na prodávaném pozemku a aktuálně je svedena do jímky.
Prodej dále zahrnuje pozemek na jižní a východní straně souboru o výměře 1918 m2, který je možno využívat na parkování, manipulaci a skladování .Obě stavby jsou vytápěny z kotelny automatickými kotly na tuhá paliva, každý objekt má svůj kotel. Město Bochov leží na komunikaci E48 Praha-Karlovy Vary-Cheb asi 20 km jihovýchodně od KV. Zarezervujte si termín prohlídky.
Nemovitost je volná po dohodě .Prodej bez vybavení.