Zpět k nabídce

Prodej stavebního pozemku s chatou 625 m2, Kozolupy, Plzeň - sever

Evidenční číslo: 595
Adresa: Kozolupy, Plzeň-sever
Cena: 3 750 000Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
3 750 000Kč

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář AGbydleni.cz, s.r.o. pro Vás připravila velmi výjimečnou a unikátní nabídku v lokalitě, kde se nemovitosti k prodeji vzhledem ke své poloze nabízejí již velmi zřídka.

K prodeji nabízíme stavební kompletně zasíťovaný pozemek o velikosti 625 m2 v obci Kozolupy, 6 km od města Plzně a 10 km od nájezdu na dálnici D5. Obec Kozolupy má veškerou občanskou vybavenost - školku, školu, poštu, obchody, je zde výborná dostupnost autobusem, vlakem a městskou hromadnou dopravou do města Plzně. V obci je mnoho zájmových kroužků pro děti a bohatá nabídka kulturních akcí, pořádaných místními soubory. Jedná se o pozemek u řeky Mže, kde je v blízkosti řada cyklostezek, pěších stezek, vyhlídkových a odpočinkových míst. Nemovitost se také nachází 10 km od vodní nádrže Hracholusky s možností letních rekreačních aktivit. Nemovitost je v osobním vlastnictví.

Nabízená nemovitost je podle územního plánu obce určena pro bydlení v rodinných domech a venkovských usedlostech. Pozemek je rovinatý a slunný, má obdélníkový tvar, nachází se ve velmi klidné lokalitě obce v blízkosti již stojících rodinných domů a dalších pozemků využívaných jako zahrady. Výhodou je tedy, že v bezprostřední blízkosti pozemku nedojde k další výstavbě, která by mohla změnit současnou dispozici pozemku a lze nákup nemovitosti brát i jako bezpečnou investiční příležitost do budoucna. Pozemek je oplocen, z části je ohraničen řekou Mží a vzrostlými stromy. K řece vede betonové schodiště, které je součástí nábřežních zdí. Přístup na pozemek je po zpevněné obecní komunikaci, vjezd na pozemek je bezproblémový.

Jedná se o jedinečné a klidné místo s nádherným výhledem do okolí, které je vhodné k relaxaci a odpočinku, ale zároveň i k trvalému bydlení. Na pozemku se v současné době nachází dřevěná podsklepená chata z rozebíratelných panelů o zastavěné ploše 15 m2 (5 x 3,15 m), která je dispozičně řešena jako 1kk včetně WC a verandy. Dále se na pozemku nachází zrekonstruovaná garáž a zděná dílna.

Pozemek je připojen na všechny inženýrské sítě, které jsou vedeny až do prostředku pozemku resp. do chaty (voda z městského vodovodního řadu, veřejná kanalizace, nová elektřina z roku 2021 (220/380 V)).

Rádi bychom vyzdvihli, že jen co vstoupíte na pozemek, máte zajištěno maximální soukromí a klid 10 km od centra města Plzně.

S ohledem na velikost a umístění pozemku se jedná o unikátní plochu pro výstavbu rodinného bydlení, které poskytne budoucímu majiteli soukromí a klid v bezprostřední blízkosti krajského města.

Doporučujeme prohlídku této krásné a unikátní nemovitosti. S ohledem na umístění nemovitosti se podobné nabídky objevují a budou objevovat již velmi omezeně.

Základní údaje

Evidenční číslo595
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena3 750 000
Měna
Poznámka k ceněCena k jednání
Složení cenys poplatky, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaKozolupy, Plzeň-sever
AdresaKozolupy
GPS latitude49.764577
GPS longitude13.25731

Vlastnosti, volby

Inž. sítěVoda, užitková, 230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavenost okolíÚřady, Škola, Supermarket, Pošta, Zdravotnická zařízení, Školka
Dopravní spojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
VodaDálkový vodovod
OdpadSeptik, Veřejná kanalizace
KomunikaceZpevněná
OkolíObytná
Elektro230V, 400V

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková

... nebo zavolejte makléři