Zpět k nabídce

Prodej stavebního pozemku s chatou 625 m2, Kozolupy, Plzeň - sever

Evidenční číslo: 460
Adresa: Kozolupy, Plzeň-sever
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář AGbydleni.cz, s.r.o. pro Vás připravila velmi výjimečnou a unikátní nabídku. K prodeji nabízíme stavební zasíťovaný pozemek s dřevěnou a udržovanou chatou o velikosti 625 m2 v obci Kozolupy, 6 km od města Plzně. Obec Kozolupy má veškerou občanskou vybavenost - MŠ, ZŠ, lékaře - pediatr, gynekolog, zubař, obvodní lékař, lékárnu, Českou poštu, obchody, je zde výborná dostupnost autobusem, vlakem a MHD do města Plzně. Jedná se o pozemek v údolí řeky Mže, kde je řada cyklostezek, pěších stezek, vyhlídkových a odpočinkových míst. K atraktivnosti této nabídky přispívá velmi klidná atmosféra města Kozolupy a krásná okolní příroda ideální jak k relaxačním procházkám, tak k sportovnímu vyžití či houbaření. Nemovitost se také nachází 10 km od vodní nádrže Hracholusky.

S ohledem na velikost a umístění pozemku se jedná o unikátní plochu pro výstavbu rodinného bydlení, které poskytne budoucímu majiteli soukromí a klid v bezprostřední blízkosti krajského města. Pozemek je podle územního plánu obce určen pro bydlení v rodinných domech a venkovských usedlostech. Pozemek je rovinatý, má obdélníkový tvar a je umístěný v údolí u řeky Mže, v lokalitě na okraji obce a v blízkosti již stojících rodinných domů a dalších pozemků využitých jako zahrady, od okolí je odstíněn vzrostlými stromy. Pozemek je oplocen, z části je ohraničen řekou Mží a vzrostlými stromy. Pozemek je od vody a před povodněmi ochráněn unikátní opěrnou zdí stojící na pilotech, které jsou zapuštěné do úrovně dna řeky. Jedná se o důmyslné opatření, které chrání pozemek před působením vody a povodněmi. K řece vede betonové schodiště. Přístup na pozemek je po zpevněné obecní komunikaci. Bezproblémový vjezd na pozemek.

Jedná se o jedinečné a klidné místo s nádherným výhledem do okolí, které je vhodné k relaxaci a odpočinku, ale zároveň dle aktuálního územního plánu i k výstavbě rodinného domu venkovského typu. Jedná se o slunný a rovinatý pozemek o velikosti 625 m2. Na pozemku se nachází dřevěná chata o zastavěné ploše 15 m2 (rozměry 5 m x 3,15), která dispozičně řešena jako 1kk včetně sklepního prostoru. Jedná se o zkolaudovanou dřevěnou budovu, s obytnou místností, funkčním WC a verandou. Chata je dřevěná s podezdívkou a podsklepená. Okna chaty jsou dřevěná. Střešní krytina eternit. Pozemek je včetně inženýrských sítí. Na pozemek je přivedena voda z vodovodního řadu, veřejná kanalizace, nová elektřina z roku 2021 (220/380 V). Vytápění chaty zajišťuje elektrické topení. Na pozemku se nachází zděná a zrekonstruovaná garáž s dílnou, okrasné dřeviny, skleník a příjemné posezení. Nemovitost je v osobní vlastnictví. PENB není k dispozici, proto je uvedeno G.

Rádi bychom vyzdvihli, že jen co vstoupíte do objektu - na pozemek, máte zajištěno maximální soukromí a klid. Doporučuji prohlídku této krásné a unikátní nemovitosti. Pro sjednání prohlídky či jakékoliv informace volejte na uvedený telefon. S hypotékou rádi pomůžeme.

Základní údaje

Evidenční číslo460
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cenainformace v RK
Měna
Složení cenys poplatky, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaKozolupy, Plzeň-sever
AdresaKozolupy
GPS latitude49.764577
GPS longitude13.25731

Vlastnosti, volby

Inž. sítěVoda, užitková, 230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace
Vybavenost okolíÚřady, Škola, Supermarket, Pošta, Zdravotnická zařízení, Školka
Dopravní spojeníAutobus, MHD, Silnice, Vlak
VodaDálkový vodovod
OdpadSeptik, Veřejná kanalizace
KomunikaceZpevněná
OkolíObytná
Elektro230V, 400V

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková

... nebo zavolejte makléři