Zpět na přehled

Prodej stavebního pozemku o velikosti 753 m, Radobyčice, Plzeň - město

Evidenční číslo: 672
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Plzeň 3, Radobyčice, Plzeň, Plzeň-město
Cena: 1 550 000Kč
1 550 000Kč

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz si Vám dovoluje nabídnout k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 753 m a dále podíl na pozemku, který je veden jako ostatní plocha s využitím jako komunikace, vše v Radobyčicích, které jsou částí statutárního města Plzeň. Z aktuálního územního plánu města Plzeň vyplývá, že nabízený pozemek je součástí plochy pro rekreaci, která je určena pro stavby a zařízení pro individuální a hromadnou rekreaci o celkové zastavitelné ploše 60 m2, což s předpokládaným obytným podkrovím může zajistit pohodlné bydlení pro rodinu v přírodě, na okraji města. Nebo je možné pouze rekonstruovat stávající dřevěnou chatu na zděné podezdívce a využívat k rekreaci na návrší nad řekou Úhlavou. Velkou předností pozemku je také to, že je poslední v zastavitelné části katastrálního území západním směrem.

Součástí nabídky je :
a) stavební pozemek vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 27 m2, jehož součástí je stavba s č. ev. (stavba pro rodinnou rekreaci)
b) lesní pozemek o výměře 726 m2
c) spoluvlastnický podíl o velikosti 2/8 z celku na pozemku o celkové výměře 575 m2, který slouží jako přístupová a příjezdová komunikace.

Přístup do chatové osady je zpevněný, je zde položena betonová panelová cesta.

Na pozemku se nachází chata, která má přidělené evidenční číslo. Pozemek je na slunném místě s výhledem na řeku Úhlavu. Pozemek není oplocen, zahrada není udržovaná. Na pozemku je zřízena přípojka na elektřinu. Vodu nutno řešit studnou nebo vrtem, odpady ČOV nebo jímkou.

Chata je podsklepená, postavena na betonových základech, střecha sedlová a krytinou je eternit. Chata je dispozičně řešena jako 1+1. Dispoziční řešení: předsíň, kuchyňský koutek, obývací pokoje. Okna jsou dřevěná. V chatě jsou kompletní rozvody elektřiny. Vytápění bylo řešeno tuhými palivy a přímotopem. Na zahradě je suché WC.

Na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy, toto místo Vám zaručí soukromí a klid. Zahrada je dobře dostupná a nabízí ideální místo k aktivnímu odpočinku a relaxaci.

Radobyčice jsou část statutárního města Plzeň, nachází se na jihu města. Protéká zde řeka Úhlava a lze zde nalézt knihovnu i hostinec Sokol Radobyčice. K dispozici MHD. NC Olympia Plzeň 5 minut (4 km).

Naše realitní kancelář má k dispozici Nemoreport k nabízeným nemovitostem. Více informací u makléřky.

Základní údaje

Evidenční číslo672
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena1 550 000
Měna
Složení cenyvčetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaPlzeň 3, Radobyčice, Plzeň, Plzeň-město
AdresaPlzeň, Radobyčice
GPS latitude49.683707
GPS longitude13.402912

Vlastnosti, volby

Umístění v obciKlidná část obce
Konstrukce budovySmíšená
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítě230V
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb
KomunikaceBetonová, Zpevněná
OkolíRekreační
Elektro230V

Plochy

Užitná27 m2
Podlahová27 m2
Zahrada726 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková