Zpět k nabídce

Prodej, Rodinný dům, 92 m2 - Mochtín

Evidenční číslo: 00814
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Mochtín
Cena: 2 990 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
2 990 000Kč

Popis nemovitosti

Rádi byste vyměnili ruch města za poklidné, idylické bydlení nedaleko krásné přírody?
Nebo hledáte nemovitost k rekreaci?

Pak mám pro Vás zajímavou nabídku!

AGbydleni.cz Vám v exkluzivním zastoupení nabízí rodinný dům určený k rekonstrukci v obci Mochtín. Mochtín se nachází v Plzeňském kraji, v okrese Klatovy. Je vzdálený 6 km od Klatov. V obci najdeme obecní úřad, poštu, knihovnu, základní školu a mateřskou školku a také obchod. Pro využití volného času je k dispozici fotbalové hřiště a další sportoviště. Obec leží na hlavním silničním tahu, spojující města Domažlice, Klatovy, Horažďovice, Strakonice a Vodňany. Okolí nabízí nespočet cyklostezek, turistických stezek a mnoho výletů do přírody nebo po památkách.

Částečně podsklepený dům se sedlovou střechou má v přízemí 3 místnosti, kuchyni, koupelnu, WC a spižírnu a je o užitné ploše 92 m2. Součástí je také garáž na jedno auto a další místnost, která může sloužit jako dílna nebo na uložení topiva. V 1. patře je možno vybudovat další místnosti k obývání nebo samostatnou bytovou jednotku. Vytápění zajišťují v celém domě kamna na tuhá paliva, která jsou v každé místnosti. Je zaveden také plyn. Ohřev vody řešen bojlerem, voda z obecního řádu. Obrovskou výhodou této nemovitosti je velký udržovaný pozemek, na kterém je několik vzrostlých jabloní. Je již na novém majiteli, jak bude pozemek využívat, vhodný je také k chovu domácích zvířat.

Tuto nemovitost doporučujeme jak k trvalému bydlení, vzhledem k vyhledávané a klidné lokalitě nebo též jen jako rekreační objekt, který je možno využívat takřka po celý rok.

Pro domluvení prohlídky se neváhejte obrátit na našeho makléře, který Vás domem rád provede. S případným financováním Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Mochtín
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Počty místností, umístění

Počet garáží: 1
Počet pokojů: 3
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Sklep, Garáž, Zařízeno částečně nábytkem

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Septik

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Elektro:

230V

Máte otázku?