Zpět k nabídce

Prodej rodinného domu se zahradou 1727 m2, Oplot, Plzeň - jih

Evidenční číslo: 41
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Oplot
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji zemědělskou usedlost - rodinný dům se stodolou a rozlehlou zahradou. Předmětem prodeje je rodinný dům se stodolou a zahradou o celkové výměře 1727 m2. Zastavěná plocha rodinného domu činí 245 m2. Zastavěná plocha stodoly je 170 m2. Rozloha nádvoří a zahrady činí 1312 m2. Rodinný dům je připraven k rekonstrukci a dokončení a lze jej považovat za hrubou stavbu. Na domě proběhly rozsáhlé rekonstrukce (výměna střechy včetně vyztužení krovu a výměny latí, parozábrana, nové okapy; izolace zdiva pomocí chrom-niklových desek; okopání omítek na cihlu, částečně betonová podlaha včetně protiradonové izolace; kompletní příprava pro napojení na inženýrské sítě, odvoz sutin, příprava na podkroví). Nemovitost může nový majitel dokončit dle vlastních představ.

Nemovitost má vlastní číslo popisné. Aktuální dispozice: dva pokoje, kuchyně, chodba, možnost vybudování podkroví, možnost vybudování dalších místností v přízemí. Jedná se o budovu, jejímž stavebním základem je kámen a cihla. Dům je napojený na kompletní IS (voda z vlastní studny (do 2 let obecní voda); elektřina, která je částečně v mědi; odpady vyřešeny (do 2 let obecní kanalizace, přičemž přípojku zainvestuje obec a bude přímo na pozemku), plynová přípojka, optické kabely. Hlavní rozvody pro připojení na IS jsou přivedeny k domu či vyvedeny přímo v domě. Vytápění domu zajišťoval kotel na tuhá paliva, v domě vytvořena příprava na kamna, resp. terciární přívod vzduchu. Střecha pálená taška TONDACH, výměna cca před 5 lety.

Součástí prodeje je stodola, jejímž stavebním základem je též kámen a cihla. Na stodole proběhla výměna tašek. Přestože je stodola v původním, tak je ve velmi zachovalém stavu. K rodinnému domu náleží zahrada o velikosti 668 m2 a tato se nachází za domem. Zahrada se nachází v zastavitelném území obce. Nemovitost je k dispozici ihned. V obci naleznete obecní úřad, obchod, mateřskou školu, autobus, pohostinství. V Přešticích je kompletní občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku. Nemovitost je možno financovat i hypotékou, kterou Vám rádi zdarma vyřídíme. Více informací v RK.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Oplot
Cena obsahuje včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK, s poplatky

Plochy

Plocha zastavená: 1727m2
Plocha zahrady: 1312m2

Počty místností, umístění

Typ objektu: Přízemí

Vybavení objektu

Garáž, Sklep, Zahrada

Inženýrské sítě

Voda, pitná, 380V, Plyn, Telefon, Internet, 400V, Studna, Kanalizace

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Úřady, Školka

Charakter okolí objektu

Obytná,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

, Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Telefon, Satelit, Kabelové rozvody, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová,

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace, Septik

Plyn:

Plynovod

Elektro:

400V

Máte otázku?

Makléř