Zpět k nabídce

Prodej rodinného domu 190 m, pozemek 2703 m2- Vlčice u Blovic, okres Plzeň-jih

Evidenční číslo: 15
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Blovice, Vlčice
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: cena na vyžádání u makléře
Info v RK

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám ve výhradním zastoupení majitele nabídnout ke koupi samostatně stojící rodinný dům o užitné ploše 84 m2, na vlastním pozemku 1206 m2, s vlastní zahradou 1497 m2, který se nachází v samotném centru klidné obce Vlčice, pouhé 2 km od města Blovice, jehož je městskou částí.
Jedná se o starý rodinný dům, který má zastavenou plochu 190 m2, na původní dům navazuje přístavba o ploše 83,92 m2. Dům je určen k celkové rekonstrukci, má dispozici 4+1, samostatnou koupelnu, WC, chodbu, verandu. V rámci zastavěné plochy a nádvoří je na pozemku dále ještě samostatný sklep na ovoce v podzemí, budovy bývalých chlévů, budova skladu a další drobné stavby venkovského charakteru jako kůlny, přístřešky a podobně. Z nádvoří je vstup na oplocenou zahradu se vzrostlými ovocnými stromy. Zahrada je v udržovaném stavu, dům je zatím nevyklizen, prodává se jako dědictví po rodičích.
Zdivo na domu je smíšené, podklady betonové nebo dlažba. Okna jsou původní špaletová, střešní krytinu tvoří pálené tašky. V domě je zapojen plyn, ale aktuálně je plynový kotel odpojen. Kanalizace ani městská voda v obci není, řešeno jímkou, vlastní kopaná studna 8 m (není v provozu). V domě rozvedena elektřina. Průkaz energetické náročnosti budovy odpovídá třídě G (díky stáří budovy není k dispozici). Na pozemek se vjíždí skrze železná vrata, parkování ve dvoře na ploše vedle domu. Jedná se o klidné místo pro rodinné bydlení s dobrou dopravní dostupností do Plzně (cca 20 km jižně od Plzně). Veškerá občanská vybavenost v Blovicích, cca 2 km vzdálených. Doporučujeme také pro možné drobné hospodaření na zahradě či chov domácích zvířat. Bližší info v RK. K dispozici ihned, doporučujeme prohlídku! Financování vám rádi zajistíme.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Blovice, Vlčice
Cena obsahuje včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 892m2
Plocha zahrady: 1845m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 5
Počet koupelen: 1
Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Parkování, Zahrada, Sklep

Inženýrské sítě

Studna, 230V, Plyn

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Charakter okolí objektu

Obytná,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Odpad, kanalizace:

Jímka

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Elektro:

230V

Máte otázku?

Makléř