Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 103
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Výstavba rodinného domu "na klíč" 3+kk o užitné ploše 71,7 m2 na pozemku 675m² - Všeruby

Výstavba rodinného domu "na klíč" 3+kk o užitné ploše 71,7 m2 na pozemku 675 - Všeruby, Ev.č.: 00136

01-322x172
02-970x460
03-322x172
04-322x172
stažený soubor (6)
stažený soubor (7)
stažený soubor (5)

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cena2 699 000 Kč
cena včetně pozemku,daň z nabytí platíte pouze u pozemku, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domy
LokalitaVšeruby
OkresPlzeň-sever
Velikost3 pokoje
Plocha užitná71 m²
Plocha podlahová71 m²
Plocha pozemku675 m²
Plocha zastavěná88 m²
Počet podlaží1
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
StavbaRodinný dům
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

AGbydleni.cz Vám nabízí projekt výstavby zděného rodinného domu typu "bungalov" ve variantě "na klíč".Nové bydlení pro malou rodinu nebo pouze pro partnerskou dvojici můžete získat v okrajové části města Všeruby u výjezdu na obce Kunějovice, Zahrádka a Nekmíř. Vnější rozměry 10,64m x 8,34m s užitnou plochou 71,7m2 (zastavěná plocha domu je 88,7m2) jsou předurčené ke snadnému osazení domu na velikostně skromném pozemku. Navržený objekt lze jakkoliv přetáčet, zrcadlit nebo měnit tak, jak si klient přeje.
Nízké náklady na pořízení jsou jednoznačným a nezanedbatelným argumentem, proč si pořídit tento dům, stejně tak i jeho energetická úspora již ve standardu. V závislosti na užitné ploše domu je již v základním provedení sociální zařízení koncipováno samostatnou koupelnou a WC spojené s technickou místností. Ze vstupní chodby je vstup do samostatného pokoje a dále do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem. Do ložnice je vstup z obývacího pokoje.
S kvalitními zabudovanými standardy a široké škále výběru barevností Vám nebude dělat problém najít ty správné kombinace, které Vás budou obklopovat po celou životnost stavby. Založení domu – tedy odvodněná základová konstrukce domu je tvořena zateplenou železobetonovou základovou deskou tl. 200 mm vč. ležatých rozvodů vody, elektro a kanalizace, které jsou vytaženy k hraně domu. Konstrukční řešení obvodových stěn je ve standardu z pórobetonových tvárnic tl. 250 mm zateplené fasádním polystyrenem tl.120 mm, vnitřní nosné stěny a příčky jsou též pórobetonové. Okenní a obvodové dveřní výplně jsou tvořeny z plastových šestikomorových profilů TROCAL s izolačními Trojskly. V tomto spojení spolu se sádrokartonovým podhledem vč. vatového zateplení o tl. 260 mm a krovem-sbíjeným vazníkem, střešní krytinou z betonových tašek a pozinkovanými klempířskými prvky tvoří již ve standardu velice kompaktní, tepelně komfortní a staticky pevný celek pro bezproblémové užívání domu. Kompletní vybavení koupelny a WC, plovoucí podlahy a dlažby spolu s vnitřními dveřmi a obložkami jsou samozřejmou součástí standardu všech našich domů.
Dům může též korespondovat rozměrově velmi výhodnou „půdní“ plochou, kterou lze využít např. ke skladování věcí, které se denně nepoužívají.
Další možností je vybudování kryté přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli, kryté parkovací stání s pergolou, nebo jen pro oživení fasády instalaci velmi oblíbených venkovních obkladových pásků. Díky tomu Vám tento dům zaručí líbivé, ekonomické a velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu.
Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby „na klíč“ a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 8 měsíců.
Neváhejte a zeptejte se na veškeré možnosti přízemního zděného a cenově velmi atraktivního domu 3 + KK EKO.V případě financování prostřednictvím naši RK neskládáte rezervační zálohu.
Cena nezahrnuje vícepráce a napojení na stávající IS od zákl.desky,orientační cena 1.000,-Kč/bm.