Zpět k nabídce

Prodej, Rodinné domy, Tovární , 113 m2 - Stříbro

Evidenční číslo: 00821
Typ: V bloku
Adresa: Tovární, Stříbro
Cena: 2 800 000Kč
2 800 000Kč

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz Vám ve výhradním zastoupení vlastníka nabízí prodej rodinného domu 4+kk ve Stříbře s malou zahrádkou.
Předmětem naší nabídky je malý, přízemní rodinný dům situovaný v okrajové části města , Jižní předměstí. Dům je udržovaný , donedávna byl obyvatelný. Pro nenáročné je možnost okamžitého nastěhování, ale jistě by za zvážení stála rekonstrukce ke zvýšení komfortu bydlení. Topení je zatím řešeno kotlem na tuhá paliva, ale napojení na plyn je možné.
Po vstupu do domu se vejde do malé předsíně. Levá část je využívána jako komora na odkládání nepotřebných věcí, ale dala by se využít jako šatna. Vpravo je vstup do kotelny. Naproti vchodovým dveřím je vstup do bytové části. Původní majitel tuto první místnost využíval jako jídelnu společně s odpočinkovou částí. Vpravo měl malou kuchyňku, která pro něho byla dostačující a je průchozí do prostorné koupelny s vanou. V levé části je samostatné wc . Noví majitelé si samozřejmě můžou upravit dle svých představ a vybudovat velkou kuchyň. Ve všech těchto místnostech jsou okna směřující do zahrady. Z této první místnosti je vstup do obývacího pokoje, také s okny do zahrady. Poté je vstup do ložnice, ta má okna do ulice. A ještě je zde další pokoj s okny opět do zahrady. Všechny pokoje jsou průchozí , bezbariérové, pouze vstup do domu je po 5 schůdcích z chodníku. Zastavěná plocha domu je 113 m2. Zahrada ( dle KN označeno jako společný dvůr ) má výměru 202 m2. Pozemek je z části před domem, z jedné strany domu a za domem. Jediná část domu sousedí s domem souseda.
Touto nemovitostí chceme oslovit zájemce, kteří poptávají nemovitost v relativně dobrém stavebním stavu určenou k rekonstrukci, ale za cenu bytu.
Veškerá občanská vybavenost je ve Stříbře, v blízkosti domu je zastávka ČD a tím i nástupní stanice MHD - vlakové nádraží. V rámci služeb nabízíme zdarma zajištění možnosti financování nákupu prostřednictvím našeho partnera.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: V bloku
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Tovární, Stříbro

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 4
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Nezařízeno nábytkem, Parkování

Dopravní dostupnost

Silnice, Vlak

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

230V

Máte otázku?