Nacházíte se: AG bydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, rodinné domy o zastavěné ploše 104m² - Chodová Planá - Dolní Kramolín

Prodej, rodinné domy o zastavěné ploše 104 - Chodová Planá - Dolní Kramolín, Ev.č.: 00632

k12
k7
DSC08368
k5
k1
k11
k8

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
+420 777 311 150
[email protected]
Cenainfo v RK
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaChodová Planá - Dolní Kramolín
OkresTachov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná145 m²
Plocha pozemku1.422 m²
Plocha zastavěná104 m²
Plocha zahrady1.004 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

AGbydleni.cz Vám nabízím prodej rodinného domu se stodolou a rozlehlou zahradou v Chodové Plané , Dolním Kramolíně okres Tachov.
Dům, je cihlová stavba o dvou nadzemních podlažích s půdním prostorem asi z jedné poloviny podsklepená o zastavěné ploše 104 m2, udržovaná zahrada (1004 m2) s několika ovocnými stromy a dvěma smrky u vjezdu na pozemek vraty a v neposlední řadě se stodolou o zastavěné ploše 131 m2 a dalším pozemkem ( trvalý travnatý porost ) o výměře 183 m2 , který je situován mezi zahradou a Kosím potokem, který protéká v blízkosti nemovitostí, ale cca 3 m pod terénem zahrady.
Na domě byla započata rekonstrukce interieru dle projektu zpracovaného v r.2001, na základě kterého by v domě vznikly na sobě nezávislé bytové jednotky a to dispozičně 2+1 I.NP a 3+1 ve II.NP, obě s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Elektrické rozvody včetně rozvaděče jsou již po rekonstrukci , vytápění celého domu a ohřev vody byl projektován na elektrický kotel, jako alternativa krbová kamna. Rozsah již realizovaných prací je zřejmý z naší fotodokumentace.
Orientace stavby napojené na obecní vodovod je severovýchod-jihozápad. Koupi této zajímavé nemovitosti doporučujeme zájemcům o trvalé bydlení s možností podnikání ( využití stodoly ) nebo pronajímání dvou apartmánů, případně pro bydlení velké rodiny nebo dvou generací. Romantičnost prostředí umocňuje krásný kamenný most přes vodní tok přímo vedle nemovitosti a minimální průjezd vozidel.
Objekt je v docházkové vzdálenosti ( 500 m ) od rybníka Regent, kde lze provozovat vodní sporty,
v zimě bruslit a je možné stát se členem Yacht Clubu Regent.
Lázeňské město Mariánské Lázně s golfovým hřištěm vzdáleno 8 km, Chodová Planá 3 km, nájezd na D5 a pracovní příležitosti v průmysklové zóně Bor-Nová Hospoda 20 km. Zarezervujte si termín prohlídky, v rámci naši nabídky Vám zcela zdarma zajistíme financování nákupu nemovitosti i financování dokončení rekonstrukce.