Zpět k nabídce

Prodej prostorného domu 5+1 se zahradou a garáží, ulice Lobezská Plzeň

Evidenční číslo: 251
Typ: Řadový
Adresa: Lobezská, Plzeň 2-Slovany, Lobzy, Plzeň, Plzeň-město
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji prostorný a zrekonstruovaný rodinný dům o dispozici 5+1 o užitné ploše 324 m2 s menší zahrádkou a vlastní garáží přímo v Plzni. Dům se nachází v ulici Lobezská, okres Plzeň město. Pozemek včetně zastavěné plochy činí 323 m2.

Dům v sobě skrývá velký potenciál. Dle kolaudačního rozhodnutí, lze dům využívat i k podnikání (část nemovitosti je vedena jako obchod).

Byt byl původně řešen jako dvougenerační a byl rozdělen na bytové jednotky 1+1 a 3+1, každá s vlastním vstupem. Majitelé prostory propojili a vytvořili tak útulné bydlení pro početnou rodinu. V podkroví se nachází prostor, který je připraven k vybudování 2 podkrovních bytů. Nový majitel si zde může vytvořit další podkrovní byty či jednotky.

Jedná se o patrový dům, který je velmi prakticky, účelně a příjemně členěn. Dům a interiér domu prošly kompletní rekonstrukcí. Dům je cihlový a jeho modernizace probíhala průběžně - částečné zateplení, plastová okna, sociální zařízení, vnitřky, podlahy, omítky, rozvody sítí, kuchyně. Dům je napojen na veškeré sítě - voda, plyn, kanalizace. Dům je vybudován ve svahu.

V prvním patře se nachází vstupní chodba, prostorná předsíň, 3 pokoje (2 dětské a obývací pokoj), kuchyně, spíž, 2 koupelny a 2 toalety.

V suterénu se nachází ložnice s klenbovými stropy, pokoj, technická místnost a prádelnou, sklep, koupelna a toaleta. Hlavní část vkusně zařízeného domu tvoří obytná místnost, na kterou plynule navazuje kuchyně na míru. Kuchyně nabízí moderní kuchyňskou linku s velkým množstvím úložných prostor a s vestavěnými spotřebiči - myčkou, elektrickou troubou a indukční deskou. Obytný prostor je vzdušný, prosvětlený a útulný.

Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem o objemu 200 litrů. Voda je zajištěna z obecního řadu, odpad je sveden do obecní kanalizace, vytápění zajišťují krbová kamna a plynový kotel. Ze suterénu lze vyjít na zahrádku, kde se nachází zapuštěný bazén a garáž s pochozí střechou. Možnost parkování přímo u domu nebo v garáži s přístupem po obecním pozemku. Nízké provozní náklady.

V blízkosti naleznete ÚMO, polikliniku, lékárny, supermarkety, další obchody a služby, mateřskou a základní školu, úřady, poštu, pohostinství, policie, MHD. Město Plzeň plánuje kompletní rekonstrukci komunikace Lobezská, přičemž by mělo dojít k celkové opravě uličního prostoru, zachování stávajícího počtu jízdních pruhů (1+1) i tvaru křižovatek. Vytvoření souběžného jednosměrného pruhu se šikmými i podélnými parkovacími stáními. Rekonstrukce trakčního napájení. www:akcni-plan-s-temer-70-projekty-jasne-rika-na-cem-letos-plzen-pracuje.aspx.

Více informací v RK.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Lobezská, Plzeň 2-Slovany, Lobzy, Plzeň, Plzeň-město
Cena obsahuje včetně DPH, včetně právního servisu, s poplatky, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 165m2
Plocha zahrady: 159m2

Počty místností, umístění

Počet koupelen: 3
Počet garáží: 1
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada, Bazén, Sklep, Parkování, Garáž

Inženýrské sítě

400V, Studna, Kanalizace, Internet, Voda, pitná, Plyn, TV kabel, Telefon

Dopravní dostupnost

Dálnice, MHD, Silnice, Tramvaj, Vlak

Vybavenost v okolí

Pošta, Škola, Zdravotnická zařízení, Úřady, Školka, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná,Obytná,Komerční,Obchodní

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Telefon, Kabelové rozvody

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Elektro:

400V

Máte otázku?

Makléř