Zpět k nabídce

Prodej prostor k podnikání, 3027 m2 - Mohelnice u Nepomuka

Evidenční číslo: 00505
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Mohelnice
Cena: 4 080 000Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
4 080 000Kč

Popis nemovitosti

AGbydlení.cz Vám představuje ojedinělou a zajímavou nabídku, a to prodej prostor pro podnikání (kanceláře, dílna, sklady, hala). Součástí prodeje je rodinný dům a možnost výstavby až 4 nájemních bytů v Mohelnici u Nepomuka (Plzeň - jih).

Prostory včetně zastavěné plochy jsou o celkové výměře 3.027 m2. Manipulační prostory mohou sloužit jako dílna nebo k výrobě, skladování či parkování v zabezpečeném areálu. K dispozici je zastřešená hala s částečně zpevněným povrchem. Do haly vede zpevněná komunikace. Dále je předmětem prodeje velká zděná dílna. Všechny prostory je možné stavebně upravit. Celý objekt je oplocený a je nainstalováno zabezpečovací zařízení.

V celém areálu je nová elektřina v mědi, nové jističe, příprava na podružný elektroměr a napájení 220V a 380V. V areálu se nachází užitková voda a je k dispozici z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do septiku. Na hale je fotovoltaická elektrárna.

Rodinný dům, který je součástí prodeje má 2 patra. V přízemí se nachází (2 místnosti, šatna, sociální zázemí, WC, technická místnost). Patro je připraveno na dokončení a je zde vyhotovena projektová dokumentace pro vydání UR na výstavbu až 4 nájemních bytů. Samotný rodinný dům prošel v roce 2015 částečnou rekonstrukcí (nová střecha, okapy, fasáda, rozvody, betonové podlahy).

Bližší info v RK.

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Mohelnice
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu, včetně DPH, s poplatky

Počty místností, umístění

Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Parkování, Nezařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Telekomunikace:

Internet

Odpad, kanalizace:

Septik

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Makléř