Nacházíte se: AG bydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, pozemky pro bydlení, 1600 m² ,Švihov ,Kamýk okres Klatovy

Prodej, pozemky pro bydlení, 1600 ,Švihov ,Kamýk okres Klatovy, Ev.č.: 00754

B (1)
B (2)
B (3)
B (4)
B (5)
B (6)
B (7)

Kontaktujte makléře

Roman HnojskýRoman Hnojský
+420 733 525 748
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
+420 777 311 150
[email protected]
Cena2 240 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŠvihov - Kamýk
OkresKlatovy
Plocha pozemku1.600 m²
zobraz vybavení
Popis

AGbydleni.cz Vám nabízí zprostředkování prodeje pozemku o výměře 1600 m2 ve Švihově, části Kamýk, v okrese Klatovy.
Pozemek obdélníkového tvaru je v územním plánu města zařazen pro stavbu rodinného domu nebo rekreačního objektu. Pozemek je bez právních vad a je k dispozici ihned. Přípojka elektřiny se bude nacházet na hranici pozemku, zdroj pitné vody je možno řešit vrtem a kanalizaci ČOV. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace s minimálním provozem a celoroční údržbou.
Slunný, jižně orientovaný mírně svažitý pozemek s nádherným výhledem na nezastavěné okolní pastviny, pole, lesy a malebné panorama podhůří Šumavy se nachází v klidné části obce s převážně rozptýlenou zástavbou. Unikátní lokalita nabízí klid, soukromí a pohodu venkova spolu s možností relaxace a sportovního vyžití, např. houbaření, cyklistické trasy, rybaření na řece Úhlavě nebo pěší turistika.
Zájemcům o trvalé bydlení či rekreaci v romantickém prostředí nedotčené přírody, kteří ocení výjimečnou polohu pozemku, poskytne možnost klidného bydlení v malebné krajině současně s dostupností občanské vybavenosti ve Švihově, kde je k dispozici MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, lékárna, pošta, obchody, restaurace, sportoviště, kulturní dům, knihovna a známý Vodní hrad Švihov, kde se natáčel film Tři oříšky pro Popelku.
Další občanská vybavenost se nachází v 11 km vzdáleném okresním městě Klatovy. Vzdálenost od Plzně je 32 km. Vzhledem k probíhající výstavbě čtyřproudé komunikace Plzeň-Klatovy se jedná o velmi zajímavou lokalitu s časově krátkým dojezdem z obou měst.
Zájemcům zajistíme nejvýhodnější formu financování nejen nákupu pozemku, ale i projektu výstavby trvalého nebo rekreačního bydlení.
Doporučujeme prohlídku této velmi zajímavé nemovitosti.
Přesná výměra bude upřesněna dle vypracovaného geometrického plánu.
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje možnost přijmout nejvýhodnější nabídku.
Naše realitní kancelář disponuje video prohlídkou z dronu, kterou Vám zašleme na vyžádání.