Zpět na přehled

Prodej pozemku 1971m2, Sulislav, okres Tachov CENA K JEDNÁNÍ

Evidenční číslo: 660
Adresa: Sulislav, Tachov
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: Cena k jednání
Info v RK

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz Vám exkluzivně nabízí velmi pěkný pozemek na žádaném místě v okrajové části v obci Sulislav v okrese Tachov. Pozemek je rovinatý, trojúhelníkovitého tvaru s přístupem po obecní silnici. Majitel pozemku má k dispozici kompletní projektovou dokumentaci, ze SÚS PK vyjádření a souhlas se sjezdem, územní souhlas z MĚÚ Stříbro pro stavbu vodovodní a kanalizační přípojky, vyjádření obce Sulislav s umístěním stavby vodovodní a kanalizační přípojky, vyjádření ČEZ Distribuce, vyjádřeni z Gasnetu k vodovodní a kanalizační přípojce, vyjádření Cetin o existenci sítí, rozhodnutí / povolení MĚÚ Stříbro o uložení vodovodní a kanalizační přípojky, vyjádření PČR - souhlasné stanovisko s dopravním omezením s realizací vodovodní a kanalizační přípojky.
Pozemek se nenachází v záplavovém území a ani v památkově chráněném území. Stavební parcela se nachází v zastavěné oblasti plné zeleně a dle územního plánu je přípustná výstavba bydlení v rodinných domech venkovského typu. Na pozemku lze postavit dva rodinné domy. Intenzita využití pozemku je 25% nejvýše však 300m2. Výška objektu je 2 NP včetně podkroví. POZEMEK JE MOŽNÉ ROZDĚLIT NA DVA STAVEBNÍ POZEMKY.

Obec Sulislav se nachází v okrese Tachov, Plzeňský kraj. 22 km západně od Plzně. Obec disponuje pouze základní občanskou vybaveností. Občané se mohou připojit k veřejnému vodovodu, funguje zde obecní úřad, knihovna, sportovní hřiště. Využít lze jak autobusovou, tak vlakovou dopravu.

S financováním rádi pomůžeme. Zavolejte našeho makléře.

Základní údaje

Evidenční číslo660
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cenainformace v RK
MěnaKč/m2
Poznámka k ceněCena k jednání
Složení cenyvčetně DPH, včetně právního servisu, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaSulislav, Tachov
AdresaSulislav
GPS latitude49.75112
GPS longitude13.078437

Vlastnosti, volby

Dopravní spojeníSilnice, Autobus, Dálnice, Vlak
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
OkolíObytná, Venkovská
Elektro400V

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Lenka Čechová