Zpět na přehled

Prodej pozemku 1624 m2, Erpužice, okres Tachov

Evidenční číslo: 685
Adresa: Erpužice, Tachov
Cena: 1 100 000Kč
1 100 000Kč

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář AGbydleni.cz, s.r.o. pro Vás připravila zajímavou nabídku v lokalitě Erpužice, okres Tachov. K prodeji nabízíme stavební pozemek o velikosti 1624 m2 v obci Erpužice, 9 km od města Stříbro a 10 km od nájezdu na dálnici. Obec Erpužice má základní občanskou vybavenost - školku, potraviny, obecní úřad, knihovnu, hostinec, je zde dobrá dostupnost autobusem, nejbližší vlaková zastávka v obci Trpísty (3 km). Jedná se o pozemek, kde je v blízkosti řada cyklostezek, pěších stezek, vyhlídkových a odpočinkových míst. Obcí je vedena cyklotrasa a nachází se v blízkosti turistické trasy. Ke sportu slouží travnaté fotbalové hřiště a antukové hřiště. Nemovitost se také nachází 20 km od vodní nádrže Hracholusky s možností letních rekreačních aktivit. Nemovitost je v osobním vlastnictví.

Nabízená nemovitost je podle územního plánu obce určena pro bydlení v rodinných domech a venkovských usedlostech. Podle územního plánu lze postavit rodinný dům o max. 2 NP plus podkroví a pokud to charakter lokality umožňuje. Pozemek je rovinatý a slunný, má obdélníkový tvar, nachází se ve velmi klidné lokalitě obce v blízkosti již stojících rodinných domů a dalších pozemků využívaných jako zahrady. Výhodou pozemku je, že v bezprostřední blízkosti pozemku nedojde k další výstavbě, která by mohla změnit současnou dispozici pozemku a lze nákup nemovitosti brát i jako bezpečnou investiční příležitost do budoucna. Pozemek lze připojit na všechny inženýrské sítě (voda z obecního vodovodního řadu či vlastní studny, veřejná kanalizace, elektřina).

Součástí prodeje je i zděná stavba označená číslem popisným (chlévy, maštal), kterou doporučujeme zbourat a vytvořit namísto ní vjezd ke stavebnímu pozemku. Na pozemku se nachází velká dvojgaráž.

Jedná se o jedinečné a klidné místo s nádherným výhledem do okolí, které je vhodné k relaxaci a odpočinku, ale zároveň i k trvalému bydlení. S ohledem na velikost a umístění pozemku se jedná o unikátní plochu pro výstavbu rodinného bydlení, které poskytne budoucímu majiteli soukromí a klid.

Rádi bychom vyzdvihli, že jen co vstoupíte na pozemek, máte zajištěno maximální soukromí a klid 9 km od centra města Stříbro.

Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti. S ohledem na umístění nemovitosti se podobné nabídky objevují a budou objevovat již velmi omezeně.

Základní údaje

Evidenční číslo685
Typ nemovitostiPozemky
UpřesněníPozemek, bydlení
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena1 100 000
Měna

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaErpužice, Tachov
AdresaErpužice
GPS latitude49.806089
GPS longitude13.036875

Vlastnosti, volby

Inž. sítěVoda, užitková, Voda, pitná
Dopravní spojeníVlak, Silnice, Autobus
VodaStudna
KomunikaceZpevněná

Plochy

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková