Zpět k nabídce

Prodej-kancelář, ubytování, skladovací prostory,zpevněná plocha, 30.178 m2 , Velký Malahov okres Dom

Evidenční číslo: 00795
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Velký Malahov
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: info v RK, včetně provize, včetně právního servisu
Info v RK

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz Vám exkluzivně nabízí prodej komerčního areálu s rozsáhlým pozemkem o výměře 30.178 m2 na okraji Velkého Malahova v okrese Domažlice, v současné době provozovaný firmou, jejíž hlavní činností je prodej uhlí, dřeva, písků a štěrků.
Předmětem naší nabídky je hlavní zrekonstruovaná budova o zastavěné ploše 302,29 m2 a užitné ploše 410 m2, ve které jsou v přízemí administrativní prostory sloužící jako kancelář se zázemím, dále technická místnost, WC, koupelny pro zaměstnance a ubytované . V dalších prostorách v I. a II.NP , které jsou kolaudované jako ubytovny, s kapacitou až 30 lůžek, kuchyňkou a dalším sociálním zařízením a koupelnou. Další zajímavý prostor hlavní budovy je též ve II.NP se zvláštním vchodem a tím je bytová jednotka po rekonstrukci 3+1. Celková podlahová výměra uvedených prostor je 409,81 m2. V suterénu se nachází ještě kotelna s kotlem na TUV s automatickým podavačem a bojlery na ohřev TUV.
Dále jsou součástí areálu, a tím i prodeje, 4 zrekonstruované dílny. Z toho jedna s montážní jámou o výměře 70 m2,druhá o stejné výměře bez montážní jámy, třetí o výměře 70 m2 se skladem o výměře 35 m2 a poslední největší o výměře 230 m2. Všechny po kompletní rekonstrukci včetně elektroinstalace a každá s vlastním elektrickým kotlem, dále 2x ocelová hala, seník a bývalá stáj.
Zhruba polovina celkové výměry pozemku je zpevněná. Celý areál je oplocen a napojen na kamerový systém. Součástí je i požární nádrž a vlastní trafostanice 22 kV/400 V.
Nemovitost je volná a k předání po dohodě.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Velký Malahov
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Počty místností, umístění

Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Parkování, Zařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?