Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 82
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, Domy na klíč, 87m² - Zdemyslice okres Plzeň-jih

Prodej, Domy na klíč, 87 - Zdemyslice okres Plzeň-jih, Ev.č.: 00026

Fotka 2
Fotka 3
Fotka 1
Zd 1
Zd2
Zd4
Zd3

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora ChoulíkováMgr. Barbora Choulíková
+420 604 289 096
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cena2 629 000 Kč
cena zahrnuje cenu pozemku, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieDomy na klíč
LokalitaZdemyslice
OkresPlzeň-jih
Velikost4 pokoje
Plocha užitná87 m²
Plocha pozemku810 m²
Plocha zastavěná107 m²
Počet podlaží1
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme zprostředkování výstavby RD na klíč na zajištěném oploceném pozemku 801 m2 v obci Zdemyslice u Blovic,okres Plzeň-jih s napojením na IS.
Nabízený bungalov Vám nabídne dostatek prostoru zejména svými rozměry v obytných místnostech, přičemž dům není náročný na zastavěnou plochu, která činí 107,5m2 v závislosti na proporce daného pozemku.
Železobetonová zateplená základová konstrukce desky tl. 200 mm s rozvody pod deskou spojená s pórobetonovým zdivem tl. 250 mm a zateplením tl. 120 mm, plastová okna z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními Trojskly, sbíjený vazník sedlového tvaru střechy s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm zajišťuje domu dlouhou a kvalitní trvanlivost, zejména díky svým použitým materiálům. Dispozičně provedené oddělení koupelny se samostatným WC je v tomto domě samozřejmostí a dostatečným osobním komfortem. Pro výběr povrchových úprav v základním provedení týkající se barvě střešní krytiny, klempířských konstrukcí, dlažeb, obkladů, plovoucích podlah, interiérových dveří a fasády je zajištěno širokou škálou barevností, které je možné vybírat již před začátkem projekčních příprav i v rámci samotné realizace výstavby.

Na základě klientských změn je předurčena možnost měnit jejich rozměr – tedy velikost, dále pak polohu v závislosti na osazení domu na pozemku a světových stran a také dle technické správné funkčnosti bungalovu. Pokud je potřeba měnit dispoziční řešení rodinného domu, zrcadlení či provedení některých prací svépomocí, lze vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

Další možností je vybudování kryté přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli, kryté parkovací stání s pergolou, nebo jen pro oživení fasády instalaci velmi oblíbených venkovních obkladových pásků. Díky tomu Vám tento dům zaručí líbivé, ekonomické a velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu. Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 6 měsíců.

Cena za základní verzi domu.Daň z nabytí pouze z ceny pozemku.