Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 86
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Nabídka nemovitostí » Prodej, Domy na klíč, 87m² - Mladotice - Černá Hať

Prodej, Domy na klíč, 87 - Mladotice - Černá Hať, Ev.č.: 569

Fotka 5
Fotka 4
Fotka 3
Fotka 2
Fotka 1

Kontaktujte makléře

Roman Hnojský ml.Roman Hnojský ml.
+420 602 460 050
[email protected]
AG bydleni.cz, s.r.o.AG bydleni.cz, s.r.o.
Mánesova 447
Stříbro
[email protected]
Cena2 650 000 Kč
Včetně provize RK, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieDomy na klíč
LokalitaMladotice - Černá Hať
OkresPlzeň-sever
Velikost4 pokoje
Plocha užitná87 m²
Plocha pozemku1.610 m²
Plocha zastavěná107 m²
Počet podlaží1
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
G (PENB nedodán)
Popis

Pozemek 1610 m2 s výstavbou RD na klíč Nabízím zprostředkování výstavby RD na klíč na pozemku 1610 m2 v obci Černá Hať.

Varianta 4+kk se zastavěnou plochou 107,5 m2. Železobetonová zateplená základová konstrukce desky tl. 200 mm s rozvody pod deskou spojená s pórobetonovým zdivem tl. 250 mm a zateplením tl. 120 mm, plastová okna z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními trojskly, sbíjený vazník sedlového tvaru střechy s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm zajišťuje domu dlouhou a kvalitní trvanlivost, zejména díky svým použitým materiálům. Dispozičně provedené oddělení koupelny se samostatným WC je v tomto domě samozřejmostí a dostatečným osobním komfortem. Pro výběr povrchových úprav v základním provedení týkající se barvě střešní krytiny, klempířských konstrukcí, dlažeb, obkladů, plovoucích podlah, interiérových dveří a fasády je zajištěno širokou škálou barevností, které je možné vybírat již před začátkem projekčních příprav i v rámci samotné realizace výstavby.

Na základě klientských změn je předurčena možnost měnit jejich rozměr – tedy velikost, dále pak polohu v závislosti na osazení domu na pozemku a světových stran a také dle technické správné funkčnosti bungalovu. Pokud je potřeba měnit dispoziční řešení rodinného domu, zrcadlení či provedení některých prací svépomocí, lze vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

Pozemek se nachází na krásném a klidném místě (10 min. chůze od pozemku se nachází řeka Střela) s dobrou dojezdovou vzdáleností do větších měst Plasy-16km, Kralovice-16km a Manětín-18km.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 6 měsíců.