Zpět k nabídce

Prodej chaty, stojící na stavebním a zasíťovaném pozemku o výměře 625 m2, Kozolupy, Plzeň - sever

Evidenční číslo: 461
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Kozolupy, Plzeň-sever
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

Naše realitní kancelář AGbydleni.cz, s.r.o. pro Vás připravila velmi výjimečnou a unikátní nabídku. K prodeji nabízíme udržovanou a dřevěnou chatu stojící na stavebním a zasíťovaném pozemku o celkové velikosti 625 m2 v obci Kozolupy, 6 km od města Plzně. Obec Kozolupy má veškerou občanskou vybavenost - MŠ, ZŠ, lékaře - pediatr, gynekolog, zubař, obvodní lékař, lékárnu, Českou poštu, obchody, je zde výborná dostupnost autobusem, vlakem a MHD do města Plzně. Chata se nachází v údolí řeky Mže, kde je řada cyklostezek, pěších stezek, vyhlídkových a odpočinkových míst. K atraktivnosti této nabídky přispívá velmi klidná atmosféra města Kozolupy a krásná okolní příroda ideální jak k relaxačním procházkám, tak k sportovnímu vyžití či houbaření. Nemovitost se také nachází 10 km od vodní nádrže Hracholusky. Chata o zastavěné ploše 15 m2 (rozměry 5 m x 3,15) je dispozičně řešena jako 1kk včetně sklepního prostoru. Jedná se o zkolaudovanou dřevěnou budovu, s obytnou místností, funkčním WC a verandou. Chata je dřevěná s podezdívkou a podsklepená. Okna chaty jsou dřevěná. Střešní krytina eternit. Vytápění chaty zajišťuje elektrické topení.

Pozemek i chata jsou od vody a před povodněmi ochráněny unikátní opěrnou zdí stojící na dubových pilotech, které jsou zapuštěné do úrovně dna řeky. Jedná se o důmyslné opatření, které chrání pozemek i chatu před působením vody a povodněmi (systém dubových pilotů byl použit např. u Kláštera Teplá, Kláštera Plasy či Karlova mostu).

Pozemek je podle územního plánu obce určen pro bydlení v rodinných domech a venkovských usedlostech. S ohledem na velikost a umístění pozemku se jedná o unikátní plochu pro výstavbu rodinného bydlení, které poskytne budoucímu majiteli soukromí a klid v bezprostřední blízkosti krajského města. Jedná se o slunný a rovinatý pozemek o velikosti 625 m2. Pozemek má obdélníkový tvar a je umístěný v údolí u řeky Mže, v lokalitě na okraji obce a v blízkosti již stojících rodinných domů a dalších pozemků využitých jako zahrady, od okolí je odstíněn vzrostlými stromy. Pozemek je oplocen, z části je ohraničen řekou Mží a vzrostlými stromy. K řece vede betonové schodiště. Pozemek je včetně inženýrských sítí. Na pozemek je přivedena voda z vodovodního řadu, veřejná kanalizace, nová elektřina z roku 2021 (220/380 V). Na pozemku se nachází zděná a zrekonstruovaná garáž s dílnou, okrasné dřeviny, skleník a příjemné posezení. Přístup na pozemek je po zpevněné obecní komunikaci. Bezproblémový vjezd na pozemek.

Jedná se o jedinečné a klidné místo s nádherným výhledem do okolí, které je vhodné k relaxaci a odpočinku. Nemovitost je v osobní vlastnictví. PENB není k dispozici, proto je uvedeno G. Rádi bychom vyzdvihli, že jen co vstoupíte do objektu - na pozemek, máte zajištěno maximální soukromí a klid. Doporučuji prohlídku této krásné a unikátní nemovitosti.

Pro sjednání prohlídky či jakékoliv informace volejte na uvedený telefon. S hypotékou rádi pomůžeme.

Základní údaje

Evidenční číslo461
Typ nemovitostiRekreační objekty
UpřesněníChata
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cenainformace v RK
Měna
Složení cenys poplatky, včetně DPH, včetně právního servisu, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaKozolupy, Plzeň-sever
AdresaKozolupy
GPS latitude49.764577
GPS longitude13.25731

Vlastnosti, volby

Umístění v obciKlidná část obce
Konstrukce budovyDřevostavba
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítěVoda, užitková, Kanalizace, Voda, pitná, 400V, 230V
VybaveníZahrada, Sklep, Garáž
Vybavenost okolíZdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady
Dopravní spojeníVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
OdpadSeptik, Veřejná kanalizace
KomunikaceZpevněná
OkolíObytná
Elektro230V, 400V

Plochy

Užitná15 m2
Podlahová15 m2
Zahrada625 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP1
Počet místností1
Počet garáží1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková

... nebo zavolejte makléři