Zpět na přehled

Prodej chaty 27 m, pozemek 753 m, Radobyčice, Plzeň - město

Evidenční číslo: 671
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Plzeň 3, Radobyčice, Plzeň, Plzeň-město
Cena: 1 550 000Kč
1 550 000Kč

Popis nemovitosti

AGbydleni.cz si Vám dovoluje nabídnout k prodeji rekreační chatu o velikosti 27 m (zastavěná plocha a nádvoří), jenž stojí na pozemku o výměře 726 m a dále podíl na pozemku, který je veden jako ostatní plocha s využitím jako komunikace, vše v Radobyčicích, které jsou částí statutárního města Plzeň. Přístup do chatové osady je zpevněný, je zde položena betonová panelová cesta.

Součástí nabídky je :
a) stavební pozemek vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o výměře 27 m2, jehož součástí je stavba s č. ev. (stavba pro rodinnou rekreaci)
b) lesní pozemek o výměře 726 m2
c) spoluvlastnický podíl o velikosti 2/8 z celku na pozemku o celkové výměře 575 m2, který slouží jako přístupová a příjezdová komunikace

Chata má přidělené evidenční číslo a stojí na vlastním pozemku. Pozemek je na slunném místě s výhledem na řeku Úhlavu. Pozemek není oplocen, zahrada není udržovaná. Chata je podsklepená, postavena na betonových základech, střecha sedlová a krytinou je eternit. Chata je dispozičně řešena jako 1+1. Dispoziční řešení: předsíň, kuchyňský koutek, obývací pokoje. Okna jsou dřevěná. Na pozemku je zřízena přípojka na elektřinu. V chatě jsou kompletní rozvody elektřiny. Vodu nutno řešit studnou nebo vrtem, odpady ČOV nebo jímkou. Vytápění bylo řešeno tuhými palivy a přímotopem. Na zahradě je suché WC.

Z aktuálního územního plánu města Plzeň vyplývá, že nabízené pozemky a) a b) jsou součástí plochy pro rekreace, která je určena pro stavby a zařízení pro individuální a hromadnou rekreaci o celkové zastavitelné ploše 60 m2 což s předpokládaným obytným podkrovím, což může zajistit pohodlné bydlení pro rodinu v přírodě, na okraji města. Nebo je možné pouze rekonstruovat současnou dřevěnou chatu na zděné podezdívce a využívat k rekreaci na návrší nad řekou Úhlavou. Velkou předností pozemku je také to, že je poslední v zastavitelné části katastrálního území západním směrem.

Na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy, toto místo Vám zaručí soukromí a klid. Zahrada je dobře dostupná a nabízí ideální místo k aktivnímu odpočinku a relaxaci.

Radobyčice jsou část statutárního města Plzeň, nachází se na jihu města. Protéká zde řeka Úhlava a lze zde nalézt knihovnu i hostinec Sokol Radobyčice. K dispozici MHD. NC Olympia Plzeň 5 minut (4 km).

Naše realitní kancelář má k dispozici Nemoreport k nabízeným nemovitostem. Více informací u makléřky.

Základní údaje

Evidenční číslo671
Typ nemovitostiRekreační objekty
UpřesněníChata
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena1 550 000
Měna
Složení cenyvčetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaPlzeň 3, Radobyčice, Plzeň, Plzeň-město
AdresaPlzeň, Radobyčice
GPS latitude49.683707
GPS longitude13.402912

Vlastnosti, volby

Umístění v obciKlidná část obce
Konstrukce budovySmíšená
Typ budovySamostatně stojící
Inž. sítě230V
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb
KomunikaceBetonová, Zpevněná
OkolíRekreační
Elektro230V

Plochy

Užitná27 m2
Podlahová27 m2
Zahrada726 m2

Podlaží, počty místností

Počet NP1

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Choulíková