Zpět k nabídce

Prodej bytu 4+1 na Lochotíně

Evidenční číslo: 255
Typ: Řadový
Adresa: Rabštejnská, Plzeň 1, Bolevec, Plzeň, Plzeň-město
Cena: Info v RK
Info v RK

Popis nemovitosti

Představujeme Vám k prodeji výjimečné rodinné bydlení v oblíbené lokalitě Lochotín. Jedná se o velkorysý byt o dispozicí 4+1, s vnitřní užitnou plochou 85 m2 a lodžii, který se nachází v 6. NP panelového domu.

Co na Vás tady čeká: z prostorné chodby vpravo najdete vchod do zděné koupelny s vanou a samostatnou toaletou. Dále se dostaneme do kuchyně s jídelním koutem. Pohodlný spánek Vám zajistí tři neprůchozí pokoje, z jednoho je vstup na lodžii. Další výhodou a štěstím pro každou ženu je velká komora, kam můžete dat cokoliv a najdete ji u posledního pokoje vlevo.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, v bezprostřední blízkosti se nachází mateřské a základní školy. Nákupní možnosti jsou vzdálené 5 minut chůze, to samé platí i pro městskou hromadnou dopravu, lékařská péče, restaurace, zde vždy najdete parkovací místo, hodně zeleně a dětské hřiště. K bytu náleží klasická sklepní koje, dům je vybaven novým výtahem.

Takto muže vypadat vaše bydlení v domě s milými sousedy. Doporučujeme osobní prohlídku, v případě potřeby zajistíme financování prostřednictvím zkušeného a prověřeného finančního poradce. Pro více informací či domluvu prohlídek volejte kdykoliv.
Budu se na Váš těšit při prohlídkách.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Panelová
Adresa: Rabštejnská, Plzeň 1, Bolevec, Plzeň, Plzeň-město
Cena obsahuje bez poplatků, včetně právního servisu, včetně DPH, s provizí RK

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 5. patro
Počet NP: 7
Typ objektu: patrový

Máte otázku?