Nacházíte se: AG bydleni.cz » Náš tým » Představujeme Vám

Představujeme Vám

3D0A4865 a

Roman Hnojský

majitel a jednatel společnosti

tel: +420 733 525 748  email: [email protected]

Roman Hnojský  po 20 letech na nejrůznějších pozicích u významného výrobce keramiky v ČR využil počátkem roku 2010 nabídku rozvíjející se realitní sítě Dumrealit.cz na založení vlastní frenčízové pobočky Dumrealit.cz/Tuti nejprve v Chlumčanech a Přešticích poté i v Plzni,kde po určité době provedl fůzi s dalším kolegou v síti Petrem Brožem na jednu silnou kancelář Dumrealit.cz/Classic.V roce 2015 přesněji 7.12.2015 si splnil sen a po zralé úvaze založil vlastní realitní kancelář AGbydleni.cz nejprve s pobočkou pouze ve Stříbře a od června 2016 i v Plzni.Kromě vlastních realitních obchodů plní ve firmě i funkci manažera a vedoucího pobočky ve Stříbře.K 31.12.2018 realizoval 185 vlastních úspěšných prodejů nemovitostí a svoje zkušenosti se snaží přenášet i na členy vlastního týmu,který si  sám tvoří a klade vysoké nároky na morální kredit členů a zejména jejich lidský přístup i kvalitu odvedené práce.Svoji kvalifikaci rozšířil i o Certifikaci profesionální způsobilosti a Certifikaci oceňování věcí nemovitých, na které vlastní i ŽO. Reality přijal do svého života jako výzvu i styl života .

Motto: "Vždy pro Vás najdu řešení."

IMG_4370_pp

Mgr.Martina Opatrná

vedoucí kontaktního místa GALERIE Slovany,

realitní specialista

tel: 420 602 300 050  email: [email protected]

Martina Opatrná, po absolvování Pedagogické fakulty v Plzni (1990), pracovala v oboru pouze krátce. Začátky porevolučního podnikání zažila v reklamní firmě ACCEPT a následně v marketingovém a propagačním oddělení Plzeňského Prazdroje. Spolu se svým manželem založila v roce 1996 cestovní kancelář, která se specializovala na příjezdovou turistiku klientů z německy mluvící zemí. Během 15 let vznikla na české trhu významná incomingová agentura, která zajišťovala smlouvy mezi hotely v ČR a největší evropskou CK, World of TUI, včetně zajišťování kompletního servisu pro klienty. Postupně se přidal i prodej zájezdů českých a německých CK. V posledních letech masivní nárůst přímého prodeje přes hotelové portály a nezávislé weby zapříčinil řadu změn na trhu cestovního ruchu. Bylo třeba na situaci reagovat a jít dál. Spojením s realitní kanceláří AGbydleni.cz tak vznikla nová příležitost, jak využít dosavadní znalosti a kontakty a získat kreativní a smysluplnou práci, na kterou byla zvyklá. Dnes se specializuje zejména na pronájmy nemovitostí nebo prodeje domů, bytů, pozemků či komerčních prostor. Zajímá ji interiérový design a netradiční využití prostoru a pro klienty zajišťuje interiérové poradenství. Razí zásadu individuality každého klienta a jeho specifických požadavků na bydlení.

Motto:,,Domov nejsou pouze stěny, ale je to místo, kde by měl každý čerpat sílu pro „boj s každodenností“. Proto je výběr nemovitosti tak důležitý a je třeba mu věnovat maximální úsilí. Když se mi to povede, je to přidaná hodnota pro mne i klienta.“

3D0A4852 a

Mgr.Barbora Choulíková

právník a realitní makléř

specialista Blovicko a Nepomucko

tel: +420 604 289 096    email:[email protected]

Mgr.Barbora Choulíková je realitní makléřka, právnička, která po vystudování právnické fakulty v roce 2012 pracovala jako koncipientka v advokátní kanceláři v Plzni, kde mimo jiné nabyla značné zkušenosti v oboru realitního práva. Dále pracovala jako ref3D0A4852 aerentka veřejných zakázek pro příspěvkovou organizaci a také jako právnička Krajského úřadu v Plzni. V roce 2018 se rozhodla nastoupit do menší realitní kanceláře AGbydleni.cz a toto rozhodnutí učinila zejména při vynikající zkušenosti s touto kanceláří při prodeji vlastního bytu. Až v této kanceláři dostala příležitost využít svých právnických znalostí, předností, nacházet výzvy a být užitečná. Při realizaci obchodů čerpá i z vlastních zkušeností, které jí pomohly pochopit, že její práce není jen o prodeji nemovitostí, ale i o pochopení klienta, že nemovitost není jen dům či byt, ale i kus života a řada vzpomínek s ním spojených. Každý obchodní případ je výzvou a odměnou je spokojený prodávající i kupující. Specializuje se na pronájem i prodej pozemků, domů a bytů převážně v lokalitě Plzeň - jih. Znalost regionu je nesmírně důležitá a jedině tak lze klientům poskytnou ten nejlepší realitní servis.   

Motto:,,Každý prodej nemovitosti má svůj příběh a já se vždy snažím, aby to byl příběh se šťastným koncem."

Luděk Brada

Luděk Brada

 realitní specialista

pronájmy Plzeň-město a Plzeň-jih

tel: +420 734 632 130    email:[email protected]

Luděk Brada jako makléř prošel s majitelem kanceláře i působením v Dumrealit.cz a je tedy služebně nejstarším členem týmu.Za svoji realitní praxi již realizoval více než 100 zakázek se specializací na pronájmy všech druhů nemovitostí v Plzni a na Přešticku.Svůj potencionál vidí zejména v komunikačních schopnostech a časové flexibilitě o víkendech.

Motto: ,,Bez nás starost,s námi radost!"

foto

Mgr.Petra Janouškovcová

realitní specialista

el: +420 773 488 004   email:janouskovcova@agbydleni.cz

"Mojí prací je realizace prodeje či pronájmu nemovitost rychle a bezpečně.
Mým cílem je spokojený klient, který může očekávat profesionální jednání a komplexní realitní služby, které vycházejí z mých dlouholetých zkušeností v oblasti realizace pronájmu a prodeje nemovitostí.
Nabízím etické a otevřené jednání. Pro své klienty dělám maximum možného.
Proto se na mě můžete s důvěrou obrátit".