Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 64
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Akce pro Vás

Akce pro Vás

Přeštické noviny - květen 2020, AGbydleni.cz, Martina Opatrná

Martina Opatrná - článek do Přeštických novin nejen o realitách více »

AKCE!!! Za pronájem svého bytu můžete získat víkendový pobyt v hodnotě 5.000,-Kč

Svých obchodních partnerů si vážíme. Zadejte nám pronájem svého bytu do exkluzivní nabídky (vztahuje se na byty s měsíčním nájemných od 10.000,- Kč) a dostanete od nás poukázku na 1.000,- Kč na svoji dovolenou. Navíc můžete v rámci jejího slosování vyhrát poukaz na víkendový pobyt v hodnotě 5.000,- Kč. Neplatíte nám nic a my vám prověříme zájemce v 6 registrech neplatičů a Policie ČR jako další bonus. Pronajímejte svoje nemovitosti s profesionály. SETTOUR online=autorizovaný prodejce předních českých a německých CK již 23 sezónu, partner AGbydleni.cz více »

AGbydleni.cz - rozšiřujeme činnost o interiérové poradenství a realizaci interiérů

"Není pravda, že domov jsou stěny ohraničující prostor. Je to místo, odkud přesahuje navenek naše duše. Pokud i vy hledáte cestu ke svému prostoru, budu ráda, pokud společně objevíme vše, co máte rádi a co je pro vás dobré. Jen to je totiž cesta ke spokojenému domovu." Makléřka Martina Opatrná se v AGbydleni.cz věnuje i interiérovému poradenství a realizaci interiérů. více »

Nové trendy v prezentaci vaší nemovitosti - videoprohlídky, natáčení videa dronem

Chcete svoji nemovitost prezentovat profesionálním způsobem? Zapomeňte na inzerci na podřadných serverech a využijte trendů, které pro naše klienty v oblasti realit sledujeme. Videoprohlídky nebo natáčení videa a pořizování fotografií nemovitostí dronem výrazně ovlivňuje zájemce o koupi neb o pronájem nemovitosti. Veškeré nabízené služby jsou pro naše klienty zdarma. AGbydleni.cz=tak trochu jiná realitka. https://www.youtube.com/watch?v=JTmCyBCBf8c více »