mail

 

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní Martině Opatrné za prodej pozemku v Kyšicích, pozemku s chatou v Nýřanech a nákup bytu v Nýřanech. Její profesionální a lidský přístup je úžasný. Každému kdo chce něco prodat nebo koupit paní Opatrnou vřele doporučuji. Za vše jí moc děkuji.

 

Laubová

mail

Milá paní Opatrná,

Bylo nám potěšením při koupi pozemku pro budoucí rozšíření naší Mateřské školy spolupracovat právě s Vámi. Váš profesní i lidský přístup by měl být vzorem pro všechny realitní makléře. Upozornila jste nás na všechny drobnosti, které mohly do budoucna vyvolat nějaký problém, ochotně jste se s námi opakovaně sešla a vše pečlivě připravila. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

 S pozdravem  

Mgr. Martina Beranová

starostka obce

Horní Náves 136, 330 01 Kyšice

mail

 

Vážená paní Opatrná,

chtěli bychom Vám moc poděkovat, v našem případě skutečně za nadstandartní služby spojené s koupí našeho vysněného bydlení, rodinného domu v Líních. Jsme již úplně přestěhovaní a jste srdečně zvaná na návštěvu. Ještě jednou moc děkujeme za profesionální přístup.

Se srdečným pozdravem z nového bydliště zdraví Balcarovi

mail

Dobrý den paní Opatrná,

děkujeme mnohokrát za pomoc při koupi bytu, Vaše služby byly perfektní.

Pokud bude třeba, rádi se na Vás znovu obrátíme.

 

Věra Černá + Marek Bastl, koupě bytu 2+1 Rybova, Přeštice

 

mail

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Martině Opatrné z AG bydlení za skvělou a profesionální práci při prodeji mého bytu v Holýšově. Pracovala rychle a s elegancí, byla radost jí při práci sledovat. Jsem moc spokojená a vřele paní Martinu doporučuji všem, kteří potřebují svojí nemovitost prodat na úrovni.

Eva Felixová

mail

 

Chtěla bych se podělit o osobní zkušenost s paní makléřkou Martinou Opatrnou. Moc jí děkuji za její práci při prodeji naší nemovitosti. Nebylo to tak jednoduché, jak jsme si představovali, ale paní Opatrná to zvládla na jedničku. Moc jí za to děkuji a vřele doporučuji i ostatním klientům. Přeji hezký den,

Iveta Jarošová, Přeštice, prodej bytu 3+1

 

mail

Dobrý den, paní Opatrná,

chci za sebe i za oba bratry poděkovat za Vaši pomoc při prodeji nemovitosti a pozemků v Měčíně č.7

Jsme rádi, že jsme oslovili právě Vás, která jste věnovala této pomoci dost času a dokázala vždy poradit, jakým směrem se vydat, i když se v začátku nedařilo toto prodat jako celek.

Vaší práce hodnotíme jako kvalitní a velmi dobrou. Věřte, že když budu potřebovat poradit něco ohledně pozemků,

tak se obrátím zase na Vás a budu Vás doporučovat všem, kdo se mě zeptá na radu ohledně nemovitostí.

S pozdravem za všechny Bešty, Zdeněk Bešta

mail

S pani Martinou Opatrnou jsem spolupracovala jiz po druhe a vzdy jsem byla naprosto spokojena. Proces koupe domu i prodeje bytu probehl hladce a rychle, vzdy jsem byla o kazdem kroku informovana. Pani Opatrna vse zajistila a zaridila, takze jsem se nemusela o nic starat. Pokud v budoucnu budeme uvazovat o prodeji ci koupi nemovitosti, s radosti se znovu obratim na AG bydleni. Pani Martine Opatrne moc dekuji za jeji profesionalni pristup a skvele odvedenou praci. Jeji sluzby kazdemu vrele doporucuji.

Cabálková

mail

Společně se sestrou jsme se rozhodly prodat byt z dědictví po mamince. V bytě jsme vyrostly a měly k němu stále citový vztah. Prodej jsme odkládaly, i když jsme si byly vědomy skutečnosti, že máme každá své bydlení a za byt tedy jen zbytečně platíme poplatky. Přes sestry kamarádku jsme dostaly kontakt na paní Opatrnou. Velice rychle se v celé situaci zorientovala, pomohla nám nejen s bezproblémovým prodejem bytu, ale i s právním servisem, katastrem a v neposlední řadě s vyklizením bytu a předáním na novou majitelku.  Ač jsme byly na začátku přesvědčeny, že zvládneme byt prodat samy, zpětně musím říci, že je dobré se obrátit na profesionály, kteří svoji práci dělají dobře. Tímto paní Mgr. Martině Opatrné moc děkujeme i za její lidský přístup a maximální nasazení.

Lenka Janošková, prodej bytu 2+1 Koterovská

mail

Již půl roku jsem sháněla pro svého syna byt. Po několika neúspěšných pokusech jsem to už téměř vzdala. Po poslední zkušenosti s nejmenovanou realitní kanceláří a makléřem, který se honosí titulem realitní makléř roku (kdo tituly uděluje a za co raději nechci vědět), jsem se necítila jako zákazník dobře.  Měl sice profesionální jednání, ale strojené a nepřirozené, přišel s taškou plných certifikátů a hned dával vědět, kdo vlastně oproti mně je. Ale konečně jsem měla možnost alespoň prohlédnout si byt, o který jsem měla zájem. Od druhého, který jsme měli rovněž vyhlédnutý, mě odradil hned. Následovala absolutně neprůhledná aukce a poté zpráva, jak jinak, že naše nabídka nebyla ta nejlukrativnější. Mám své zásady, takže mi bylo jasné, že podobných aukcí se už účastnit nebudu, a i kdybych nabízela jakoukoli částku, stejně asi nebudu úspěšná.

A když už jsem to téměř vzdala, kliknu na nabídku nových nemovitostí, jak už bylo mým každodenním zvykem, a ejhle. Nový byteček na Doubravce, který nabízelo AG bydlení, konkrétně s realitní makléřkou paní Martinou Opatrnou. Říkám si, že za zkoušku nic nedám, ale stejně jsem tomu dávala nulovou šanci. Na byt jsem se ozvala jako první, ale už vím, že to dnes nic neznamená. Paní Opatrná mi vyrazila dech, když mi oznámila, že se hned druhý den máme přijít podívat. A co víc, když mi řekla, že cena je skutečně konečná, že není zastáncem těchto neprůhledných aukcí a že si to nepřeje ani majitelka bytu. A protože skutečně chceme byt na bydlení, a ne jako investici, majitelka byla spokojená a do týdne jsme již podepisovali předkupní smlouvu. Pak už to šlo jako na drátku, žádná překážka, vše perfektně připravené. Jak už jsme byli zvyklí, stále jsme čekali na nějaký zádrhel, a ono, nic.

Nutno dodat, že paní Opatrná je naprosto upřímná, bezprostřední, na nic si nehraje a má férové jednání. Co řekne, to platí. To je pro mne skutečný realitní makléř roku. Kdybyste se na ni obrátili o víkendu nebo pozdě večer, nikdy vás neodmítne. S tou je prostě radost spolupracovat. Tak jak každého odradím od jedné nejmenované realitní kanceláře, tuto, a ještě s tak skvělou makléřkou jen doporučím.

Martino, ještě jednou Vám děkujeme za osobní přístup, ale i za profesionální jednání. Sedla jste nám moc i jako člověk a ráda se s Vámi ještě někdy uvidím.

Mgr. Renáta Malá

mail

Když jsem začala plánovat prodej mamičina bytu (2+1 v Plzni Doubravce) byla přede mnou obrovská hora úkolů. Paní makéřka Mgr. Martina Opatrná mě jimi velmi citlivě a profesionálně provedla a ukázala, že řadu z nich nemusím vůbec dělat sama: nemusím vše vyklidit - stačí, aby tam nebyly osobní věci; nemusím byt vymalovat - protože se stejně bude přestavovat. Zařídila nafocení, zveřejnění inzerce, prohlídky se zájemci, perfektní právní servis, komunikaci s bytovým družstvem i převod a předání bytu. Jednání bylo přátelské, rychlé, profesionální.

Rozhodně mohu doporučit!

Děkuji

Ivana  Noble  

 

mail

„Koupila jsem přes realitní makléřku Mgr. Martinu Opatrnou byt 3+1 v Přešticích a jsem nad míru spokojená, jak s prohlídkou bytu, vysvětlením průběhu celého procesu koupi nemovitosti až po úspěšné předání bytu. Je velmi ochotná a spolehlivá. Vřele doporučuji.“

Monika Kvíderová

mail

Se společností AG bydlení máme velmi dobrou zkušenost. Již návrhy obou smluv byly férové pro obě strany, což bohužel není dnes samozřejmostí. Spolupráce s paní Opatrnou byla velmi dobrá, vše dodrženo dle dohody. Paní Opatrná byla velmi aktivní a nápomocná, vše se řešilo bez zbytečných prodlev. Určitě můžeme služby paní Opatrné doporučit.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Marie Chocholková

mail

„Když jsem se rozhodla po dlouhém a nelehkém zvažování k prodeji nemovitosti - bytu, byla jsem zpočátku přesvědčena, že tuto záležitost zvládnu sama. Po zjištění všech formalit a úkonů, které jsou potřebné k prodeji nemovitosti jsem toto rozhodnutí brzy přehodnotila a začala jsem uvažovat o prodeji bytu přes realitní kancelář. Na základě doporučení a kladných referencí jsem se obrátila na AGbydlení.cz, konkrétně na paní Mgr. Martinu Opatrnou a dnes již mohu upřímně říci, že to bylo pro mne nejlepší rozhodnutí. Paní realitní makléřka zařídila naprosto vše a mou jedinou starostí bylo sledovat e-mail a těšit se s informací o zdárném vývoji prodeje. Ohledně prodeje bytu zajistila nafocení, inzerci,  prohlídky se zájemci, kompletní právní servis včetně úschovy peněz a konečné předání bytu. Obdivovala jsem její rychlost, do týdne od spuštění inzerce byla podepsána rezervační smlouva s kupujícím, dále profesionální přístup, výbornou komunikaci, ochotu a vřelé lidské jednání.

Po této zkušenosti bych zcela určitě v případě potřeby v budoucnosti využila jejích služeb a všem, kteří hledají pomoc realitní kanceláře doporučuji  AGbydlení paní Mgr. Martinu Opatrnou.“

D. Decarliová, Přeštice (prodej bytu Plzeň)

mail

"Když jsem se rozhodla prodat dům po mém otci, nejprve jsem zvažovala o prodeji ,,na vlastní pěst", ale později jsem usoudila, že prodej přes realitní kancelář bude snadnější, rychlejší a bez zbytečných starostí. A tak tomu opravdu bylo. Na doporučení mé známé jsem se obrátila na AGbydlení.cz, konkrétně na paní Mgr. Martinu Opatrnou. S její prací jsem byla velice spokojena. Poskytla mi profesionální a zároveň lidský přístup, obstarala všechny náležitosti, vždy mě obratem informovala o stavu prodeje a dalším postupu. Pokud budu mít možnost její služby doporučit svým známým, rozhodně tak s čistým svědomím učiním.
 
Paní Opatrná, ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci, ochotu a pracovní nasazení. Monika Kratochvílová."

mail

"Když jsme začali uvažovat o koupi nemovitosti - domu, bylo jasné, že sami prodat byt, koupit dům a ještě uzavřít hypotéku z časových důvodů nezvládneme. Proto jsme se obrátili na realitní makléřku paní Opatrnou. Ta nám vše zařídila, o nic jsme se nemuseli starat. Ohledně bytu zařídila kompletní nafocení, zveřejnění inzerce, prohlídky se zájemci, komunikaci s bytovým družstvem i převod a předání bytu. V domě, o který jsme měli zájem nás několikrát provedla, komunikovala neustále mezi námi a majitelkami a přes početné nesnáze zařídila vše tak, abychom se mohli v klidu odstěhovat z bytu a nastěhovat se do domu. Musíme vyzdvihnout i doporučení na finanční poradkyni, paní Mgr. Lenku Maršálkou, která nám zařídila nejvýhodnější hypotéku a komunikace s ní byla výborná.

Děkujeme paní Opatrné za perfektní a profesionální spolupráci. Byla vždy vstřícná, ochotná a opravdu, bychom ji mohli vřele doporučit každému, kdo přemýšlí, zda využít služeb realitního makléře.

M. Houdková, P. Procházka"

mail

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za vzornou spolupráci pan Martině Opatrné, která nám pomohla s prodejem dvou nemovitostí. Naše situace byla složitější v tom, že se prodej týkal 3 osob z různých  končin republiky (Plzeň, Ostrava, Jeseník). Paní Opatrná vše skvěle zkoordinovala,  byla  nám vždy nápomocna  a i  když to mnohokrát bylo náročné a setkali jsme se s různými překážkami, svým profesionálním a zároveň příjemně lidským způsobem vše přivedla ke zdárnému konci. Běhen příštích let nás čeká ještě jeden prodej, ale jsem úplně klidná, protože vím, na koho se obrátíme. Vzhledem k naší zkušenosti spolupráci s paní Martinou Opatrnou všem, kteří chtějí nemovitost prodat, doporučuji. 

Jana Šimková

mail
 
"Vždycky jsem zastávala názor, k čemu realitní kancelář, když si to můžeme prodat sami". Až jsme se dostali do situace, kdy bylo zapotřebí prodat dvě nemovitosti, které byly hodně daleko od našeho bydliště. V tu chvíli jsme začali zvažovat možnost prodeje přes realitní kancelář. A udělali jsme opravdu dobře. Paní Martina Opatrná byla naprostý profesionál. Postarala se úplně o všechno. A tím myslím opravdu vše. Nemuseli jsme chodit pokaždé na schůzku s potencionálními kupci. Paní Opatrná zajistila kupce, kteří si převzali nemovitosti ve stavu, ve kterém nemovitosti byly. Nám tak odpadla starost s vyklízením. Zajistila veškeré formality, o nichž jsme netušili, že se musí udělat. Vyřídila žádost o změnu pozemku ze zahrady na stavební pozemek, čímž nám zhodnotila prodávanou nemovitost. Dořešila plné moci, aby vše mohla řešit jedna osoba (prodávajících bylo více). A vzhledem k požadavkům banky těch podpisů bylo opravdu zapotřebí hodně. Takže jsme vlastně pouze zadali naše požadavky a dál už se o nic nestarali. Splněný sen každého prodávajícího. Paní Opatrná nás vždy obratem informovala o stavu prodeje a dalším postupu. Nyní už nastala poslední část a my už máme peníze na cestě do naší banky. 

Paní Opatrná, moc za vše děkujeme. Pokud bude nějaké příště, tak určitě zase s Vámi."

J. Fialová

mail

"Při prodeji bytu jsme váhali, zda prodej řešit po vlastní ose nebo přes realitní kancelář. Při prohlídce jednoho domu jsme si padli do oka s realitní makléřkou paní Opatrnou. Tak jsme jí kontaktovali ohledně prodeje našeho bytu a udělali jsme dobře. Paní Opatrná nám zajistila profesionální focení a videoprohlídku, na které náš byt vypadal tak, jak jsme ho v našich očích viděli my. Hned s prvním zájemcem jsme se domluvili na prodeji. Paní Opatrná nám zajistila veškerý právní servis, smlouvou o prodeji počínaje přes právní úschovu peněz až po předávací protokoly. Byla naší průvodkyní celým procesem prodeje bytu. Díky ní jsme se mohli soustředit na důležitější věci v našem životě a hlavně jsme se nemuseli obávat, že se objeví nějaká nesrovnalost či právní chyba, kvůli které by se prodej nemusel dotáhnout do konce."

Zedníkovi, Přeštice -prodej bytu

mail

 "Děkujeme Martině Opatrné za vytvoření vkusného a příjemného domova. Ne každý má dar umění kombinovat pohodlí spolu s efektivitou, vkusem a funkčnosti Doporučuji každému, kdo hledá interiérového designéra. Ještě jednou velké poděkování." 
 
Marta Staňková, rekonstrukce interiéru bytu, Přeštice

mail

" Práci paní Mgr. Martiny Opatrné můžeme jen doporučit všem, kdo chtějí prodat nebo koupit nemovitost či pozemek. Od prvního setkání nám vše řádně vysvětlila a o jakýkoliv změnách jsme byli hned informováni osobně, po telefonu či mailem. Paní Opatrná má profesionální a vřelý přístup po celou dobu jednání a pokud bychom v budoucnu chtěli opět něco prodávat nebo kupovat, tak bychom se obrátili jen na paní Opatrnou." 

M. a J. Křenovi, Přeštice (prodej pozemku Přeštice, městská část Skočice, Plzeň-jih)

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně