mail

„Koupila jsem přes realitní makléřku Mgr. Martinu Opatrnou byt 3+1 v Přešticích a jsem nad míru spokojená, jak s prohlídkou bytu, vysvětlením průběhu celého procesu koupi nemovitosti až po úspěšné předání bytu. Je velmi ochotná a spolehlivá. Vřele doporučuji.“

Monika Kvíderová

mail

Se společností AG bydlení máme velmi dobrou zkušenost. Již návrhy obou smluv byly férové pro obě strany, což bohužel není dnes samozřejmostí. Spolupráce s paní Opatrnou byla velmi dobrá, vše dodrženo dle dohody. Paní Opatrná byla velmi aktivní a nápomocná, vše se řešilo bez zbytečných prodlev. Určitě můžeme služby paní Opatrné doporučit.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Marie Chocholková

mail

„Když jsem se rozhodla po dlouhém a nelehkém zvažování k prodeji nemovitosti - bytu, byla jsem zpočátku přesvědčena, že tuto záležitost zvládnu sama. Po zjištění všech formalit a úkonů, které jsou potřebné k prodeji nemovitosti jsem toto rozhodnutí brzy přehodnotila a začala jsem uvažovat o prodeji bytu přes realitní kancelář. Na základě doporučení a kladných referencí jsem se obrátila na AGbydlení.cz, konkrétně na paní Mgr. Martinu Opatrnou a dnes již mohu upřímně říci, že to bylo pro mne nejlepší rozhodnutí. Paní realitní makléřka zařídila naprosto vše a mou jedinou starostí bylo sledovat e-mail a těšit se s informací o zdárném vývoji prodeje. Ohledně prodeje bytu zajistila nafocení, inzerci,  prohlídky se zájemci, kompletní právní servis včetně úschovy peněz a konečné předání bytu. Obdivovala jsem její rychlost, do týdne od spuštění inzerce byla podepsána rezervační smlouva s kupujícím, dále profesionální přístup, výbornou komunikaci, ochotu a vřelé lidské jednání.

Po této zkušenosti bych zcela určitě v případě potřeby v budoucnosti využila jejích služeb a všem, kteří hledají pomoc realitní kanceláře doporučuji  AGbydlení paní Mgr. Martinu Opatrnou.“

D. Decarliová, Přeštice (prodej bytu Plzeň)

mail

"Když jsem se rozhodla prodat dům po mém otci, nejprve jsem zvažovala o prodeji ,,na vlastní pěst", ale později jsem usoudila, že prodej přes realitní kancelář bude snadnější, rychlejší a bez zbytečných starostí. A tak tomu opravdu bylo. Na doporučení mé známé jsem se obrátila na AGbydlení.cz, konkrétně na paní Mgr. Martinu Opatrnou. S její prací jsem byla velice spokojena. Poskytla mi profesionální a zároveň lidský přístup, obstarala všechny náležitosti, vždy mě obratem informovala o stavu prodeje a dalším postupu. Pokud budu mít možnost její služby doporučit svým známým, rozhodně tak s čistým svědomím učiním.
 
Paní Opatrná, ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci, ochotu a pracovní nasazení. Monika Kratochvílová."

mail

"Když jsme začali uvažovat o koupi nemovitosti - domu, bylo jasné, že sami prodat byt, koupit dům a ještě uzavřít hypotéku z časových důvodů nezvládneme. Proto jsme se obrátili na realitní makléřku paní Opatrnou. Ta nám vše zařídila, o nic jsme se nemuseli starat. Ohledně bytu zařídila kompletní nafocení, zveřejnění inzerce, prohlídky se zájemci, komunikaci s bytovým družstvem i převod a předání bytu. V domě, o který jsme měli zájem nás několikrát provedla, komunikovala neustále mezi námi a majitelkami a přes početné nesnáze zařídila vše tak, abychom se mohli v klidu odstěhovat z bytu a nastěhovat se do domu. Musíme vyzdvihnout i doporučení na finanční poradkyni, paní Mgr. Lenku Maršálkou, která nám zařídila nejvýhodnější hypotéku a komunikace s ní byla výborná.

Děkujeme paní Opatrné za perfektní a profesionální spolupráci. Byla vždy vstřícná, ochotná a opravdu, bychom ji mohli vřele doporučit každému, kdo přemýšlí, zda využít služeb realitního makléře.

M. Houdková, P. Procházka"

mail

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za vzornou spolupráci pan Martině Opatrné, která nám pomohla s prodejem dvou nemovitostí. Naše situace byla složitější v tom, že se prodej týkal 3 osob z různých  končin republiky (Plzeň, Ostrava, Jeseník). Paní Opatrná vše skvěle zkoordinovala,  byla  nám vždy nápomocna  a i  když to mnohokrát bylo náročné a setkali jsme se s různými překážkami, svým profesionálním a zároveň příjemně lidským způsobem vše přivedla ke zdárnému konci. Běhen příštích let nás čeká ještě jeden prodej, ale jsem úplně klidná, protože vím, na koho se obrátíme. Vzhledem k naší zkušenosti spolupráci s paní Martinou Opatrnou všem, kteří chtějí nemovitost prodat, doporučuji. 

Jana Šimková

mail
 
"Vždycky jsem zastávala názor, k čemu realitní kancelář, když si to můžeme prodat sami". Až jsme se dostali do situace, kdy bylo zapotřebí prodat dvě nemovitosti, které byly hodně daleko od našeho bydliště. V tu chvíli jsme začali zvažovat možnost prodeje přes realitní kancelář. A udělali jsme opravdu dobře. Paní Martina Opatrná byla naprostý profesionál. Postarala se úplně o všechno. A tím myslím opravdu vše. Nemuseli jsme chodit pokaždé na schůzku s potencionálními kupci. Paní Opatrná zajistila kupce, kteří si převzali nemovitosti ve stavu, ve kterém nemovitosti byly. Nám tak odpadla starost s vyklízením. Zajistila veškeré formality, o nichž jsme netušili, že se musí udělat. Vyřídila žádost o změnu pozemku ze zahrady na stavební pozemek, čímž nám zhodnotila prodávanou nemovitost. Dořešila plné moci, aby vše mohla řešit jedna osoba (prodávajících bylo více). A vzhledem k požadavkům banky těch podpisů bylo opravdu zapotřebí hodně. Takže jsme vlastně pouze zadali naše požadavky a dál už se o nic nestarali. Splněný sen každého prodávajícího. Paní Opatrná nás vždy obratem informovala o stavu prodeje a dalším postupu. Nyní už nastala poslední část a my už máme peníze na cestě do naší banky. 

Paní Opatrná, moc za vše děkujeme. Pokud bude nějaké příště, tak určitě zase s Vámi."

J. Fialová

mail

"Při prodeji bytu jsme váhali, zda prodej řešit po vlastní ose nebo přes realitní kancelář. Při prohlídce jednoho domu jsme si padli do oka s realitní makléřkou paní Opatrnou. Tak jsme jí kontaktovali ohledně prodeje našeho bytu a udělali jsme dobře. Paní Opatrná nám zajistila profesionální focení a videoprohlídku, na které náš byt vypadal tak, jak jsme ho v našich očích viděli my. Hned s prvním zájemcem jsme se domluvili na prodeji. Paní Opatrná nám zajistila veškerý právní servis, smlouvou o prodeji počínaje přes právní úschovu peněz až po předávací protokoly. Byla naší průvodkyní celým procesem prodeje bytu. Díky ní jsme se mohli soustředit na důležitější věci v našem životě a hlavně jsme se nemuseli obávat, že se objeví nějaká nesrovnalost či právní chyba, kvůli které by se prodej nemusel dotáhnout do konce."

Zedníkovi, Přeštice -prodej bytu

mail

 "Děkujeme Martině Opatrné za vytvoření vkusného a příjemného domova. Ne každý má dar umění kombinovat pohodlí spolu s efektivitou, vkusem a funkčnosti Doporučuji každému, kdo hledá interiérového designéra. Ještě jednou velké poděkování." 
 
Marta Staňková, rekonstrukce interiéru bytu, Přeštice

mail

" Práci paní Mgr. Martiny Opatrné můžeme jen doporučit všem, kdo chtějí prodat nebo koupit nemovitost či pozemek. Od prvního setkání nám vše řádně vysvětlila a o jakýkoliv změnách jsme byli hned informováni osobně, po telefonu či mailem. Paní Opatrná má profesionální a vřelý přístup po celou dobu jednání a pokud bychom v budoucnu chtěli opět něco prodávat nebo kupovat, tak bychom se obrátili jen na paní Opatrnou." 

M. a J. Křenovi, Přeštice (prodej pozemku Přeštice, městská část Skočice, Plzeň-jih)

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně