mail
Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Choulíkové za naši společnou spolupráci.
Paní Choulíková je opravdu profesionální realitní makléřka, s obrovským rozhledem a znalostmi ve svém oboru. Dokáže poradit od smluv až po velmi technické záležitosti. Vždy vše pečlivě dotažené až do konce. S takto profesionálním přístupem jsme se nesetkali u žádné jiné realitní makléřky.
Musíme pochválit i výbornou komunikaci, kdy se neřeší, zda je osm hodin ráno či pozdě večer.
Hned od první komunikace jsme měli pocit přátelské atmosféry, která nám radost z trhu z nemovitostmi velice zpříjemnila.
Přejeme Vám mnoho spokojených klientů, jako jsme my, manželé M. z Plzně.

 

Barborka je ta nejúžasnější realitní makléřka v celé Evropě, má srdce na správném místě, nedělá na nikoho podrazy, dělá nad rámec svých povinností a celá se rozdá pro druhé, o nás se postarala perfektně, je to naše adoptovaná vnučka na celý život, je to zlaté sluníčko, přejeme ji hodně úspěchů v její milované práci,

Manželé Š. z Rokycan, máme tě rádi

mail

Velice ráda bych touto formou  poděkovala paní Barboře Choulíkové, za její výborně odvedenou práci.  S paní Choulíkovou jsme nejdříve řešili koupi bytu v Plzni a  i když se občas objevil nějaký problém, tak paní Choulíková vše profesionálně vyřešila. Po koupi nemovitosti jsme řešili pronájem  bytu, který proběhl velmi rychle a bez zádrhelu.

O všem  jsme byli dostatečně a s předstihem informováni. Pokud nastal problém, tak paní Choulíková přišla s několika návrhy řešení a my jsme si mohli vybrat, který bude pro nás nejlepší. Pokud budu řešit v budoucnu další prodej/pronájem nemovitosti, tak paní Barbora Choulíková bude první osoba, na kterou se obrátím.

Moc děkujeme

Kateřina K. Michal B.

mail

Hezký večer,

děkuji za zaslání nabídky. Prohlédli jsme si ji, ale oba jsme se shodli, že naše představa je jiná. Jelikož nás tlačí čas, díváme se ještě po dalších nemovitostech, které by vyhovovaly našim požadavkům. 

Ačkoliv nevyšlo naše vysněné bydlení, chtěla bych Vám moc poděkovat za milou spolupráci. Komunikace s Vámi byla vždy příjemná a velice si ceníme přístupu a nasazení, se kterým se klientům věnujete i v takto pozdních hodinách. :) 

Pokud v budoucnu budeme mít příležitost, rádi se na Vaši realitní kancelář znovu obrátíme. 

Děkujeme, s pozdravem

Lucie R. 

 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně