mail

I když si zájemce nevybere nemovitost z naší nabídky,  jsme rádi, že byli i tak s naší prací spokojeni. 

Dobrý den, byli jsme s Vámi na prohlídce nemovitosti K Olejně, Kaznějov. Jen jsem chtěla oznámit, že jsme vybrali jinou nemovitost. Děkujeme Vám za profesionální přístup, milé jednání a pěknou prohlídku. S pozdravem Blahutovi

mail

30.6.2022 

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost s realitní makléřkou paní Mgr. Barborou Choulíkovou.
Poprvé jsme se setkali na prohlídce domu v Zdemyslicích, kde na mě udělala ohromný dojem její detailní příprava technických podkladů k domu a případným vícenákladům. 
Rozhodl jsem se proto realizovat prodej svého pozemku v Milínově přes ní. Je to nejen opravdová profesionálka a odbornice na danou lokalitu, ale i její osobní, vstřícný přístup a pracovní nasazení, mnohonásobně převyšuje konkurenci. V první řadě má na srdci spokojenost a požadavky svého klienta a až potom řeší své náklady a provizi. 
I když se prodej pozemku díky stávající situaci neuskutečnil, rád bych alespoň touto cestou paní Mgr. Choulíkové poděkoval za její dosavadní spolupráci. 
V budoucnu se na ni s případným dalším prodejem / nákupem opět rád s důvěrou obrátím. 
S pozdravem,
Stanislav Fabián

 

mail

1.2.2022

Hezký večer,

děkuji za zaslání nabídky. Prohlédli jsme si ji, ale oba jsme se shodli, že naše představa je jiná. Jelikož nás tlačí čas, díváme se ještě po dalších nemovitostech, které by vyhovovaly našim požadavkům. 
Ačkoliv nevyšlo naše vysněné bydlení, chtěla bych Vám moc poděkovat za milou spolupráci. Komunikace s Vámi byla vždy příjemná a velice si ceníme přístupu a nasazení, se kterým se klientům věnujete i v takto pozdních hodinách. :) 
Pokud v budoucnu budeme mít příležitost, rádi se na Vaši realitní kancelář znovu obrátíme. 
Děkujeme, s pozdravem
Lucie Rypáčková 

 

mail

2.12.2021

Dobrý den,

 
chtěla bych velmi poděkovat za kvalitně odvedenou práci Mgr. Choulíkové. Nejen za její profesionalitu v oboru, ale i za její lidský přístup. Je to člověk na pravém místě. Obchod se uskutečnil bez sebemenšího zádrhelu, dokonce vyřešila problém za finanční specialistku. Za to jsem ji velice vděčná, že od toho nedala ruce pryč a dotáhla náš prodej ve lhůtě, která byla stanovena.
Neváhala bych slečnu Choulíkovou oslovit opětovně.
Patří jí velké díky za to co dělá a přeji jí mnoho úspěchů, nejen v pracovní sféře, ale i v osobním životě, protože je to člověk co si to zaslouží.
 
S pozdravem a přáním hezkého dne
 
Kranátová

mail

22.10.2021

Dobrý den pane Hnojský,

tímto bych rád poděkoval vám, vaší společnosti AG bydlení, ale zejména jmenovitě slečně/paní Báře Choulíkové za perfektní spolupráci při prodeji mého pozemku v Želčanech. Již jsem v minulosti jednal s několika realitkami a makléři, ale přístup vaší kolegyně, p. Choulíkové, je opravdu nadstandartní a velmi vstřícný. Sama mne kontaktovala když jsem zveřejnil inzerát o prodeji na jistém prodejním serveru a nakonec jsme po oboustranné dohodě pozemek prodali za více než dvojnásobek ceny. P. Choulíková je moc milá mladá paní, která je opravdu na svém místě a má tuto práci zjevně velmi ráda. Budu velice rád když jí toto sdělíte a myslím že by měla u vás získat titul "makléř roku"!

S velkým díky a přátelským pozdravem Zdeněk Šleis

mail

13.10.2021

Hezké odpoledne,

chtěl bych prostřednictvím tohoto emailu poděkovat AG bydlení.cz - a to hlavně slečně Choulíkové. Její profesionalita, vstřícnost a celkově skvělý přístup a domluva byly naprosto bez jediného vytknutí. Kupovali jsme byt 2+1 na Skvňanech. Od prohlídky, všech našich dotazů, jednání s úřady, přes vyřízení přepisu energií až k předání bytu jsme díky ní byli ,, v klidu´´ a 100% spokojeni. Je to opravdu člověk na svém místě. Moc děkujeme a určitě budeme doporučovat.

S pozdravem Michael Moravec

mail

18.8.2021

Baruško,

Chceme Ti poděkovat za velmi úspěšnou a kvalitní práci při prodeji bytu. Byli jsme opravdu velmi spokojeni s Tvými výsledky při jednání s úřady, bankami a i s kupujícím klientem. Můžeme vřele doporučit všem.

Ještě jednou děkujeme,

manželé Benešovi

mail

REFERENCE, která přišla majiteli RK - ( 9.6. 2021 )

Dobrý den, pane Hnojský,

dneska jsem v Částkovce podepsal snad definitivní uzavření kauzi "Horní Bříza 3+1 tam a zpět". Chtěl bych vyzdvihnout práci paní makléřky Báry Choulíkové, poděkovat jí za vynikající profesionální přístup i přes všemožné nenadálé komplikace. A že jich bylo! Paní Choulíková by letos měla vyhrát makléře roku, a to bez zbytečných debat. Počínala si velmi zkušeně a i díky ní se celý obchod nestočil do kalných emočních vod. Znovu podotýkám, že takhle zamotaná situace se na realitním trhu nevidí a ona ji zvládla bravurně. Už to vypadalo, že celá neshoda v realizaci obchodu se bude více a více vyhrocovat, ale paní Choulíková s oběma stranami komunikovala tak šikovně, že jsme nakonec oba spokojení. Pro mě jste nejlepší realitka a určitě Vás budu všude doporučovat.

S přáním klidného dne

Jan Chudáček

mail

27.4.2021

Martin Králíček

Moc děkuji za rychlý a hladký průběh prodeje a za přátelské, ale zároveň profesionální jednání. Konečně jedna veskrze pozitivní zkušenost s realitním makléřem.

Děkuji  (Prodej, chata se zahradou, 316 m² - Blovice )

mail

22.3.2021 

Dobrý den paní Choulíková,

chtěl bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za v pořadí již druhou vzájemnou spolupráci, tentokráte při hledání vhodného kupce k nemovitosti. Společně jsme tak úspěšně završili naši téměř půlroční spolupráci, při hledání té nejlepší cesty ke kupci, kterou momentální trh nabízí. Opravdu jsem byl nadmíru spokojen s Vaším profesionálním přístupem, který vycházel především ze snahy pro mne, jako klienta najít nejvhodnějšího kupce s maximálním komfortem zajistit veškeré náležitosti s prodejem spojeným. Váš osobní přístup k řešení dotazů kupujícího, připomínek a to nejen ke standardním otázkám, ale i při specifických požadavcích, byl perfektní a nadmíru profesionální. Přitom na žádném společném jednání, byť šlo i o snižování původní navrhované prodejní ceny jsem se necítil ani já v nevýhodné, nátlakové, nebo celkově nepříjemné poloze. Prostě vzájemné jednání bylo, vždy příjemné, nestresující, prostě tak jak by si každý, kdo chce být v klidu, jednat čestně a na rovinu přál. Jsem přesvědčen, že stejně byla Vaše práce vnímána i od kupujícího a byť na mne kontakt měl, nebylo důvodu právě vzhledem k profesionalitě, kterou máte jej použít. Za tohle vše Vám patří mé uznání a díky. Můžete si být jista, že pro případ potřeby se v tomto oboru obrátím vždy na Vaši osobu, stejně tak jako i doporučení pro spolupráci, budu dále doporučovat. Jsem přesvědčen, že Váš zaměstnavatel je opravdu rád za takové zaměstnance, jako jste vy. Takoví to zaměstnanci, totiž tvoří tu potřebnou dobrou reklamu svému zaměstnavateli. 

Ještě jednou děkuji a přeji Vám pevné zdraví.

S pozdravem a úctou Robert Pašek

mail

17.3.2021

Dobrý den všem, kteří budou využívat realitní služby ag bydlení.cz. Rádi bychom touto cestou poděkovali realitní makléřce Mgr. Barborce Choulíkové za zprostředkování prodeje bytu ve Stříbře. Jedná se o velmi profesionální, ochotnou, milou a pracovitou slečnu. Spolupracovat s ní byla velká radost, žádná starost. O nic jsme se nemuseli starat, vše za nás vyřídila. Informovala nás o stavu prodeje, který dokončila k naší plné spokojenosti. Nebyli jsme zatíženi ani administrativou, i tu rychle vyřídila. Po těchto našich zkušenostech budeme doporučovat slečnu makléřku našim známým, rodině a ostatním. Jsme moc rádi, že jsme ji poznali.

Spokojení a nadšení Schwarzovi.

Ještě jednou Vám sl. Barborko moc děkujeme. 

mail

Dobrý den.

Rádi bychom se podělili o naše zkušenosti s makléřkou sl. Barborou Choulíkovou. Původní plán byl prodej bytu bez RK. Poté jsme si to (naštěstí) rozmysleli a jedinou makléřku, která se chovala velmi příjemně, přesto vysoce profesionálně a vůbec ne nátlakově, oslovili. Nic nám nenutila, nabídla své možnosti a to rozhodlo.  Sl. Choulíková nám zprostředkovala prodej našeho bytu v Plzni. Protože bydlíme v jiném okrese, po celou dobu se sama a svědomitě starala o prodej. Od focení bytu, úprav fotek, přes (někdy i nesnadnou) komunikaci se zájemci, zpřístupnění bytu až po veškeré "papírování" a zařizování. Komunikovala vždy perfektně a bez prodlení s oběma stranami, zařizovala smlouvy, převody, katastr. Nikdy nás nenechala v nevědomosti, uměla vše vysvětlit, zařídit, vykomunikovat. Při prodeji se vyskytly i problémy s dodavatelem energií, i toto za nás vyřešila k naší maximální spokojenosti. Z původního vysokého nedoplatku byl po opravě u dodavatele přeplatek v náš prospěch. Veškeré podklady i komunikaci s dodavatelem vyřídila sl. Choulíková sama. V současné době má byt již nový majitel a prodej je úšpěsně ukončen. Velmi rádi po našich zkušenostech doporučíme RK a sl. Choulíkovou jmenovitě. Jsme potěšeni, že můžeme takto chválit. Protože tato zkušenost je skvělá a rádi se o ni podělíme.

Ještě jednou velký dík sl.Barborce Choulíkové :-)

Manželé Kordošovi

mail

Velice děkuji realitní kanceláři, za přidělení makléřky Mgr. Barbory Choulíkové na vyřízení naší koupě bytu. Ačkoliv náš případ nebyl úplně nejjednodušší paní magistra fungovala velmi dobře, byla vstřícná, ochotná a zároveň byla schopná věci dotahovat. Velmi oceňuji jak pečlivost, trpělivost a ochotu vysvětlovat, což je v těchto případech nutné, tak i hluboké znalosti problematiky a profesionální přístup.

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci.

Lucie Rychlíková

mail

"Prodej chaty Lipnice (Sp. Poříčí): Chtěla bych poděkovat paní Mgr. Barboře Choulíkové za výbornou spolupráci při koupi pozemku. Ocenila jsem obzvlášť její profesionalitu, vstřícnost, serioznost a slušnost, která je dnes mezi lidmi vzácností. Mohu ji s dobrým pocitem doporučit ostatním lidem." 

S pozdravem Andrea Horská

mail

Pronájem bytu 1+kk v Blovicích: "Spolupráce se slečnou (paní :-) ) Choulíkovou byla bezproblémová. Poradila nám a zařídila, co bylo potřeba. Děkujeme a vřele doporučujeme." 

Markéta K.

mail

Prodej RD ve Zdemyslicích: "Byla jsem se službami spokojená. Velice příjemné a ochotné jednání paní makléřky Mgr.Choulíkové ":)

Beata Santini

mail

"Vážený pane Hnojský, dovolte, abych touto cestou poděkovala za vzorné služby paní Mgr. Barbory Choulíkové, která mě pomohla při pronájmu nemovitosti chaty Chrást E33. Její aktivní přístup, zainteresovanost, výborná komunikace se mnou i s protistranou, dobrý odhad situace a také strategie při získávání klíčů od pražských nájemců, kteří v chatě končí, to vše ukazuje na velmi schopnou mladou realitní makléřku s velmi dobrým odhadem a zápalem pro věc. Už dlouho jsem se nesetkala s tak ochotnou a schopnou realitní makléřkou a Vaší firmě dělá čest. Prosím poděkujte ji za mě. Tato mladá dáma to v životě dotáhne určitě hodně daleko." 

Dagmar Božková Plzeň (pronájem chaty CHrást E33)

mail

Pronájem bytu 4+1 v Blovicích: "Se spoluprací s paní Choulíkovou jsem byla velice spokojena. Její ochota a péče byla dle mého názoru nadstandardní. Bez problémů vyřizovala mé požadavky. I na tak nízkém trhu s byty jako je v Blovicích, byla schopna najít a zařídit byt dle mých požadavků a přání, bez nutnosti jakýchkoli kompromisů. Paní Choulíkovou mohu vřele a s klidným svědomím doporučit všem známým a rodině." 

Dovínová

mail

"Prodej chaty Ždár (Ždírec): Pani Choulikova, ani nevim jak Vam mam za vsechnu tu snahu podekovat. Nicméne jsem rad, ze jsem Vas poznal. Vite, kdyz jde o obchod jsem vetsinou nesmlouvavy a jdu si tvrde za svym. Ale s Vami byla spoluprace moc fajn. Nevim jak to delate ale jste clovek na spravném miste. Bylo mi cti s Vami a panem Houškou spolupracovat." 

M. Šrámek, Postřekov

mail

Vážený pane Hnojský,

ráda bych touto cestou vyjádřila vysoce pozitivní zpětnou vazbu k práci realitní makléřky Vaši realitní kanceláře paní Mgr. Barbory Choulíkové. Oceňuji nejen její vysokou profesionalitu, ale též její nadstandardní pracovní nasazení, lidsky velmi vstřícný přístup a samozřejmě též její právní kvalifikaci. Mohu jen vyjádřit lítost nad tím, že jsme nemohli současný nový nájem sjednávat s ní.

Děkuji, srdečně zdraví Alena Špůrková Plzeň

mail

"Prodej bytu 3+kk Černice: Chci Vám ještě jednou poděkovat za perfektní servis a za Vaši ochotu a profesionalitu. Spolupráce s Vámi byla radost!" 

pí.Carvová, Plzeň (prodej bytu Plzeň-Černice)

mail

" Prodej RD Zahořany: Děkuji za spolupráci z Vaší strany, probíhalo vše skvěle ."

p.Soukup, Domažlice (prodej RD Zahořany,okres Domažlice)

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně