mail
Dobrý večer. Chci vyjádřit velkou vděčnost vašemu zaměstnanci pan Luděk brada za jeho vysokou profesionalitu, schopnost ukotvit požadavky a potřeby s dostupnými nabídkami na trhu pronájmu bytů. Za vysoké diplomatické schopnosti při vyjednávání a samozřejmě vysoké morálně etické vlastnosti tohoto pozoruhodného člověka jako celku. Rodina P. s velkou vděčností!!! 
 
mail
Dobrý den,
 
chtěl bych poděkovat Vašemu makléři p.Bradovi, za bezproblémový prodej mého bytu 1+KK v Rabštejnské ulici v Plzni. Po celou dobu prodeje, jsem se prakticky nemusel o nic starat a o všem jsem byl vždy okamžitě informován buď telefonicky nebo e-mailem. Zásluhou Vaší realitní kanceláře byl byt prodán i za vyšší cenu, kterou jste mi doporučili, než jaká byla moje původní představa. Mojí pouhou povinností bylo, dostavit se k podpisu rezervační a následně kupní smlouvy. Rád doporučím lidem ve svém okolí pana Bradu nebo Vaši realitní kancelář AGbydleni.cz při pomoci prodeje nebo pronájmu jejich vlastní nemovitosti.
Pokud bych v budoucnosti chtěl prodat nebo koupit,budu se opět obracet na Vaši RK .
 
S pozdravem David K.

mail

Dobrý den, 

 
Děkujeme za skvělé jednání a spolupráci při prodeji bytu.
Komunikace s realitní kanceláří byla výborná a bezproblémová, realitní makléř vše zařídil a připravil a my byli naprosto bez starostí a velmi spokojeni. Realitní kancelář AG bydlení bych doporučila všem. 
 
Děkuji a hezký večer 
Š. 

mail

Dobrý den,

chtěl bych touto formou velmi poděkovat panu Bradovi za výbornou spolupráci při prodeji mého bytu.

Pan Brada mi pomohl vybrat velmi spolehlivého kupujícího.

Celý následující proces prodeje neustále hlídal, aby vše dobře dopadlo.

Byl vždy velmi ochotný při řešení všech záležitostí.

Velmi dobře koordinoval činnosti mezi mnou a kupujícími.

Jsem velmi spokojen.

Zdraví a hezký den přeje,

Tomáš K.

mail

Vážený pane Hnojský,

rád bych Vám tímto poděkoval za služby Vaší realitní kanceláře AG bydleni.cz. Zejména bych chtěl vyjádřit maximální spokojenost s prací pana L. Brady. Jeho jednání bylo rychlé, vstřícné, profesionální a k tomu ještě přátelské. Díky němu se nám podařilo byt koupit bez zádrhelů a ve velmi krátkém termínu.
 
Děkuji.

S pozdravem 

Libor V.

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně