mail

Dobrý den, tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěla pronajímat sama svou nemovitost oslovila jsem tyto makléře, aby mi pomohli. Profesionální přístup, skvělé chování makléřů, rychlost, zabezpečili veškeré přepisy, poradenství, zodpověděli všechny otázky. Velice oceňuji i následnou péči v jednání s nájemci bytu, takže za mě 1*
Děkuji :)
L.R.

 

mail

 

Dobrý den, moc děkuji paní Lence Čechové (Maškové) za velmi rychlý prodej nemovitosti, skvělé jednání a neskutečnou ochotu a flexibilitu. K. K.

 
mail
Ráda bych poděkovala za skvělou práci paní Lence Čechové. Zvláště za její vstřícné profesionální jednání v jakýkoliv čas i v době jejího volna. Tuto realitní kancelář mohu  vřele doporučit. Tímto děkuji i paní Jitce Malé.
M.S.

 

mail

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat paní Lence Maškové, realitní makléřce, za její profesionální přístup, výbornou komunikaci a rychlé vyřízení všech potřebných dokumentů. 

 E.O. , Stříbro

 

mail
Dobrý den, moc děkuji Lence Maškové (Čechové )za rychlý prodej nemovitosti a následnou pomoc se zajištěním potřebných náležitostí s novým majitelem. Přes určité problémy, věc nevzdala a dotáhla do zdárného konce.
L.H. 
 
mail

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně