mail

Byli jsme nadmíru spokojeni, úžasná komunikace, skvělý přátelský přístup. Když jsme spolu cokoliv řešili, bylo to vyřešené hned. Mockrát děkujeme za skvělou komunikaci a za skvěle odvedenou práci….

Monika H. 

mail

S panem Hrnčířem jsem jednala při koupi nemovitosti. Po celou dobu transakce, od první prohlídky až po převzetí nemovitosti, byl pan Hrnčíř vždy k dispozici při řešení dílčích otázek a flexibilně řešil operativní záležitosti jako např. nutnost druhé návštěvy nemovitosti před rozhodnutím o koupi, nebo složitější otázky jako bylo předkupní právo atd. Na pana Hrnčíře se ráda znovu obrátím, pokud budu znova kupovat nebo prodávat nemovitost. 

Radka J.

mail

Dobrý den,

rádi bychom ocenili dobrou práci realitního specialisty p. Hrnčíře a můžeme jeho služby vřele doporučit.

Pan Hrnčíř má profesionální přístup a přitom velmi milý osobní projev ke každému klientovi. Vždy byl k dispozici a bez prodlení konal, co bylo potřeba.

Přejeme mnoho úspěchů do další práce a další spokojené klienty.  Manželé M.

mail

Jsme pan P. a paní K . B, kteří nedávno prodali své nemovitosti bez problémů v České republice, v Hranicích u Aše.

A to díky realitnímu makléři panu Jiří Hrnčíř, který pracuje pod realitní kanceláří AGbydlení.cz.
Pan Hrnčíř nás oslovil z nabídkou prodeje naší nemovitosti přes realitní kancelář AGbydleni. Vypracoval nám cenovou nabídku naší nemovitosti a během 14dnů byla nemovitost prodaná.
Pan Hrnčíř zařídil vše co je potřebné k prodeji od A do Z, nemuseli jsme se o nic starat,pouze podepsali smlouvu u advokáta a v klidu odjeli do našeho nového domova na Kypr.
Pan Hrnčíř zařídil dokonce přepis elektřiny, vody a plynu, a my v klidu čekaly v teple na pláži až advokát pana Hrnčíře pošle peníze na účet.
Tím to bych rád poděkoval panu Hrnčíři a jeho advokátu panu Judr. Holýmu za velice slušné a přívětivé chování a super profesionální přístup a služby.
A můžu vřele doporučit všem zájemcům o nemovitosti !!

Ještě jednou děkují B.

mail

Rádi bychom touto cestou poděkovali a ocenili práci pana J. Hrnčíře při prodeji naší nemovitosti. 

Pan Jiří má vždy profesionální přístup a je připraven ochotně kdykoliv poradit a odpovědět na jakékoliv otázky.

Vše spolehlivě a obratem vyřízeno a podáno.

Ještě jedou moc děkujeme, manželé H.

mail

Tímto bych chtěla poděkovat panu Hrnčířovi za výborně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Nejprve jsem spolupráci s realitní kanceláří nechtěla, ale pan Hrnčíř mě přesvědčil, že dobře ví, co dělá. Jeho práci mohu jen doporučit.

Hana P.

mail

Děkujeme za kontakt od našeho finančního poradce na pana Hrnčíře, aby nám pomohl najít vhodnou nemovitost jako investici. Nejen, že byl ochotný a vše nám vždy perfektně vysvětlil, ale brzy nám našel nemovitost přesně podle našich představ, i když to s námi ne vždy bylo jednoduché 

H. a P. K. ,Nýřany

mail

Pan Hrnčíř ví co dělá a je vidět, že když člověk dělá práci, která ho baví a rozumí jí, je to vždy poznat. Až budu řešit prodej nemovitosti, obrátím se na něj a budu se moc těšit na další spolupráci.

Martina B. ,Klatovy

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně