Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 86
ARK
Nacházíte se: AGbydleni.cz » Jakou zvolit realitní kancelář

Jakou zvolit realitní kancelář

Čtěte pozorně a vyberte tu naši

Jak zvolit realitní kancelář?

Jakou zvolit realitní kancelář
Zdroj: Edox reality, s.r.o.

Chystáte se vstoupit na realitní trh a prodat nemovitost? Mnozí majitelé domů a bytů se rozhodnou jednat na vlastní pěst a prodat dům nebo byt bez realitního makléře. Pokud jste pečlivě zvážili výhody a nevýhody spolupráce s realitkou a benefity převážily, nyní jistě řešíte otázku, jak vybrat správnou realitní kancelář. Jak ale mezi stovkou realitek, které na trhu působí, rozeznáte tu pravou?

Jednání bez okolků

Každá správná realitní kancelář vám bez jakýchkoliv okolků sdělí předem cenu za své služby. Kompetentním osobám nedělá problém ani do detailů popsat, jaké služby spadají pod provizi, jak budou hledat zájemce a s jakými smlouvami budete pracovat. Kvalitní realitní kancelář vám celý proces prodeje nemovitosti vysvětlí přehledně a srozumitelně.

Reference

Důležitým aspektem při výběru realitky jsou samozřejmě i samotné reference od spokojených (či v některých případech nespokojených) zákazníků. Dobrým znamením je, pokud mají realitky na svém webu zpětnou vazbu zveřejněnou. Jako zdroje informací můžete využít i sociální profily a diskusní fóra.

Vyberte si realitku se zkušenostmi

Faktor, který musíte bez pochyb zvážit, je vzdělanost a profesionalita realitních makléřů. Orientují se na trhu nemovitostí? Vědí, jak zvolit správnou prodejní strategii? Kde budou hledat potenciální zájemce a jakou mají strategii pro získání jejich pozornosti? Všechny tyto parametry nabírají na kvalitě časem a zkušenostmi. Pokud realitní kancelář zrealizovala již stovky, či tisíce prodejů, nemusíte mít žádné obavy.