mail

Dobrý den paní Rojková.

 
Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za perfektní zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Bez Vaší perfektní spolupráce by se nám nepodařilo takto rychle prodat nemovitost v této nelehké době.
 
Děkujeme a s pozdravem Marianna a Jiří Juklovi

mail

Děkujeme paní Rojkové za profesionální přístup při prodeji bytu, který proběhl i díky ní bezproblémově a ke spokojenosti všech stran. Byli jsme moc spokojeni a rádi Vás budeme dále doporučovat. Rodina Novotná

mail

Iveta Rojková je realitní makléřka na svém místě. Málo makléřů se jí vyrovná. Je naprosto spolehlivá. Vstřícná. Drží za každých okolností dané slovo.

Ve svém oboru se vyzná. Dokáže poradit z hlediska financování, výstavby. S jejími službami při prodeji nemovitosti jsem byl spokojen na sto procent.

 Miloslav Michalec

mail
 
Hezký den paní Rojková.
Dovolte mi abych Vám vyjádřila upřímné poděkování nejen za profesionální přístup k vaší práci realitního zprostředkovatele, ale především jako člověku za vstřícnost, ohleduplnost a pochopení připrodeji naší nemovitosti. Ne vždy bylo jednoduché vyjít vstříc požadavkům nejen našim, ale i strany kupující. Oceňuji, že jste se snažila vždy udělat maximum pro nás a nedávala najevo upredňostňování profitu realitní kanceláře jako mnozí ostatní makléři.
Skvěle reprezentujete realitní kancelář AG Bydlení a přeji vám hodně sil a hlavně ať neztratíte Váš elán a osobitý přístup ke klientovi.
 
Dekuji Košťálová

mail

Dobrý den, paní Rojková,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši obětavost a perfektně provedený prodej. Strávila jste mnoho času, i o víkendu, s námi i se zájemci.
Jelikož jsme nebyli jen prodávající, ale i kupující, mohu hodnotit Vaší práci z obou pozic. Vždy perfektně zvládnutá.
Byli jsme moc spokojeni s bezproblémovým průběhem prodeje i koupí.
Moc Vám děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.
S pozdravem 
rodina Hellmayerova 

 

mail 

Dobrý den, 

Chtěla bych moc poděkovat paní Ivetě Rojkové za její opravdu profesionální a lidský přístup . V jakoukoliv denní dobu se mnou komunikovala a zodpovídala mé dotazy, protože samozřejmě nejsem z oboru. Zastávám názor, ať každý dělá to, co umí, a paní Iveta ví přesně co dělá. Opravdu jsem ji velmi vděčná. Vaši realitní kancelář jsem nevyužila poprvé, opravdu jsem byla velmi spokojená a budu Vás doporučovat. 
S pozdravem a  vše dobré celé realitní kanceláři. V.H.

 

mail 

Chtěla bych poděkovat paní Ivetě Rojkové za profesionální přístup při pronájmu bytu, vše proběhlo tak jak jsme se domluvili včetně výběru nájemců takřka na míru. Moc děkuji a budu doporučovat dál. 

Kašparová

mail 

Ahoj Ivetko, ještě jednou chci poděkovat za spolupráci.

Potřebovala jsem pomoci s pronájmem bytu v Plzni. Díky RK AGBYDLENÍ a zejména realitní makléřce Ivetě Rojkové a její precizní práci se pronájem realizoval velmi rychle a všechno fungovalo dobře. Vše
za mně zařídila a o každém kroku mě informovala e-mailem. Byla jsem plně spokojená s práci realitní makléřky I. Rojkové. Velmi doporučuji.
Zatím se měj, Ivetko, krásně a ať se Ti daří jak v životě tak v
práci.
S pozdravem,
Veronika Šarmanova.
P.S.: snad tam nemám chyby. ( pronájem bytu 1+kk, Divadelní ulice, Plzeň )  

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně