Nacházíte se: AG bydleni.cz » Projekty » Develeperské projekty,výstavba RD na klíč

Develeperské projekty,výstavba RD na klíč

POD JIRNOU,LESANKA A RODINNÉ DOMY "NA KLÍČ"

IVA2V současné době připravujeme developerský projekt POD JIRNOU v k.ú.Stříbro,dle návrhu studie by se mělo jednat o 36 stavebních parcel v lokalitě mezi ulicemi Plzeňská a Stodská.
V současné době probíhá příprava webových stránek,kde se pravidelně budou zveřejňovat aktuální informace.Prodej pozemků by měl započít koncem roku 2020.
Druhým naším připravovaným projektem bude I.etapa prodeje asi 40 stavebních parcel v k.ú.Lhota u Dobřan připravovaný projekt -obytná zóna LESANKA.V rámci dalších etap se navýší prodej až na možných 100 stavebních parcel.
V obou případech vyyužili vlastníci pozemků kladné reference na naši společnost a nyní připravujeme předprojektovou dokumentaci a hledáme vhodné investory.
Již několik let úspěšně spolupracujeme s firmou BRICKHOUSE s.r.o.Plzeň, jejíž služby nabízíme v rámci balíčku při prodeji stavebních pozemku na Plzeňsku,Stříbrsku a Klatovsku.
Jejich zděné bungalovy s nízkými náklady na bydlení,kvalita práce a rychlost realizace je vždy pro naše společné zákazníky dobrou pobídkou a bonusem.

logo

Financování všech projektů zabezpečujeme společně s Mgr.Lenkou Maršálkovou samostatnou finanční poradkyní zástupkyní společnosti

Fincentrum & Swiss Life Select a.s.
IBC, Pobřežní 620
/3, 186 00 Praha 8

Pobočka: Divadelní 14, 301 00 Plzeň