Nacházíte se: AG bydleni.cz » Projekty » Develeperské projekty,výstavba RD na klíč

Develeperské projekty,výstavba RD na klíč

POD JIRNOU,LESANKA A RODINNÉ DOMY "NA KLÍČ"

IVA2V současné době připravujeme developerský projekt POD JIRNOU v k.ú. Stříbro, dle návrhu studie by se mělo jednat o 36 stavebních parcel v lokalitě mezi ulicemi Plzeňská a Stodská.
V současné době probíhá příprava webových stránek, kde se pravidelně budou zveřejňovat aktuální informace. Prodej pozemků by měl započít koncem roku 2020.
Druhým naším připravovaným projektem bude I. etapa prodeje asi 40 stavebních parcel v k.ú. Lhota u Dobřan připravovaný projekt -obytná zóna LESANKA.V rámci dalších etap se navýší prodej až na možných 100 stavebních parcel.
V obou případech vyyužili vlastníci pozemků kladné reference na naši společnost a nyní připravujeme předprojektovou dokumentaci a hledáme vhodné investory.
Již několik let úspěšně spolupracujeme s firmou BRICKHOUSE s.r.o. Plzeň, jejíž služby nabízíme v rámci balíčku při prodeji stavebních pozemku na Plzeňsku, Stříbrsku a Klatovsku.
Jejich zděné bungalovy s nízkými náklady na bydlení,kvalita práce a rychlost realizace je vždy pro naše společné zákazníky dobrou pobídkou a bonusem.

logo