mail
 
Spolupráce s realitní kanceláří AGbydlení probíhalo velmi dobře. Byla jsem velmi spokojena se službami této realitní kanceláře a se spoluprací s paní Stáňovou. Vše pěkně vysvětlila, poradila.  
Tuto realitní kancelář a konkrétně p. Stáňovou bych chtěla doporučit všem, kteří ať už hledají nebo chtějí prodávat nemovitost.
 
S pozdravem a přáním hezkého dne 
Alexandra Smídová ( 18.1.2023)

 

mail

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní Stáňové za její profesionální služby realitního makléře. Nejprve jsem si chtěl byt prodat sám, ale po několika nepříjemných prohlídkách jsem se rozhodl využít službu paní Stáňové. Domluvili jsem se na termínu a ona přijela včas a byla připravená na naši schůzku. Věděla téměř vše o mém bytě, přivezla i odhad a navrhla různé možnosti řešení. Říkala, že se nemusím o nic starat a ani se nemusím bát. A měla pravdu. Podávala mi informace o vývoji prodeje, našla kupujícího, zajistila právní služby a vždy mi se vším ochotně poradila. Paní Stáňovou mohu všem vřele doporučit. Já byl nesmírně spokojený.

Luboš K.

mail

Prodávala jsem nemovitost s AG bydlení s.r.o. konkrétně s paní Bc. Miladou Stáňovou. Přístup p. Stáňové byl perfektní, profesionální, vstřícný. Pokud bych řešila v budoucnu věci týkající se nemovitosti, určitě se opět obrátím na paní Stáňovou.

Milena Č.

mail

Zvolení RK AG Bydlení se pro mě ukázalo jako velmi dobrá volba. Hned na začátku prodeje našeho RD jsem mohla přijít o dosti vysokou sumu díky podvodnému jednání makléřů jedné z největších RK na našem trhu. Paní makléřka Bc.Stáňová mi okamžitým jednáním ušetřila nemalé starosti a výdaje. Na dnešním realitním trhu je těžké se bez zkušeností vyznat a rozhodnout se, komu svěříte prodej domu. Cením si velmi profesionálního a lidského přístupu a trpělivosti paní makléřky, vše dopadlo k mojí naprosté spokojenosti a já RK AG Bydlení přeji další klienty, kteří se na ně mohou s důvěrou obrátit.

Jitka Vildová, Rokycany

 mail

Dobrý večer,

dovolte, abych prostřednictvím vaší emailové adresy mohla poděkovat paní Miladě Stáňové za její profesionální přístup při zajištění  prodeje našeho bytu v Plzni. Potřebovali jsem rychle peníze v hotovosti pro našeho syna a to se nám díky paní Stáňové podařilo. Pochopila naše potřeby a do pěti dní jsme měli kupce. Paní Stáňová nám strašně moc pomohla a byla bych moc ráda, aby se jí v životě dařilo dobře.

Jablůnková Tereza

mail

Jsem nesmírně vděčná Paní Miladě Stáňové za její podporu a pomoc. Dlouhou dobu jsme hledali vhodnou chatu k celoročnímu užívání. Byli jsem omezeni financemi i vhodností místa. Paní Stáňová s námi prošla celým procesem hledání až po zajištění hypotéky a podepsání kupní smlouvy. Moc děkujeme za její pomoc, spolupráci a trpělivost při vysvětlování postupů na cestě za naším snem.

Mgr. Luděk Matas

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně