Nacházíte se: AG bydleni.cz » Reference » Bc.Milada Stáňová

Bc.Milada Stáňová

Reference...

Zvolení RK AG Bydlení se pro mě ukázalo jako velmi dobrá volba. Hned na začátku prodeje našeho RD jsem mohla přijít o dosti vysokou sumu díky podvodnému jednání makléřů jedné z největších RK na našem trhu. Paní makléřka Bc.Stáňová mi okamžitým jednáním ušetřila nemalé starosti a výdaje. Na dnešním realitním trhu je těžké se bez zkušeností vyznat a rozhodnout se, komu svěříte prodej domu. Cením si velmi profesionálního a lidského přístupu a trpělivosti paní makléřky, vše dopadlo k mojí naprosté spokojenosti a já RK AG Bydlení přeji další klienty, kteří se na ně mohou s důvěrou obrátit.

 
Jitka Vildová, Rokycany
 

Dobrý večer,

dovolte, abych prostřednictvím vaší emailové adresy mohla poděkovat paní Miladě Stáňové za její profesionální přístup při zajištění  prodeje našeho bytu v Plzni. Potřebovali jsem rychle peníze v hotovosti pro našeho syna a to se nám díky paní Stáňové podařilo. Pochopila naše potřeby a do pěti dní jsme měli kupce. Paní Stáňová nám strašně moc pomohla a byla bych moc ráda, aby se jí v životě dařilo dobře.

 Jablůnková Tereza

 

Jsem nesmírně vděčná Paní Miladě Stáňové za její podporu a pomoc. Dlouhou dobu jsme hledali vhodnou chatu k celoročnímu užívání. Byli jsem omezeni financemi i vhodností místa. Paní Stáňová s námi prošla celým procesem hledání až po zajištění hypotéky a podepsání kupní smlouvy. Moc děkujeme za její pomoc, spolupráci a trpělivost při vysvětlování postupů na cestě za naším snem.

Mgr. Luděk Matas