Nacházíte se: AG bydleni.cz » Reference » Bc.Milada Stáňová

Bc.Milada Stáňová

Reference...

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila naši velkou spokojenost s prací Milady Stáňové. S přítelem jsme se rozhodli koupit pozemek a postavit domek. Na Miladu jsem dostala doporučení od mojí kolegyně, které v minulosti pomáhala s prodejem domu, a doteď ji nemůžu být dost vděčná, že nám Miladu “dohodila”. Milada vždy naprosto jasně a věcně komunikovala, co nás čeká a co je potřeba pro další kroky, a snažila se pro nás najít nejlepší řešení. Je vidět, že Milada má spoustu zkušeností, protože si při každé komplikaci (a že jich bylo) věděla rady a rychle reagovala. Přesto, že náš případ vůbec nebyl jednoduchý, tak jsme celou dobu měli pocit, že jsme v dobrých rukou a že to dopadne dobře. A taky že dopadlo. Miladu budu moc ráda doporučovat dále, je to zlatíčko.

Laura Blatenská

 

 

Dobrý večer,

dovolte, abych prostřednictvím vaší emailové adresy mohla poděkovat paní Miladě Stáňové za její profesionální přístup při zajištění  prodeje našeho bytu v Plzni. Potřebovali jsem rychle peníze v hotovosti pro našeho syna a to se nám díky paní Stáňové podařilo. Pochopila naše potřeby a do pěti dní jsme měli kupce. Paní Stáňová nám strašně moc pomohla a byla bych moc ráda, aby se jí v životě dařilo dobře.

 Jablůnková Tereza

 

Jsem nesmírně vděčná Paní Miladě Stáňové za její podporu a pomoc. Dlouhou dobu jsme hledali vhodnou chatu k celoročnímu užívání. Byli jsem omezeni financemi i vhodností místa. Paní Stáňová s námi prošla celým procesem hledání až po zajištění hypotéky a podepsání kupní smlouvy. Moc děkujeme za její pomoc, spolupráci a trpělivost při vysvětlování postupů na cestě za naším snem.

Mgr. Luděk Matas

 

 

Dobrý den,

rádi bychom vyjádřili svou spokojenost se službami realitní makléřky paní Milady Stáňové, která nám pomohla prodat náš dům v Železné Rudě. Dům nebyl v dobrém stavu, proto jsem si vůbec nevěděli rady s prodejní cenou.  Paní Stáňová nám předložila certifikovaný odhad tržní ceny nemovitosti a prošla s námi veškeré náležitosti spojené s prodejem. Jsem moc ráda, že jsem se v nabídkách různých realitních kanceláři, rozhodla právě pro paní Stáňovou. Od začátku až do konce se chovala velmi profesionálně a lidsky. Všechny problémy jsem řešili společně a nikdy nic nerozhodovala za nás. Vše se nám podařilo vyřešit a dům prodat. I přesto, že situace s COVID 19 vše komplikovala, tak paní Stáňová brala maximální ohled na náš věk, dodržovala všechna hygienická nařízení a vycházela nám vstříc v komunikaci na dálku.

Moc děkujeme.

Manželé Rojíkovi

 

 

Dobrý den,

ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost a poděkovala za vynikající práci paní Milady Stáňové.

Před třemi lety jsem si koupili se ženou byt Praze. Do toho se nám narodila dvojčátka a mi zjistili, že potřebujeme větší bydlení. Na doporučení jsem se obrátili na paní Stáňovu, která se od té chvíle stala naší oporou. 

Pomohla nám najít vhodný dům mimo Prahu a zároveň prodat náš byt. Dokonce pro nás dokázala zajistit i hypotéku. Když jsem se poprvé potkali a paní Stáňová nám předložila různé návrhy řešení, tak jsem si říkal, že to nemůže nikdy pořádně vyjít. V průběhu jsem se přesvědčil, že když se člověk obrátí na profesionála, tak je všechno možné. Paní Stáňová je nejen profesionál, ale pro nás je to hlavně lidská bytost, která pro nás měla vždy slova pochopení. Za toto všechno jí nesmírně děkujeme.

 

S pozdravem,

Ing. Petr Kopřiva

 

Dobrý den,

moc děkuji realitní makléřce paní Stáňové za její pomoc s prodejem pozemku u Příbrami. Zařídila za ně veškeré náležitosti s prodejem pozemku a zároveň mě přesvědčila o navýšení prodejní ceny. Díky ní jsem vydělala o 600000,-Kč více, než jsem chtěla. 

Spolupráce s paní Stáňovu byla taková "Procházka růžovou zahradou". Než jsem se rozkoukala, tak bylo prodáno a ještě jsem dostala více peněz. 

Sama jsem již v minulosti prodávala jiný pozemek a měla jsem zkušenost s jiným makléřem. Tenkrát jsem si téměř vše musela udělat sama a přístup makléře byl katastrofický. Nejen, že se makléř choval špatně, ale ještě si za svoji práci vzal nekřesťanskou odměnu.  

Paní Stáňová je člověk na svém místě. Umí poradit, vše vysvětlit a dodržuje dohody. Kéž by bylo více takových profesionálů.

 

Krásný den,

Jitka Mikovitko