mail

Dobrý den,

tímto bych rád poděkoval pí. Langmajer za vstřícnost a ochotu při prodeji bytu v Nýrsku. Zvláště bych vyzdvihnul kompletní obstarání všech věci okolo prodeje.
Realitní kancelář AG budu kdykoliv doporučovat.

Děkuji s pozdravem Miroslav B.

mail

Chtěl bych vám moc poděkovat, pomohli jste mi najít byt, 

hlavně Barboře, moc děkuji. Artem S. 

mail

Dobrý den,

Chtěl bych tímto mailem poděkovat paní Barboře Langmayer za perfektní servis při pronájmu bytu v plzni. Lidský přístup, férové a přesné jednání. Děkuji moc a vřele tuto makléřku doporučuji.

S pozdravem

MVDr. Martin U.

mail

Dobrý den,

tímto bych rád poděkoval Vaší makléřce paní Langmayer za ochotu a profesionální přístup při obstarání nemovitosti.
Vždy byla ochotná poradit, aby vše proběhlo dle předem  určeného časového plánu. Realitní kancelář AG bydlení můžeme všem doporučit.
Jitka a Honza K.. 

mail

Se spoluprácí pí. Langmajer jsem byla velice spokojena, je vstřícná, pohotová, přesná. Zvláště chci vyzvednout její profesionální jednání. Všem mohu vřele doporučit. Z.Č.

mail

Vaše agentura mě pomohla na základě paní Langmajerové s prodejem rodinného domku. Vše proběhlo v pořádku. S přáním hezkého dne. P.

mail

Dobrý den, 

před pár týdny jsme úspěšně prodali dům a největší zásluhy na prodeji zasluhuje realitní makléřka Barbora Langmajer, která všechno zvládla na výbornou  s jejím profesionálním přístupem a dovedla všechno ke spokojenosti všech zúčastněných .Proto nechci šetřit chválou a chci vřele doporučit její lidsky, srdečný přístup ,empatické myšlení  a přeji ji v budoucnosti jen samé šťastné a spokojené klienty jako Nás :-)
 
Stejně tak dekuji celému týmu realitní společnosti  AG bydleni jsou to profesionálové.
 
S přáním hezkého dne
 
Václav T. 

mail

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl zaslat Vaší společnosti pozitivní hodnocení na paní Barboru Langmajer, která se mi postarala o pronajmutí již dvou bytů a vždy s velmi nadstandardním přístupem a pro mě z toho nadprůměrně příjemným pocitem. Jsem s její prací tak spokojen, že volbu jiného makléře již nebudu v budoucnu zvažovat.

Děkuji za Vaše služby,

S pozdravem

Ing. Karel Z.

mail

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali realitní společnosti AG bydlení,  konkrétně paní Langmajer a paní Choulíkové. Velmi oceňujeme vstřícnost, ochotné a milé jednání při nákupu nemovitosti. Celý proces transakce uskutečněný s paní Langmajer dopadl k naší spokojenosti.  Děkujeme a budeme vřele doporučovat.  
 
S pozdravem

Světlana T.

mail

Dobrý den,

před pár dny jsem prostřednictvím vaší realitní kanceláře koupila zahradu. Musím tedy velice poděkovat paní Báře Langmajer. Byla naprosto profesionální, ale hlavně  lidská. Měla jsem pocit, že je tu jen pro mne.

Po každém zavolání byla velice příjemná a ochotná cokoli řešit a poradit.

V této složité covidové době , je velmi obtížné sehnat zahradu , jiné RK z toho těží , že je obrovský zájem . Jsou leckdy nepříjemní a hlavně chtějí vytřískat co nejvíce .Chápu ,že každý chce prodat a získat co nejvíce , ale i to se dá příjemnější cestou směrem ke klientovi.

Prostě s paní Bárou jsem měla pocit , že je vše naprosto fér ,žádné podrazy a sliby a hlavně žádná aukce , což mě velmi příjemně překvapilo.

Paní Báru Langmajer mohu jen a jen všem doporučit!

Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a jsem ráda ,že jsem Vás a vaší RK mohla poznat.

Krásný den.

Lenka K.

mail

Dobrý den, chtěl bych velice moc poděkovat Vaší úžasné makléřce paní Barunce Langmajer

Jednání s ní byla radost, její rychlé jednání, ochota, vstřícnost, spolehlivost a to vše v době kdy měla dovolenou mě naprosto ohromila.Obrovské poděkování za její práci a za zprostředkování nového a úžasného bydlení podle mých představ. Ať se daří celé vaší firmě a přeji jen tak schopné a empatické makléře jako je paní Langmajer
 (Pavel B. ) 
 
mail

Velice milé a rychlé jednání. I co se týče s právním servisem. Realitní makléřka Barbora Langmajer je velice ochotná, a milá, spolehlivá a trpělivá. Vždy se vším rychle pomohla a poradila. Rádi doporučíme. 

(T. - prodej domu Javor)

mail

Vážená paní Langmajer, ke spolupráci s Vámi mohu říci jen to, že jsem naprosto spokojen. Rychlost, korektnost, solidnost, ochota jsou slova, jež snad vystihují nejlépe moje dojmy. 

PhDr. Ivo N. 

Masivní inzerce Exportujeme na

Za nás hovoří čísla Jasně a přehledně